UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Innowator
12 3 0

CANAL+

Coś UPC zaspało, albo zrezygnowało z akcji jaką zoorganizował Canal+ na niekodowaną 24-godzinną emisję swojego głownego kanału tj. 6.V 6:00 - 7.V 6:00...

14 ODPOW. 14
Tytan
1436 818 568

Re: CANAL+

Nikt tutaj nie zaspał. Pasmo zostało otwarte wczoraj na kanale 80 o godzinie 13:00 i zamknięte dzisiaj o godzinie 6:00. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Innowator
40 6 1

Będzie kiedyś w UPC pełny,nie okrojony pakiet C+ ?

Nauczyciel
666 167 6

Poza platformą nc+ (Canal+) nie ma żaden operator pełnego pakietu.

Obecnie to dla C+4K czyli dla najlepszego obecnie jakościowo kanału wspomniany operator opiera swoją reklamę i zdobywa nowych klientów.

C+3 i  4 są dostepne np w Orange a taki pakiet mógłby zasilić ofertę UPC.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Tytan
Tytan
1939 965 152

@Szeptacz napisał(a):

C+3 i  4 są dostepne np w Orange a taki pakiet mógłby zasilić ofertę UPC.

te kanaly sa wylacznie kopia transmisji ekstraklasy wiec ich obecnosc nie jest niezbędna

-----
Nie karm trolla. Zgłoś post moderacji!
Nauczyciel
666 167 6

W sensie pakiet" Ekatraklasa" na 2 takie kanały znaleźliby się chętni.

.....................................................................................................
Naukowiec
1244 356 56

Obecnie na stronie UPC nie ma pakietu z Canal+, który miałby aktualny regulamin. Wszystkie promocje skonczyky się 31 sierpnia. Będą pewnie jakieś zmiany. 

Innowator
40 6 1

Czyli z mojego punktu widzenia nie ma sensu nadal oplacać C+ Filmów tam niewiele a ze sportem też słabo.Dodatkowo C+ niektóre transmisje pilki nożnej pokazuje np w NOW. Dlatego nie widzę powodu,żeby wywalać pieniądze na niepełnowartościowy produkt.Myślę,że tymi szopkami sami sobie strzelają w kolano.

Nauczyciel
666 167 6

Racja.

W dodatku pełny pakiet w platformie Canal+ kosztuje mniej..niż wybrakowana obecnie  usługa w UPC.

Nie wspominając o innych operatorach.

Tytan
Tytan
1939 965 152

Na szczescie jest wybor i nie trzeba byc uwiazany u operatora.

mozna wykupic pakiet Canal+ w Player aktualnie w promocji 50 zl za 2 mc

-----
Konto zbanowane
441 160 29

Dodatkowo kupując przez playera można oglądać przez neta, czego nie oferuje upc niestety.

Więc jak canal+ to na pewno nie warto w upc, chyba, że ktoś chce mieć to koniecznie przez dekoder, ale smart tv i player najlepszy.

Dodatkowo player z tego co pamiętam to nie ma zobowiązania, więc można sobie np po miesiącu zrezygnować i nie ma jakiś durnych opłat aktywayjnych jak w upc, gdzie kupujesz pakiet za 5 dych miesięcznie i jeszcze opłata aktywacyjna do tego :|

No i jak już wcześniej wspomniano w upc nie ma wszystkich kanałów c+

Nauczyciel
666 167 6

Przypuszczam , że w tym temacie jeśli chodzi o dostępność, zawartość a przede wszystkim cenę na razie niewiele się zmieni.

Ludzie nie lubią zmian.Z przywiązania do tradycyjnego oglądania telewizji linearnej, z nieufności do nowinek technicznych, z wygody.

Osobiście wcześniej z rezerwą podchodziłem do np HBO GO i obecnie pakiet 3 kanałów jest kompletnie niepotrzebny, droższy i oparty o narzuconą ramówkę.Od tego idzie się szybko oddzwyczaić Wystarczy tylko HBO GO/OD.

C+ jeśli chodzi o zawartość Premium i rezerwację czasu na ten pakiet jest na dalekim miejscu.

Tytan
Tytan
1939 965 152

Więc proponuje dalej nie biadolić i brac ofertę taka jaka potrzeba za pieniadze takie jakie chce sie wydac

-----
Innowator
40 6 1

"Więc proponuje dalej nie biadolić i brac ofertę taka jaka potrzeba za pieniadze takie jakie chce sie wydac" A cóż to za bzdury?Ja nie chcę żadnego Playera tylko uczciwy pakiet C+ w UPC.Nie potrafi czytać ze zrozumieniem?
Tytan
Tytan
1939 965 152

@Nodi napisał(a):
A cóż to za bzdury?Ja nie chcę żadnego Playera tylko uczciwy pakiet C+ w UPC.Nie potrafi czytać ze zrozumieniem?

ale to nie jest kwestia zachcianek przeciez

ja tez bym chcial ale co z tego jak UPC tego nie oferuje bo Canal+ nie udostepnia swoich wszystkich kanalow

i co zamiast korzystac z pelnej oferty jaka potrzebuje to mam nie kupowac innej uslugi? tylko czekac nienwiadomo ile?

-----