UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Co godzinne kilkusekundowe braki z internetem.

No witam, sytuacja wygląda tak, że od jakiegoś czasu mam identyczny cykl w przerwie dostępu do internetu. Co godzinę od 23;15 do godziny 7;00 mam kilku sekundowy brak dostępu do internetu przez co rozłącza mnie z serwerów. Czyli przykładowo cały dzień internet działa bez zarzutów, a przychodzi zawsze 23;15 i przez 5-7sek nie ma internetu, po prostu sygnał w menadzerze opada do 0 na kilka sekund i wzrasta do poprzedniego stanu.

Póżniej za kolejną godzinę analogicznie to samo (12;15 , 1;15 , 2,15) i tak non stop aż do godziny 7;00 rano.

Najlepsze jest to, że łącze się przez kabel ethernet, więc teoretycznie nie powinno być żadnych zastojów z sygnałem. Zauważyłem nawet, że to samo dzieje się na laptopie gdzie łącze się przez wi-fi, więc na prawdę nie wiem co to może być...

Czy ktoś może miał kiedyś podobny problem, albo domyśla się jakim prawem taka sytuacja ma wgl miejsce? Będę ogromnie wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi, pozdrawiam !

1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted
Tytan
2678 572 129

Re: Co godzinne kilkusekundowe braki z internetem.

Mógłbym prosić o więcej szczegółów? Jaki modem, czy masz IPv4 czy IPv6, jaki masz sygnał itp?