UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Tytan
Tytan
2011 985 162

Re: Canal+ Sport 3 i 4

Na ta chwile wiemy ze koszt tych dwoch kanalow to 30 zl

wiec jak sam widzisz nie jest zbyt atrakcyjny aby rezygnowac z pelnego pakietu

ale dla tych ktorzy nie chcieli nigdy placic za cos czego nie ogladaja (filmy) taka cena moglaby byc znosna

takze oczywiscie sprzedaż 2 kanalow osobno jak najbardziej jest potrzebna ale na pewno nie dowiemy sie o niej tutaj

btw: gdzie wyczytalem? zestawiles dwa fakty start ligi z brakiem kanalow jakby to był jakiś problem, a nie jest - bez tych kanałów dalej wszyscy zainteresowani oglądają całą ligę

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1247 359 57

@GDA Coś koloryzujesz. Jakie 30zl? Pakiet C+ Sport 3 i 4 jest już od 10zl u konkurencji.

Tytan
Tytan
2011 985 162

i ty mi wmawiasz koloryzowanie 

to nie miejsce na taka dyskusje ale sprawdz jakie pakiety trzeba miec aby za taka kwote dobrac ten pakiet

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1247 359 57

@GDA Napisałeś, że kosztuje 30zł, ja napisałem, że kosztuje od 10zł? Kto mówi prawdę, a kto manipuluje? Poza tym całkowicie pomijasz otwarte okno do końca lipca. 

By wrócić na właściwe tory, wydaje mi się, że UPC obecnie negocjuje nowe warunki z Canal+. To, że ciągle nie mamy porozumienia, wskazuje, że LG (UPC) stara się uzyskać bardziej konkurencyjne warunki dla swoich klientów. Czy to się uda, zobaczymy. 

Tytan
Tytan
2011 985 162

@zylx napisał(a):

(ciach) wydaje mi się, że UPC obecnie negocjuje nowe warunki z Canal+. To, że ciągle nie mamy porozumienia, wskazuje, że LG (UPC) stara się uzyskać bardziej konkurencyjne warunki dla swoich klientów. Czy to się uda, zobaczymy. 

o widzisz pod tym moge sie rowniez podpisac

tym samym temat mamy rozwiazany

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
1439 822 568

Na ten moment nie mamy w planach uruchomienia Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 w sieci UPC Polska. Potwierdziliśmy z nadawcą i podajemy to do informacji publicznej, aby uspokoić wszystkich zainteresowanych, że rozgrywki polskiej Ekstraklasy nie zostały w żadnym razie przeniesione na wyłączność na nowo powstałe kanały.

Wszystkie transmisje będą nadal dostępne na dotychczasowych kanałach CANAL+, CANAL+ Sport i nSport+ obecnych w ofercie Telewizji Cyfrowej UPC. Ponadto, od nadchodzącego sezonu jeden mecz z każdej kolejki będzie transmitowany również na kanale TVP Sport dostępnym w pakietach Start, Start HD, Select i Max.

O wszelkich ewentualnych zmianach programowych będziemy informować na bieżąco w oficjalnych komunikatach prasowych. 

Pozdrawiam,
Mateusz,
Moderator Społeczności UPC

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.