UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Specjalista
49 32 1

Re: Horizon 4

Można powiedzieć wow. W sumie fajny sprzęt się szykuje tylko zobaczymy czy nie będzie powtórki z lekcji historii.. Tak jak to miało miejsce z horizonem HD  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Wykładowca
754 175 32

Fajnie się zapowiada nagrywarka w chmurze przez co nowe dekodery nie będą już posiadać dysku twardego, oraz zapowiedz aktualizacji co kilka tygodni. Martwi trochę brak hociażby wspomnienia o HDR.

Inspirator
9 2 0

Z tego co widzę to również brak wyświetlacza.Porażka.Funkcje standardowe w dzisiejszych czasach.Żadna rewelacja.Czym tu się podniecać?

Nauczyciel
443 87 3

@-napisał(a):

To ja odrazu uspokoje...według oficjalnych informacji LG w pierwszej kolejności Horizon 4 zostanie wprowadzony w Holandii, Belgi i Szwajcarii...

Zatem nic nowego....

@GDAnapisał(a):
...

Eh już się nie mogę doczekać

oby nie było powtórki z rozrywki 

bo jak.dostaniemy wykastrowany Horiozn jak obecnie to nie będzie już to smieszne

Będzie czas na to by "ulepszona"  (czytaj tańsza) wersja sprzętu trafiła na nasz rynek?

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Omnibus
271 41 4

w Polsce będzie wyścig żeby UPC jako pierwsze wprowadziło dekoder 4k przed konkurencją  a czy będzie trochę okrojony to już inna sprawa 😉

na filmiku podoba mi się opcja z profilami dopasowanie pod to co każdy będzie chciał obejrzeć takie podpowiedzi oby podziałało to na konkurencje ^^

Netflix to dobry krok ale znajdą się tacy co nie potrzebują pośrednika w postaci operatora 

Ciekawi mnie czy ta usługa nagrywania w chmurze będzie dodatkowo płatna czy wliczona w cenę hmm bo jednak miejsce kosztuje 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
537 137 22

@Lukasnapisał(a):

Z tego co widzę to również brak wyświetlacza.Porażka.Funkcje standardowe w dzisiejszych czasach.Żadna rewelacja.Czym tu się podniecać?

@Lukas na chwilę obecną to raczej nie ma co marudzić,

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

brak wyświetlacza?

nie no skandal, taki sprzęt nie powinien być dopuszczony do obiegu u nas !

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Omnibus
281 113 11

@-

oj, takie wiadomości mi tu wrzucaj

skoro go Bold,  "James" Bold reklamuje to będzie petarda

nie bardzo tylko rozumieim te zachwyty tutaj,

przecież horizon tak bardzo wszystkim wam odpowiadał , prawda GDA

@GMateusz

nie zapomnij o forumowiczach proszę i jak już będzie można wymieniać daj znać na forum

@Mario mi stary horizon pasował do póki nie poległ(zaczal wariowac) potencjał miał i ma napewno kwestia tylko jego wykorzystania. Ale to już w rękach operatora i producenta.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@Mario napisał(a):

@GMateusz

nie zapomnij o forumowiczach proszę i jak już będzie można wymieniać daj znać na forum

nie bedzie żadnej akcji wymiany box-ow 

to będą oferty z nowym Horizon która będziesz mógł wziąć przedłużając umowę

ale.ostrzegam nie będą to tanie abonamenty - jak startował aktualny Horizon to kosztował 199 zł/mc przy pakiecie Max i FB60

---
Nauczyciel
443 87 3

@-napisał(a):

Fajnie się zapowiada:
- Sterowanie głosem

- Obsługa 4k

- Możliwość dokończenia oglądania na dowolnym urządzeniu

- Nagrania przechowywane w chmurze (brak dysku)

- Obsługa Netflixa  

- Dużo większa prędkość działania....

Eh już się nie mogę doczekać

fakt, brak informacji na temat  HDR

-możliwość ułozenia wlasnej listy kanałów? Pewnie to już będzie zależało od operatora w danym kraju.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Omnibus
281 113 11

ciekawe jak się sprawdzi te nagrywanie w chmurze, dosyć to nowatorskie rozwiązanie i szczerze mówiąc trudno mi w to uwierzyć żeby każdy user miał tam zagwarantowane 1TB , może potem pojawi się wersja z hdd

@Mario w Play niby jest to nagrywanie w chmurze, ale jak to działa???

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@Mario napisał(a):

ciekawe jak się sprawdzi te nagrywanie w chmurze, dosyć to nowatorskie rozwiązanie i szczerze mówiąc trudno mi w to uwierzyć żeby każdy user miał tam zagwarantowane 1TB , może potem pojawi się wersja z hdd

już teraz to działa i nazywa się Replay TV

---
Nauczyciel
537 137 22

@GDA nie do końca to jest to, replay to masz 7 dni i to nie wszystkie kanaly, a nagrywanie powinno objąć wszystkie kanały i dłużej niż 7 dni