UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Profesor
1473 641 61

Re: Horizon 4

@Szeptacznapisał(a):

Nc+ postawiła na 4K, czy na tym straciła? W ostatnim kwartale zanotowała zaskakująco 

Ale to platforma SAT - tam nie musieli wydawać milionów na modernizację sieci.

Kupili dekodery i trzaskają naiwniaków napaleńców, którzy już marudzą, że nędza i w ogóle w tym całym 4K w sumie nic tam w tym NC+ nie ma.

Inea czy Orange z 4K jest zasięgowo i liczebnie pryszczem w stosunku do UPC - a oferta 4K jest tam dostępna praktycznie tylko na światłowodach czyli prawie nigdzie. W UPC Polska ma 4K być dostępne dla każdego niezależnie czy Wawa czy Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody , ale to wymaga czasu, czasu i jeszcze raz pieniędzy - więc studziłbym zapędy..

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 681 107

@Szeptacznapisał(a):

Teraz buduje coś (wartościowego)  i jak będzie efekt i czy umocni pozycję  czas pokaże.

a ty wciaz sie nakrecasz? oj bedzie placz i wylewanie zali

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Nauczyciel
490 102 3

@GDA

Zagłosuję portfelem.Proste.

Nauczyciel
490 102 3

@KOCUREK1970napisał(a):

W UPC Polska ma 4K być dostępne dla każdego niezależnie czy Wawa czy Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody , ale to wymaga czasu, czasu i jeszcze raz pieniędzy - więc studziłbym zapędy..

Ale to już jest dostępne..i nie trzeba czekać na UPC.

Zadziwia mnie oznaczanie niektórych kanałów znaczkami HD: History, FOX, Adventure..do UHD  w linearnej tv jeszcze daleka droga .

Profesor
1473 641 61

@Szeptacz

"Ale to już jest dostępne..i nie trzeba czekać na UPC."

Wyjaśnij mi to, bo mimo szczerych chęci ugrzązłem...

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
573 157 23

@Szeptacznapisał(a):

@GDA

Myślisz, że wynik takiego głosowania coś zmieni???

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Nauczyciel
490 102 3

@ogromny

Oczywiście , że tak, wbrew temu co pisze @KOCUREK1970 bez sentymentów podchodzę do sprawy.

@KOCUREK1970

Czego nie rozumiesz?

Sam się wkręcasz w temat UHD w UPC.

Psioczyłes na Horizona a jak operator ma wprowadzić nowy sprzęt , z którego wnioskuje i tak nie zamierasz korzystać okręcasz temat wokół 4K.Bo ja też ugrzązłem.

Profesor
1473 641 61

@Szeptacznapisał(a):

@KOCUREK1970

Czego nie rozumiesz?

Sam się wkręcasz w temat UHD w UPC.

Psioczyłes na Horizona a jak operator ma wprowadzić nowy sprzęt , z którego wnioskuje i tak nie zamierasz korzystać okręcasz temat wokół 4K.Bo ja też ugrzązłem.

Jak mogę się wkręcać w coś czego nie ma 

Nadal psioczę i to nie tylko na HZN, tylko realnie do tego podchodzę a mam wrażenie, że słusznie z takim stanowiskiem, bo znam ten rynek znacznie lepiej niż Ty i wiem jak co funkcjonuje i na co firmy są skłonne wydać pieniądze.

Zatem czy ja będę płakał 31 12 2019r czy będę się śmiał - co obstawiasz?

Gdzie Ty u mnie widzisz sentymenty?

Profesor
1473 641 61

@ogromnynapisał(a):

@Szeptacznapisał(a):

@GDA

Myślisz, że wynik takiego głosowania coś zmieni???

Dla klienta jak najbardziej.

Nauczyciel
490 102 3

A czy ktoś twierdzi , że jest?

Przepraszam w takim razie z takim Specjalistą nie mam co dyskutować, skoro się nie znam a jestem tylko klientem.

Profesor
1473 641 61

@Szeptacz

No to skoro nie ma to po co się nakręcać a potem płakać, że to niedobre UPC nie dało.

Wypijemy flaszkę (ja stawiam ) kiedy to już będzie 

Wybacz, że zasmucam, ale już prawie 30 lat "robię" w tej branży, niejedno widziałem.

To, że jesteś klientem nie jest niczym złym, tylko Ty do tego podchodzisz właśnie jak klient - a to błąd, bo rozczarowujący.

Zdradzę Ci największą być może tajemnicę - od kiedy istnieje kapitalizm, interes firmy nigdy nie szedł, nie idzie i nie pójdzie w zgodzie z interesem klienta.

Nikogo w firmach nie interesuje co chce klient, firmy interesuje, czy to co firma wprowadzi da odpowiedni zysk.

Im wcześniej to pojmiesz, tym mniej będziesz w życiu zawiedziony i nie mam tu na myśli tylko UPC.

Nauczyciel
490 102 3

@KOCUREK1970

To w takim razie daleko odbiega od filozofii mojej pracy zawodowej.

W której to pracując szkielet mojego zysku( co za tym firmy w której pracuję) oparty jest na konkretnych potrzebach klienta. Klient dobrze obsłużony i zadowolony jest najlepszą reklamą i może kiedyś wróci.Cóz co firma to inne założenia.

To tyle, a czy będzie nowy sprzęt do 31.12.19 przekonamy się.

Profesor
1473 641 61

@Szeptacz

Firmy telekomunikacyjne to nie firmy ubezpieczeniowe, bank gdzie może się jakoś na potrzeby tego klienta patrzy, ale w razie powinięcia nogi jest równie dla tego klienta bezlitosny jak każda firma gdzie klient ma zobowiązanie.

To też nie stolarz, co robi nam kuchnię pod nasze zamówienie

Nawet klient najlepiej obsłużony może nigdy nie wrócic, jak znajdzie lepszą (czytaj tańszą) ofertę

Taka specyfika telekomów.

Co do ostatniej kwestii - co obstawiasz?

Nauczyciel
573 157 23

@Szeptacz i tu masz rację klient dobrze obsluzony wcześniej,czy później wróci, poleci daną firmę dalej. Jak się spaży a ma wybór to nie ma litości.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Highlighted
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 681 107

@Szeptacznapisał(a):
Nowy dekoder może być , świetnym uzupełnieniem .

Wyleję kolejny kubełek zimnej wody na rozgrzaną głowę

Usługi OTT są coraz bardziej popularne w Polsce. Jaka jest wasza odpowiedź na ten trend?
- Zapewne chodzi pani o usługi video na życzenie. Faktycznie widzimy w Polsce wyraźny trend w kierunku takich usług jak Netflix, HBO GO czy wcześniej Showmax.

(ciach)

Widzimy to, ale nie planujemy konkurować z największymi graczami, których domeną jest produkcja treści, a raczej szukamy sposobu, jak z nimi współpracować. Naszą odpowiedzią na ten trend jest nasza usługa OTT czyli Horizon Go oraz Replay TV.

Całość wywiadu tutaj >>>

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...