UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
1370 0 90

EPG - propozycje zmian

W innych tematach co prawda sprawa EPG była już poruszana jednak pomyślałem, że dobrze by było to uporządkować i w jednym temacie skupić propozycję zmian.

Jak wiadomo sprawę z EPG trzeba ruszyć i pokazać czego oczekujemy, bo trzeba uczciwie napisać, że np. przy EPG pewnej platformy na 3 znaki z + EPG w UPC wygląda bardzo kiepsko. Także Panowie technicy do roboty a wy szanowna społeczności proszę o propozycję zmian  

@Kamilu, Ciebie natomiast proszę o przekazanie naszych cennych uwag komu trzeba by nam wszystkim żyło się lepiej  

Tagi (3)
7 ODPOW. 7
Ekspert
95 23 2

Re: EPG - propozycje zmian

Z niecierpliwością czekam na:

• umożliwienie przegladania programu TV z perspektywy jednego kanału na przestrzeni całego tygodnia. Bardzo by to ulatwiło nagrywanie programów. Obecny układ jest w mojej opinii bardzo nieczytelny. Takie rozwiazanie jest w mediaboxach i powinno byc zaimplementowane do horizonów.
  • umożliwienie wyszukiwania stacji TV po nazwie a nie po nr w dekoderze,
  • rozszerzenie informacji prezentowanych w EPG o np rok produkcji audycji itp
  • umożliwienie ustawienie jednorazowo nagrywania kilku serii danego programu. obecnie ustawiajac "nagraj serie" bedzie sie nagrywac jedna seria. W przypadku np seriali gdzie maja po kilka sezonów kolejne serie trzeba ponownie programowac...
--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
-
Nie dotyczy
1370 0 90

@Pshemco dzięki za propozycje ale proszę trzymajmy się tematu, czyli propozycje tylko dla EPG. Nie zmian w sofcie Horizona od tego temat jest tu -> 

Ekspert
95 23 2

@Marcinosr napisał(a):

@Pshemco dzięki za propozycje ale proszę trzymajmy się tematu, czyli propozycje tylko dla EPG. Nie zmian w sofcie Horizona od tego temat jest tu -> 

To co to jest EPG?

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
-
Nie dotyczy
1370 0 90

Przecież wiesz  

O to mi chodziło:

umożliwienie ustawienie jednorazowo nagrywania kilku serii danego programu. obecnie ustawiajac "nagraj serie" bedzie sie nagrywac jedna seria. W przypadku np seriali gdzie maja po kilka sezonów kolejne serie trzeba ponownie programowac...

To bardziej sprawa softu Horizon niż samego EPG. A w temacie bardziej chodzi mi o sprawy
- braku daty produkcji czy numerów odcinków odcinków w informacjach wyświetlanych w EPG
- czy chociażby bardzo krótkie opisy programów
itp.

Ekspert
95 23 2

@Marcinosr napisał(a):

Przecież wiesz  

O to mi chodziło:

umożliwienie ustawienie jednorazowo nagrywania kilku serii danego programu. obecnie ustawiajac "nagraj serie" bedzie sie nagrywac jedna seria. W przypadku np seriali gdzie maja po kilka sezonów kolejne serie trzeba ponownie programowac...

To bardziej sprawa softu Horizon niż samego EPG. A w temacie bardziej chodzi mi o sprawy
- braku daty produkcji czy numerów odcinków odcinków w informacjach wyświetlanych w EPG
- czy chociażby bardzo krótkie opisy programów
itp.

Te sprawy sa tak ze soba polaczone ze czasem ciezko je oddzielic.

--
-
Nie dotyczy
1370 0 90

@Pshemco masz rację   

GDA
Pan Abonent ;-)
1416 655 115

Co Wam nie gra z EPG? Przecież jest wszystko i kto gra i jaka ma sytuację:-P

20180201_113044.jpg

---