UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Moderator
914 596 148

Re: Canal+ na życzenie

@zylx z pewnością tak właśnie się stało. Jednakże negocjacje dotyczył jedynie kwestii VOD z tego co mi wiadomo.

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Wykładowca
711 168 26

@GMateusz, dzięki za info!

Omnibus
422 79 3

Kilka- kilkanaście pozycji w HD szału to nie robi.

Tym bardziej , że nadawca pakietu C+ coraz bardziej inwestuje w zawartość 4K.

Taki kanał mógłby świetnie wzbogacić ofertę UPC przy wprowadzaniu nowego dekodera.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
GDA
Pan Abonent ;-)
1220 639 101

@Szeptacznapisał(a):

Kilka- kilkanaście pozycji w HD szału to nie robi.

i po co trollujesz? 

przecież proces się dopiero zaczął 

Omnibus
422 79 3

Aajj teraz doczytałem, że prace trwają

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
gst
Specjalista
41 10 2

Czyli doczekałem się szybciej, niż się spodziewałem. Jest szansa, że do końca roku 100% materiałów będzie w HD Fajnie, gdyby te filmy od FOX i NBCU też były w HD

Omnibus
422 79 3

Orientuje się ktoś czy C+VOD wyglada podobnie u innych operatorów, czy to kwestia indywidualna dobrana tylko dla UPC inaczej niż w przypadku HBO OD?

gst
Specjalista
41 10 2

Widzę, że wymiana plików w VOD idzie Wam jak krew z nosa... no i zastanawiam się po co trzymać pozycje w SD skoro jest już dostępna w HD? Nie idzcie w ilość, tylko jakość... 

Nauczyciel
513 372 46

Proces trwa, ile on zajmie nikt nie wie (a przynajmniej tyle można wywnioskować z tego co napisał GMateusz).

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Omnibus
422 79 3

W jakiej rozdzielczości (720 czy 1080) nadawane są programy z VOD C+?

Jest szansa na to, że niedługo seriale zostaną podmienione na HD?

Inspirator
7 2 0

Czyli to naprawdę jest jakość SD? Niektóre materiały mają tak straszną jakość, że winiłem za to internet. Dajcie znać czy ten proces zmiany jakość na HD.

Tagi (3)