UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
6 2 0

Czy jest szansa na pakiety tematyczne kanałów TV?

Dzień dobry,

mam okazję z bliska obsewować zarówno nc+ jak i UPC. Niestety rzeczą, która dla mnie w UOC jest nie do zaaceptowania jest brak pakietów tematycznych u drugiego usługodawcy. Znalezienie czegokolwiek w dekoderach UPC graniczy z cudem. Czy nie da się na wzór nc+ podzielić kanałów na: muzyka+ kultura, filmy i seriale, przyrodnicze  i historyczne, ogólnotematyczne? Przecież taki prosty zabieg uprościłby nawigację po treściach oferowanych przez kablówkę..

Pozdrawiam serdecznie,

sporyszek

10 ODPOW. 10
Omnibus
290 117 10

Re: Czy jest szansa na pakiety tematyczne kanałów TV?

@sporyszek napisał(a):

Dzień dobry,

mam okazję z bliska obsewować zarówno nc+ jak i UPC. Niestety rzeczą, która dla mnie w UOC jest nie do zaaceptowania jest brak pakietów tematycznych u drugiego usługodawcy. Znalezienie czegokolwiek w dekoderach UPC graniczy z cudem. Czy nie da się na wzór nc+ podzielić kanałów na: muzyka+ kultura, filmy i seriale, przyrodnicze  i historyczne, ogólnotematyczne? Przecież taki prosty zabieg uprościłby nawigację po treściach oferowanych przez kablówkę..

Taki podział przeciez jest na ....  na spisie/liście programów

Ale rzeczywiście żeby to przełozyć na dekoder to już nie pomyśleli, wogóle listy kanałów strasznie kuleją w UPC, jest niby na horizonach taka możliwośc ale to kiepścizna.

Zgada się. Faktycznie, na liście kanałów bardzo fajnie i logicznie to wygląda. Szkoda, że wymaga drukowania dokumentu ze strony UPC. Wdrożenie takiego rozwiązania byłoby ideałem. Liczę, że uda mi się usługodawcę zainspirować do wprowadzenia zmian ;-)

Łączę pozdrowienia,

sporyszek

GDA
Pan Abonent ;-)
1424 660 114

Nie za bardzo rozumiem w czym tkwi problem?

Przecież kanały w UPC są pogrupowane tematycznie i tak jak na liście poniżej widnieją w dekoderze

każda z grup zaczyna się "własną setką" i łatwo zapamiętać że np kanały dziecięce są w grupie 6xx a np popularno-naukowe w grupie 3xx

Przechwytywanie.JPG

---
Nie mów do mnie szeptem.
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!
Omnibus
250 88 5

Może nie wszyscy korzystają z dekoderów?

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
-
Nie dotyczy
1377 0 93

@brodacz napisał(a):

Może nie wszyscy korzystają z dekoderów?

Na module kanały układają się według listy dla mediaboxa, wię co to ma do rzeczy?

GDA
Pan Abonent ;-)
1424 660 114

Dokładnie tak 

chcesz mieć układ UPC to programujesz wg układu jak w tabeli

ja mam ustawione kanały wg własnego uznania w telewizorze

---
Nie mów do mnie szeptem.
Inspirator
6 2 0

@GDA napisał(a):

Przecież kanały w UPC są pogrupowane tematycznie i tak jak na liście poniżej widnieją w dekoderze

każda z grup zaczyna się "własną setką" i łatwo zapamiętać że np kanały dziecięce są w grupie 6xx a np popularno-naukowe w grupie 3xx

Na liście programów faktycznie to wygląda bardzo atrakcyjnie i fajnie zrobione. Dlaczego jednak kanały nie mogą być prezentowane tak na dekoderze? Poniżej zamieszczam zdjęcie z mojego Mediaboksa z nc+. Nie chcę się uczyć co jest na której "setce", tym bardziej, że UPC podchodzi nie jest do końca konsekwentne (vide kategoria: Rozrywka, czy Ogólne).
20171110_224935590_iOS.jpg

Inspirator
6 2 0

@GDA napisał(a):

Na liście programów faktycznie to wygląda bardzo atrakcyjnie i fajnie zrobione. Dlaczego jednak kanały nie mogą być prezentowane tak na dekoderze? Poniżej zamieszczam zdjęcie z mojego Mediaboksa z nc+. Nie chcę się uczyć co jest na której "setce", tym bardziej, że UPC podchodzi nie jest do końca konsekwentne (vide kategoria: Rozrywka, czy Ogólne).
20171110_224935590_iOS.jpg

GDA
Pan Abonent ;-)
1424 660 114

Stwarzasz sztuczny problem sugerując się tym co również abonujesz
Dla abonentów UPC nie znających oferty nc+ problem nie istnieje
---
Nie mów do mnie szeptem.
Inspirator
6 2 0

@GDA napisał(a):
Stwarzasz sztuczny problem sugerując się tym co również abonujesz
Dla abonentów UPC nie znających oferty nc+ problem nie istnieje

Świetnie, chętnie abonowałbym UPC, ale niestety wprowadzenie tego co na kartce do softu dekodera jest nie do przeskoczenia. Skoro tak, to wybieram -z konieczności- rozwiązania, które są dla klienta, moim zdaniem, bardziej przyjazne i intuicyjne. Na szczęście nie muszę się uczyć ukladu kanałów. 

Moze faktycznie dla abonentów UPC problem nie istnieje...do czasu gdy nie zobaczą jak to zrobiono u konkurencji...