UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
288 45 4

Fiber Power 500 dla obecnych klientów

Witam

Kiedy będzie dostepny sam internet 500 dla obecnych klientów lub net + telefon

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
10 ODPOW. 10
Pracuję w UPC
30 18 6

Re: Fiber Power 500 dla obecnych klientów

@Azar napisał(a):

Witam

Kiedy będzie dostepny sam internet 500 dla obecnych klientów lub net + telefon

Obecnie są dostępne oferty dla usługi Internetu 500 mbps lub Internetu 500 mbps z telefonem dla obecnych klientów. 

Pamiętaj jednak, że pozostaje kwestia dostępu do Internetu 500 dla Twojej lokalizacji.

Tak jak wspomniał @Kamil: Obecnie jest to ok. 50% naszej sieci, natomiast do końca listopada 2017 roku planujemy objąć zasięgiem 90% naszej sieci.

Zasięg sieci dla Internetu 500 mbps

Użytkownik
3 0 0

Witam.

Mam takie głupie pytanie - czy będzie dostępna (wspomniana powyżej) usługa jedynie z internetem?

Innowator
18 7 4

A dlaczego nie? To nie neostrada że potrzebujesz telefon żeby mieć od UPC internet. Pod warunkiem że teraz nie masz telefonu w usługach albo inaczej nie masz na niego zobowiązania to możesz z telefonu zrezygnować a tylko przyspieszyć internet i będzie tak jak chcesz  

Użytkownik
3 0 0

W sumie obecnie mam tylko internet (z umową bodajże do lutego 2018), więc nic innego mnie nie trzyma..

Rozumiem, iż zmiana usługi jest równoważna z rezygnacją z poprzedniej bez względu na na jej koniec (terminowu tej pierwotnej usługi)?

Innowator
18 7 4

Tak, każdy aneks do umowy jakby nadpisuje twoją pierwotną umowę. Więc jeżeli masz zobowiązanie do 2018 to po zmianie usług zbowiązanie odnawia się na dwa lata tj. jak przyspieszysz sobie int do 500 mb w 2017 to umowę masz do 2019. Standardowe umowy są na dwa lata.

Użytkownik
3 0 0

Dzięki za odpowiedź.

Debiutant
1 0 0

A mi na czacie jak pytałem o możliwośc zmiany warunków, stwierdziała baba że NIe aneksują umwo w czasie 24 miesiecy ich trwania

Moderator
1076 646 177

Warunki można zmieniać w trakcie trwania umowy, o ile nie wiąże się to z obniżeniem sumy miesięcznego zobowiązania. I staraj się raczej używać słowa "Pani" aniżeli "baba" bo nie jest to grzeczny zwrot.

Użytkownik
2 0 0

Krótka piłka - czy mogę wziąć fp 500 bez wymiany mediaboxa na horizona? Mam pakiet internet 250, tv max i telefon. Byłaby nowa umowa na 2 lata napidisuąć  obecną (zwiekszyłbym predkosc internetu z 250 do 500)

GDA
Pan Abonent ;-)
1434 668 115

Krótka odpowiedź brzmi - NIE

---
Nie mów do mnie szeptem.
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!