anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Horizon 4

Ale przecież prezes pisał, że planują w 2019. Kłamał?

https://forum.upc.eu/t5/ama-z-prezesem-upc-polska/nowy-dekoder-w-upc/m-p/7335#M16

Highlighted
-
Nie dotyczy

może 4k z 4g pomylił

Żarty żartami, do końca roku masa czasu, komórkami nas zaskoczyli to może są i plany na 4k

Highlighted
Tytan
1143 608 106

Plany moga sie zawsze zmienic.

Planowanie nie jest jednoznaczna 100% deklaracja.

Jak widac zmienila sie miotla i zmienily sie plany.

Natomiast tutaj nie ma miejsca na stwierdzenie ze klamal bo jego wiedza na tamten okres mogla byc taka a nie inna. Takze @-  tutaj chyba trzeba bylo by zwrocic komus honor.

-------------------------------------------
Highlighted
-
Nie dotyczy

Nie zgodzę się.

Primo, nie było tutaj żadnego stwierdzenia, że ktoś kłamał, a jedynie pytanie. Została jeszcze blisko połowa 2019r, wiele może się wydarzyć

Secondo, jeśli była jakiś jasna publiczna deklaracja jakie są plany, a Te plany się zmieniły to powinno to zostać niezwłocznie sprostowane, a klienci poinformowani o zmianie planów. 

Terzo, Tak wiem, że prezes się zmienił. jednak deklaracje czy umowy ówczesnego prezesa bezpośrednio obciążają nowego. 

Highlighted
-
Nie dotyczy

1,5 roku minęło od deklaracji ( a może trochę i zachęty by zaabonować ofertę ) byłego Prezesa.

To tyle jeśli chodzi o ramy czasowe 2019 r.

Pozostaje zgodzić się z @Pablo , że plany mogą się zmienić.

Czas pokaże czy oferta i sprzęt podniosą jakość usług i oby warto było nawet dłużej poczekać.

*Jeśli jakimś "cudem" taka oferta pojawi się do końca roku, nie będę miał wątpliwości zostać z operatorem na dłużej.

Highlighted
-
Nie dotyczy

Plany mogą się zmienić, ale klienci nie zapominają obietnic, czy też deklaracji, internet również

Ja jednak wstrzymam się z uwagami do nowego roku.

Highlighted
Ekspert
76 21 0

@brodacznapisał(a):

@Pan_Abonentnapisał(a):

#UPCPolska bierzcie przykład od najlepszych

https://www.upc.ch/de/fernsehen/infos-zu-tv/tv/

Przechwytywanie.PNG

Co? 79 franków za miesiąc? I ty chcesz, żeby nasi szli tą drogą? 

Nie zapominaj, że Szwajcar zarabia >6x tyle co Polak, stąd chętnie przyjąłbym propozycję abo za w/w ofertę na poziomie ~ 45 PLN.

Highlighted
Omnibus
394 172 14

Euro 2020 w 4K

Wszystkie mecze Euro 2020 w 4K (i bez dodatkowych opłat)

Na Euro 2020 złoży się 51 meczów. Wszystkie będą produkowane w UHD i transmitowane w TVP Sport, czyli każdy, kto ma telewizor 4K, będzie mógł obejrzeć te spotkania w świetnej jakości. Poza abonamentem RTV nie będzie trzeba też ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Źródło: Telewizja Polska,

hmmm, to kiedy w końcu ten nowy Horizon 4K w Polsce ? 

Nie dotyczy

Re: Euro 2020 w 4K

Bardzo dobre pytanie. Może uda się uniknąć blamażu jak podczas MŚ 2018 gdzie klienci UPC mogli się poczuć jak konsumenci gorszego sortu. Trzeba w końcu zacząć gonić technologicznie konkurencję, a nie tylko bazować na niskiej cenie. 

Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Euro 2020 w 4K

UPC nie musi wprowadzać dekodera 4k bo mają co kwartał wzrost klientów 😂 Tak więc najwidoczniej ludziom pasuje oferta 

Highlighted
Inspirator
19 1 0

Kiedy Dekoder 4K w UPC?

Jako że zainwestowałem mocno w TV 4k UHD i jestem ogromnym fanem sportu przede wszystkim Piłki Nożnej, moje pytanie brzmi kiedy będzie w UPC dekoder 4K?

Zostały mi ostatnie 4 miesiące umowy, wiele to znaczy

Dostanę konkretną odpowiedź, czy trzeba przejść się do konkurencji ?

Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Kiedy Dekoder 4K w UPC?

@Warson napewno nie prędko, miał pojawić się w 2019 ale go nie ma.

Tutaj masz temat O dekoderze 4k

https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/upc-4k/m-p/697#M775

Tutaj odpowiedź UPC na ich stronie 

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1008032

Highlighted
Moderator
79 9 16

Re: Kiedy Dekoder 4K w UPC?

@Warson 

Rozumiem zainteresowanie, też czekam.

Jednak proszę, na początku warto skorzystać z wyszukiwarki. Temat wielokrotnie był poruszany i wielokrotnie padała odpowiedź - narazie nie wiadomo. Jak będzie jakaś informacja, firma na pewno bedzie o tym trąbić w mediach społecznościowych.