UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Inspirator
5 0 1

DVB-C i zaginione kanały

Dzisiaj zauważyłem,,że z DVB-C zniknął Polsat,TV4 i TVN7.

Ponowne wyszukiwanie nic nie dało.

Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

12 ODPOW. 12
Tytan
2365 537 108

Re: DVB-C i zaginione kanały

Nastąpiła ich zmiana częstotliwości więc musisz wyszukać je od nowa

https://zanimnapiszesz.info
Naukowiec
1244 356 56

@sedo A skąd jesteś?

Omnibus
491 133 24

U mnie też zniknęły: Polsat, TV4, TVN7 jak również kilka innych kanałów. Ponowne skanowanie nie dało rezultatów. Pojawiła się wiadomość w MOJE UPC o planowanych pracach modernizacyjnych za kilka dni, mam nadzieję, że ma to związek z DOCSIS 3.1.

Konto zbanowane
815 181 29

U mnie też po znikały te kanały, @GMateusz , nie dało by rady zrobić tej rotacji kanałów raz , że tak powiem od początku do końca? Nie to bym się czepiał ale przy swojej liście kanałów troszkę to jest uciążliwe

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Tytan
1436 818 568

@ogromny-banned ja wszystko rozumiem, ale prace, które obecnie były wykonywane były konieczne m.in. ze względu na umowy ze spółdzielniami mieszkaniowymi dla których świadczymy jeszcze Azart. Problem powinien jednakże wystąpić tylko u klientów, którzy mają niecertyfikowane odbiorniki.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Naukowiec
1244 356 56

@GMateusz Nie tylko niecertyfikowane, ale również u takich, którzy ułożyli sobie własną listę kanałów. Sporym ułatwieniem było by, gdyby równocześnie z zmianą, UPC opublikowało nowe częstotliwości.

Tytan
Tytan
1939 965 152

O ktorych kanalach mowa? o wersji HD czy wersji SD?

ja nie zauwazylem zadnych zmian, moj tv jest niecertyfikowany mam swoja liste ulozona i wszelkie zmiany czestotliwosci moj telewizor ogarnia automatycznie bez rozwalania list

takze mysle ze bardzo duzo zalezy od samego telewizora

-----
Nie karm trolla. Zgłoś post moderacji!
Konto zbanowane
815 181 29

@GMateusz  ja rozumiem , że nie wszystko idzie od razu zrobić, mój tv niby jest certyfikowany ale moja listę muszę od nowa układać. Gdybym miał na auto to ok nie było by problemu ale lista była by ta "narzucona"

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Omnibus
491 133 24

Inspirator
5 0 1

Wykonałem pełne wyszukiwanie.

Kanały są w HD ale zniknął Focus TV.

Inspirator
5 1 0

Własnie u mnie jest Azart, kiedyś nawet pisałem do Ciebie w sprawie zdjecia filtrów (które do dziś są). 

Fajnie że niektóre kanały zmieniły swoje częstotliwości i mimo filtrów są u mnie dostępne, szkoda ze nie dało się przerzucić TVP SPORT HD w miejsce np Filmbox Arthouse który zajmuje miejsce na częstotliwości osiągalnej u mnie ale i tak jest kodowany. Trochę to bez sensu, bo osoby które mają pełny pakiet to i tak nie maja filtrów, a tu jest marnotrawienie miejsca. 

Naukowiec
1244 356 56

@fipii Na jednym z muxów w dolnym paśmie znajduje  się okolo 20mbs wolnej przepustowości. Coś się tam prędzej czy później pojawi. Jest też jeszcze kilka dubli SD-HD do posprzątania.