UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
1062 0 57

Czy VOD nie może być tańsze ?

Czy nie możecie zrobić jakiej dobrej obniżki cen na VoD? Wasze filmy są strasznie drogie.... Myśle, że więcej zyskacie obniżając ich cene. Dla porównania:
https://www.ipla.tv/Film/5011117-Polecamy <---filmu od 4,90 do 9,90.
https://vod.pl/filmy <--- filmy do 7,90 i to nowości!
https://www.playnow.pl/product/tvod/list <--- filmy od 7,00

W sumie w powyższych seriwsach kupowałem filmy i do że cena jest od wcale nie oznacza jej drastycznego zwiększenia. Zazwyczaj płacę tą cenę od... (cena głównie zależy od sposobu płatności)

Jak widać wasze 18zł za film wypada naprawdę słabo, a można tu duuuużo dobrego zrobić.

Już widzę tą kampania "be happy in your home" wielka wysprzedaż filmów na żądanie w UPC Polska  

13 ODPOW. 13
Specjalista
42 41 2

Re: Czy VOD nie może być tańsze ?

Jestem za, z chęcią korzysałbym z tej usługi, gdyby ceny były zbliżone do konkurencji. Dodatkowo można by stworzyć gratisy dla osób często korzystających z VOD. Jeżeli ktoś lubi nowości... to z chęcią zakupił by przykładowo pakie 2 filmów, gdyby 3 dostawał gratis... Mogłoby UPC pochylić się nad tą kwestią.

Innowator
19 7 4

Zawsze możesz zakupić w upc pakiet my prime. Wydasz raz w miesiącu kwotę około20 zł i oglądasz vod do woli. Sama biblioteka jest dosyć duża A z tego co się orientuję to z dekoderem horizon możesz ją dostać nawet za darmo w cenie abonamentu.więcej znajdziesz tutaj https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006990
Tagi (3)
Specjalista
42 41 2

Tam  nie ma nowości... nie chodzi o to by coś oglądać, a by móc oglądać nowości, przez UPC. Wiele osób korzysta z alternatywnych źródeł, bo taniej wychodzą. Dostosowanie oferty cenowo do konkurencji powinno zwiększyć zyski, gdyż wielu klientów nie będzie szukać gdzie indziej.

-
Nie dotyczy
1062 0 57

barteksid to jest taka porada w sensie "napisać by napisać". MyPrime to bibliteka której przez grzeczność nie będę tu oceniał. To samo tyczy się pakietu Filmklub.Nie o tym jest temat.

Temat dotyczy tego, że nowości w VoD są dużo droższe w porównaniu z konkurencją i ludzie (w tym np. JA) zakupują je w innych serwisach....

Tagi (3)
Menedżer Społeczności
231 304 77

Cały czas uatrakcyjniamy ofertę naszych filmów i staramy się, aby była jak najbogatsza i znajdowały się w niej najnowsze hity. Te z wyższą ceną to nowości i ich cena wynika z tego, że dopiero zeszły z kin. W ofercie są również tytuły, które są nieco starsze i jednocześnie tańsze.

Stawiamy też na wygodę. Filmy z naszej oferty VOD można zamawiać bezpośrednio z pilota a opłata jest doliczona do rachunku. Filmy dużo lepiej ogląda się na telewizorze niż na ekranie laptopa.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
1062 0 57

Tagi (2)
Menedżer Społeczności
231 304 77

Przekazałem Wasze sugestie dalej. Jak będę miał informacje - dam znać.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
1062 0 57

Super!!

Miejmy nadzieje, że osoba odpowiedzialna u was za ofertę przemyśli sprawę, zaglądnie na oferty innych, porówna je i wyciągnie odpowiednie wnioski 

Inspirator
4 0 0

Ja z VOD w Dekoderze Horizon Nie Mam Problemów Technicznych  

-
Nie dotyczy
1062 0 57

Cycu1996 super (poważnie bez sakrazmu) zazwyczaj słyszy się tylko o problemach, więc opinia o ich braku jest ok Tylko to nie temat dot. problemów technicznych z VoD a jedynie ich ceny  

Innowator
20 18 0

Dobra rada @-. Ceny filmowych "nowości" VOD w UPC nie są atkacyjne, szczeglnie gdy obecnie mamy wiele możliwości obejrzenia taniej za pośrednictwem szybkiego internetu UPC

Przy okazji mozna pomyśleć o jakieś stałej ofercie subskrypcji premier VOD. Przykałdowo za cenę XX abonent będzie mógł wypożyczyć okresloną liczbę nowszych (premieroych) filmów w miesiącu.

Co do usługi MyPrime. Ma ona swój urok, szczególnie, gdy jest "w cenie" ofert z dekoderem Horozin. Nie ma tam wielkich nowości, ale i tak czasami można znaleźć coź czego się jeszcze nie widziało. Jednak to zupełnie coś innego niż filmy "prosto z kina" a takie miał autor tego wątku na myśli.

Inspirator
5 2 0

Od kilku dni korzystam z oferty Horizon i My Prime oraz ReplayTV jest tym co przekonało mnie   do wyboru oferty UPC. Na dzień dzisiejszy jednak z oferty VOD w UPC nie korzystam ze wzgledu na atrakcyjniejsze ceny konkurencji i MediaPC z którego odtwarzam na tym samym telewizorze. Fakt że mogłbym zrobić to prościej z pilota i nie bawić się w dodatkowe płatności nie jest dla mnie tak atrakcyjnym argumentem jak cena. Myślę że jej obniżenie wpłynęło by na zwiększenie ilości korzystających co w ostatecznym rozrachunku powinno być korzystne.

-
Nie dotyczy
1062 0 57

to, że ceny są wysokie to jedno. Wydaj mi się, że brakuje też zakładki gratis gdzie byłyby wrzucane starsze filmy np rambo itp

@Kamil "Przekazałem Wasze sugestie dalej. Jak będę miał informacje - dam znać"

Jakiś update???

Jeśli uważacie że film z zszedł z kin i musi być drogi to życze powodzenia...

Jak mam zapłacić za nowość w vod tyle co za bilet do kina to wolę iść do kina.

Dodatkowo niech upc weźmie pod uwagę, że zarobki polaków to nie jest średnia krajowa.

Znając życie jeśli polak ma zapłacić 18 zł za film to woli obejrzeć za free w marnej jakości lub pobrać z sieci.