UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Konto zbanowane
441 160 29

Re: Compal Connect Box torrent 10 mb/s

https://www.backbox.org/download/

nieeee, to jest dystrybucja linuxa, po prostu polecam tą, bo prawie zawsze leci full łączem przez strone i torrent i wykluczysz tym samym problem z prędkościami torrent spowodowanymi tym, że po prostu ludzie słabo udostępniają

Tytan
2105 817 72

@MapetN1 

Nie wiem czy to było już sugerowane - ale IPv6 masz wyłączone?

Jesli nie, zrób to jak tutaj poradzono:

https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/czy-da-sie-wylaczyc-ipv6-przez-asystenta-pomocy/m-p/6368#M24...

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
491 133 24

@MapetN1  pisał przecież, że używa IPv4...

Kolejny test, na Compalu z najnowszym softem, IPv4, tryb router, ale torrenty idą jak burza. Z prędkością akurat nie ma problemu

p2p.jpg

Nawet przy pojedynczym pliku prędkość jest powyżej 10 MB/s.

p2p.jpg

Dlatego podejrzewam, że chodzi raczej o ustawienia systemu bądź programu do torrentów.

Tytan
2105 817 72

@zuzia 

Masz rację - mój błąd.

Z racji, że Autor nie wykazuje zainteresowania własnym tematem a wstawianie kolejnych wykresów, że u innych bez problemu to działa - nic już do tematu nie wnosi.

Zatem temat zamykam.

@MapetN1 

Jesli bedziesz chciał coś do Swojego tematu dodać - proszę o PW do dowolnego Moderatora, Tytana a temat zostanie ponownie otwarty.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.