UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
9 4 0

Eleven brak polskiego komentarza w meczach NFL

Witam.Jestem abonentem pakietu Eleven w UPC.W zeszłym sezonie dla niektórych meczy ligi NFL był komentarz w naszym rodzimym języku.Jednak w tym roku nie natrafiłem jeszcze na ani jeden mecz z polskimi komentatorami.Próbowałem skontaktować się z kanałem poprzez ich konto na Facebooku(dokładnie msn) jednak nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.Może na forum UPC ktoś wie co się stało z polskim komentarzem do meczy ligi amerykańskiej?

Tagi (2)
3 ODPOWIEDZI
Menedżer Społeczności
238 303 82

Re: Eleven brak polskiego komentarza w meczach NFL

@kriss290 Otrzymałeś jakąś informację z Eleven?

Poza Twoim postem nie odnotowaliśmy zgłoszeń, a nasza rola jako operatora ogranicza się do transmitowania sygnału nadawcy do naszych Klientów. 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
mb
Innowator
17 11 1

Z tego co się orientuje niektóre mecze NFL w Eleven są transmitowane z oryginalnym komentarzem. Widocznie nie ma chętnych do komentowania spotkań dla garski zapaleńców po nocach ;-)
Innowator
9 4 0

@mb napisał(a):
Z tego co się orientuje niektóre mecze NFL w Eleven są transmitowane z oryginalnym komentarzem. Widocznie nie ma chętnych do komentowania spotkań dla garski zapaleńców po nocach ;-)

Tak było w zeszłym sezonie,a w tym jeszcze żaden nie był z naszym(mecze nagrywam sobie do obejrzenia dlatego jestem pewien że nic nie przegapiłem).