UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Użytkownik
4 0 0

HBO GO - reset konta

Szanowni Państwo

Jakiś czas temu zaresjestrowałam się w HBO GO niestety od jakiegoś czasu nie mogę zresetować hasła (logowanie przez laptop). Po wpisaniu nicku i kliknięciu "wyślij link resetu hasła"  i uzyskaniu potwierdzenia, że link został wysłany na moim koncie mailowym link nie pojawił się. Czy jest szansa na zresetowanie konta tj. otrzymanie od UPC nowego kodu aktywującego i przeprowadzenie rejestracji ponownie?

9 ODPOW. 9
Omnibus
280 46 4

Re: HBO GO - reset konta

A wiadomość nie wpada czasem do folderu spam? 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Profesor
1474 641 61

@aAksrowag

Być może Pani poczta podana przy zakładaniu konta nie jest honorowana (dziwna nazwa serwisu, dziwna lokalizacja serwera pocztowego).

Proszę w tej sprawie dzwonić na infolinię UPC.

To jest forum a nie kanał kontaktu na linii klient-firma.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
574 158 23

U mnie po zalogowaniu do moje upc- moje uslugi- telewizja- klikam na hbo i jest tam kod aktywacji

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Użytkownik
4 0 0

Mail z linkiem resetującym hasło nie wpadł do spamu ani do innego folderu w poczcie. Spradzono wszystkie możliwe adresy.

Na stronie internetowej hbo go umożliwiającej reset hasła podaje się wyłącznie nick, więc o błędnym podaniu adresu mailowego nie ma mowy. Po wpisaniu nicku pojawia się graficzne potwierdzenie wysłania linku... i na tym koniec.

Kod rejestracji od UPC mam i został wykorzystany przy rejestracji na stronie HBO GO, nie mogę go wykorzystać po raz drugi.

Infolinia nie przychyla się do mojej prośby o przesłanie nowego kodu/zresetowanie konta HBO GO w celu ponownej rejestracji.

Użytkownik
4 0 0

@KOCUREK1970

Telefon na infolinię nie rozwiązał problemu.

Użytkownik
4 0 0

@KOCUREK1970

Telefon na infolinię nie rozwiązał problemu. Poddaję zatem zaistniały problem pod dyskusję. Czy jest to odosobniony przypadek?

Nauczyciel
574 158 23

@aAksrowagnie obraz się,ale tu już nie ma co dyskutować albo jeszcze jeden kontakt z UPC , albo kontakt z Hbo my nie jesteśmy w stanie zresetować Tobie hasła, a dyskusja???

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1474 641 61

@aAksrowag napisał(a):

Telefon na infolinię nie rozwiązał problemu.

A jakież są tego efekty, konkluzje, co tam poradzono?

Jeśli to nic nie rozwiązuje to kontaktuj się z HBO.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
5 6 3

@aAksrowag

wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko).

Zweryfikuję Twoją sprawę i postaram się pomóc.