UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Konto zbanowane
1248 359 57

Canal+ Sport 3 i 4

"W czwartek, 11 lipca br. platforma nc+ uruchomi i udostępni swoim abonentom dwa nowe kanały sportowe Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4dedykowane rozgrywkom PKO Ekstraklasy [...]Nowe kanały zostaną udostępnione bez dodatkowych opłat dla abonentów platformy nc+ korzystających z pakietów telewizyjnych lub opcji dodatkowych zawierających osiem kanałów Canal+, w tym również dla abonentów nc+ w Orange TV, oraz posiadaczy pakietu z Canal+ w ramach player+."

źródło: SATKurier.pl

Jak widać, na liście brakuje UPC, do tego niedawno zmieniła się treść wszystkich regulaminów promocji na pakiety premium Canal + w UPC, gdzie okres zobowiązania kończy się teraz 31-12-2019 r. Moim skromnym zdaniem sugeruje to brak porozumienia w sprawie nowych kanałów pomiędzy nadawcą, a UPC.

Czyli obecnie nie mamy Ekstraklasy w UPC chyba, ze jutro te kanały jakiś cudem się zaświecą, a jak ktoś sobie wziął Selecta by oglądać polską ligę, to zostaje z niczym. 

35 ODPOW. 35
Tytan
Tytan
1969 976 155

Re: Canal+ Sport 3 i 4

@zylx napisał(a):

Czyli obecnie nie mamy Ekstraklasy w UPC chyba, ze jutro te kanały jakiś cudem się zaświecą, a jak ktoś sobie wziął Selecta by oglądać polską ligę, to zostaje z niczym.

Skad taki wniosek?

Wszystkie mecze PKO Ekstraklasy, skróty, analizy i magazyny ligowe będzie można zobaczyć również niezmiennie na pozostałych antenach Canal+ i nSport+ oraz za pośrednictwem telewizji mobilnej nc+ GO i w serwisie Canal+ Sport Online.

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z komunikatu wynika , że C+3,4 będą mogły być dodatkowo udostępnione operatorom, poza całą paczką C+.

Konto zbanowane
2383 537 108

Myślę, że za wcześnie na wyciąganie wniosków. Dopiero pojawiła się informacja o tych kanałach więc nie wiadomo czy faktycznie ich w UPC nie będzie. Proponuję trochę poczekać

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
Tytan
1969 976 155

@- dokładnie tak

czyli wracamy do pomysłu samej Ekstraklasy ktora kilka lat temu chciala uruchomic wlasny kanal Ekstraklasa TV i udostepniac wszystkim operatorom w cenie 15 zl/mc

tylko jak dla mnie te kanaly powinny sie nazywac

Canal+ Ekstraklasa 1 HD

Canal+ Ekstraklasa 2 HD

byloby czytelniej

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1248 359 57

@GDA raczej wątpię by wszystkie mecze nadawali symultaniczne na dwóch kanałach. Jakąś zachęta do zakupu tych kanałów musi być  

I jeszcze kwestia daty w regulaminach UPC która sugeruje koniec umowy z nadawcą wraz z końcem roku.

Tytan
Tytan
1969 976 155

Ale w co watpisz bo nie rozumiem?

Nic w transmisjach ekstraklasy sie nie zmienia

kazdy abonent ktory posiada pakiet Canal+Select w dalszym ciagu ogladnie wszystkie mecze tak jak do tej pory

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1248 359 57

@GDA Trzymam za słowo. 

Jaknjuz wspominałem, jest też kwestia zmiany regulaminów promocji i daty która tam się pojawiła. 

Konto zbanowane
2383 537 108

Być może szykują się jakieś nowe oferty Canal+ i stąd te daty? Trzeba czekać na info

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
2140 819 71

We Francji kanał Plus zwalnia ludzi, znowu coś majstruje przy pakietach - no to na moje podwyżki abonamentu co niektórych czekają.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
26 22 0

@KOCUREK1970, jakie podwyżki? Pełny pakiet 10 x Canal+ w pomocji NC+ to tylko 30 zł.

@GDA, w transmisjach nic sie nie zmienia. Ale: 1) jesli ktoś płaci 50 zeta za Canal+ w UPC to oczekuje dostępu do pełnej oferty; 2) abonenci C+ narzekają na system powtórek Ekstraklasy, bo było za mało miejsca na wszystko na pozostałych kanałach Canal+ Sport; 3) mimo wszystko fajny pomysł na kanały tylko z polską ligą (dla kibiców Ekstraklasy);

Warto zauważyć, że kanały CANAL+ Sport 3 i 4 sa "gwarantowane do 31 maja 2021 roku". Do tego czasu NC+ ma prawa do Ekstraklasy. Zabezpieczają się, gdyby nie udało się podpisać nowego kontraktu.

Natomiast jedno jest pewne. Nowe kanały to opcja dla operatorów, by przygotować oferty dla ludzi zainteresowanych samą Ekstraklasą, a nie całym pakietem Canal+. Przy okazji można to połaczyć z LM i Eleven Sports i wyjdzie całkiem fajny pakiecik "sportu premium". Pytanie tylko kiedy

Tytan
Tytan
1969 976 155

@szewol napisał(a):

Ale: 1) jesli ktoś płaci 50 zeta za Canal+ w UPC to oczekuje dostępu do pełnej oferty

i ma taka oferte jaka udostepnia operatorom C+

myslisz ze UPC jest hamulcowym do pelnego dostepu? ja mysle ze jest odwrotnie to C+ nie daje swoich kanalow do HZNGO, HZNTV

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Innowator
26 22 0

@GDA  miałem na myśli kwestię, dołączenia nowych kanałów "w cenie", jesli pobiera się wysokie opłaty w porównaniu z tym, ile zat en pakiet woła NC+.

Wkrótce się przekonamy jak UPC negocjuje z Canal+. Mam nadzieję, że oferta Canal+ cenowo będzie podobnie atrakcyjna w UPC jak w NC+ (jak za dobrych lat Cyfry+)

Biorąc pod uwagę fakt, że promocje z C+ "obowiązują do 31.12.2019" to być może dawno nie była odświeżana umowa z nadawcą. Chyba, ze to inne względy o których nie wiemy.

Co do Canal+ NOW - ten kanał chyba nigdy nie był oficjalną cześcią pakietu Canal+. Samo NC+ ciągle informowało "8 x Canal+", od dzisiaj "10 x Canal+". Mimo wszystko Canal+ NOW nadal jest na liście kanałów NC+.

Tytan
Tytan
1969 976 155

Mam nadzieje ze UPC dolaczy te kanaly ale nie do pakietu Canal+ tylko w formacie "a'la carte" i wreszcie bedzie mozna pozbyc sie kanalow (film) za ktore sie placi a nie oglada 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
2140 819 71

@szewol napisał(a):

@KOCUREK1970, jakie podwyżki? Pełny pakiet 10 x Canal+ w pomocji NC+ to tylko 30 zł.

Takie same jak u słonecznego Zygmunta

Każda umowa się kiedyś kończy i to umowa abonencka i ofertowa.

Roszady we Francji nie są bez powodu a to zawsze rzutuje na pozostałe rynki i regionalne oddziały oferenta.

Proszę też pamiętać, że początkowo kiedy zrepakietyzowano poprzednie oferty paczki C+, ta kosztowała nawet 70 zł jak nie więcej (jesli mnie pamięć nie myli).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.