UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
513 133 22

Re: Horizon 4

@GDAno i co w związku z tym?

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Wykładowca
711 168 26

@GDAnapisał(a):

@Szeptacznapisał(a):
Nowy dekoder może być , świetnym uzupełnieniem .

Wyleję kolejny kubełek zimnej wody na rozgrzaną głowę

Usługi OTT są coraz bardziej popularne w Polsce. Jaka jest wasza odpowiedź na ten trend?
- Zapewne chodzi pani o usługi video na życzenie. Faktycznie widzimy w Polsce wyraźny trend w kierunku takich usług jak Netflix, HBO GO czy wcześniej Showmax.

(ciach)

Widzimy to, ale nie planujemy konkurować z największymi graczami, których domeną jest produkcja treści, a raczej szukamy sposobu, jak z nimi współpracować. Naszą odpowiedzią na ten trend jest nasza usługa OTT czyli Horizon Go oraz Replay TV.

Całość wywiadu tutaj >>>

zaś w inny miejscu tego samego wywiadu prezes mówi coś takiego:

Mimo to będziemy wspierać dążenie rynku do konsolidacji, bo to jedyna droga na zbudowanie lokalnych czempionów, którzy będą w stanie skutecznie konkurować z grupą FANGA (Facebook, Apple, Netflix, Google, Amazon – red.).

Czyli jak, nie będą konkurować z największymi graczami i chcą z nimi współpracować (pośredniczyć w sprzedaży), czy oczekują działań od UOKiK by móc z nimi konkurować? 

PS: Wracając do tematu, UPC właśnie przegrało wyścig o 4k z.... Vectrą. Może to będzie jakiś bodziec by w końcu ruszyć z tematem. 

Moderator
914 596 148

W moim przynajmniej odczuciu nie da się przegrać wyścigu jeśli się w nim nie bierze udziału. 4K będzie jak wszystko - w swoim czasie.

@GDA wywaliłem dzisiaj już 5 Twoich postów, wszystkie na podstawie pkt. 2 Zasad Społeczności UPC. Odpocznij tydzień od forum skoro wzbudza ono w Tobie tyle negatywnych emocji. Wrócisz po tygodniu, pełen pozytywnych emocji - trust me.

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Wykładowca
711 168 26

@GMateusz, Jak się przegrywa, to zawsze z medialnego punktu widzenia lepiej powiedzieć, że się nie startowało Oczywiście, że będzie w swoim czasie i ani dnia prędzej.  Ten wyścig to  w cudzysłowie. Podobnie było z 1Gbs które, udało się ogłosić jeden dzień przed Orange, ale oczywiście to był tylko przypadek i żadnego wyścigu wtedy  o rozgłos medialny również nie było. 

Moderator
914 596 148

Jak wspomniałem na początku wypowiedzi - "w moim odczuciu".

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Omnibus
422 79 3

@GDAnapisał(a):

@Szeptacznapisał(a):
Nowy dekoder może być , świetnym uzupełnieniem .

Wyleję kolejny kubełek zimnej wody na rozgrzaną głowę

Usługi OTT są coraz bardziej popularne w Polsce. Jaka jest wasza odpowiedź na ten trend?
- Zapewne chodzi pani o usługi video na życzenie. Faktycznie widzimy w Polsce wyraźny trend w kierunku takich usług jak Netflix, HBO GO czy wcześniej Showmax.

(ciach)

Widzimy to, ale nie planujemy konkurować z największymi graczami, których domeną jest produkcja treści, a raczej szukamy sposobu, jak z nimi współpracować. Naszą odpowiedzią na ten trend jest nasza usługa OTT czyli Horizon Go oraz Replay TV.

Całość wywiadu tutaj >>>

No i??

Z usług OTT korzystam i zapewne tak czyni wielu abonentów.

Już wielokrotnie pisałem do czego potrzebny mi jest obecnie dekoder.

Czy się będzie nazywał 4, New czy inaczej , czy będzie można korzystać z niego oglądając treści w kolorze, SD, HD, czy 4K, po prostu ma mi służyć.

Co do ceny jak pisał @KOCUREK1970 wrócimy do tematu, ile to będzie warte.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Omnibus
422 79 3

@GMateusz 

Dziękuję.  ;-)

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Moderator
914 596 148

@Szeptacz jeśli chodziło o pustego posta to uznałem, że należy go usunąć. 

Innowator
25 7 0

@GMateusznapisał(a):

4K będzie jak wszystko - w swoim czasie.

Ten czas już nadszedł - polecam raport opublikowany w paźdzerniku 2018r przez infuture hatalska foresight institute pt.: "GIGA ENTERTAINMENT Przyszłość rozrywki w dobie gigabitowego internetu, AI, IoT oraz MEC". Co istotne partnerem raportu jest UPC. 

Nauczyciel
513 133 22

@luck1  może już minal?

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Profesor
1344 600 50

@luck1napisał(a):

@GMateusznapisał(a):

4K będzie jak wszystko - w swoim czasie.

Ten czas już nadszedł - polecam raport opublikowany w paźdzerniku 2018r przez infuture hatalska foresight institute pt.: "GIGA ENTERTAINMENT Przyszłość rozrywki w dobie gigabitowego internetu, AI, IoT oraz MEC". Co istotne partnerem raportu jest UPC. 

A ja polecam przeczytać komentarze - to nie reklama innej platformy konkurencyjnej względem UPC, ale posty pod arykułem dają do myślenia jak ludzie to całe 4K postrzegają.

https://media2.pl/reklama-pr/155529/komentarze/1.html#komentarze

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Highlighted
GDA
Pan Abonent ;-)
1222 639 101

@KOCUREK1970napisał(a):

A ja polecam przeczytać komentarze

Wszystkie komentarze przywracaja wiarę w ludzi

UPC nie idzcie ta droga! zadnego 4K nie potrzeba aktualnie

Omnibus
422 79 3

Zamiast 4K , może lepiej najpierw poprawić jakość kompresji obecnie nadawanych kanałów HD.., żeby nie wspomnieć o niektórych SD, których po prostu nie da sie oglądać.

Użytkownik
2 1 0

Dzień dobry wszystkim. Na 4K pewnie poczekamy. Może lepiej rzeczywiście poprawić jakość nadawanego obecnie sygnału?

Moim zdaniem UPC mogłoby coś zrobić z tą kompresją sygnału. Obraz w HD nie jest bardzo dobrej jakości a SD rzeczywiście nie da się oglądać. Sprawdzałen na dekoderze Horizon jak też za pomocą modułu włożonego w telewizor. Różnica jest niewielka na korzyść modułu. Mam u siebie UPC i telewizję z internetem od lokalnego dostawcy. Obraz po IPTV jest idealny, ostry a ruch płynny. Pytałem jak dostarczają sygnał, odpowiedzieli że po światłowodzie i bez kompresji, czyli jak nadawca udostępnia.

Pozdrawiam.

Omnibus
422 79 3

Nie jest wskazane porównywanie UPC do konkurencji tym bardziej tu na forum. Po drugie , nie wiem czy takie porównanie ma większy sens między koncentrykiem, IPTV czy nawet sat.

To jest tak jakby się odnosić do stylu gry drużyny grającej w ekstraklasie do drużyny z pierwszej Ligii.. 

Horizon 4  można przypuszczać,  że będzie dostarczał sygnał takiej jakości jak obecnie, plus wspomniane UHD.