UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Omnibus
281 113 11

Re: Horizon 4

@zylx  myślę podobnie, powiem więcej, naprawdę nie rozumiem dlaczego u nas tak jest że za nowy dekoder muszą być od razu wyższe ceny, wygląda to tak jakby koszt jego wprowadzenia firma przenosiła na użytkowników.  Dekoder to sprzęt niezbędny w kablówkach (jak na razie) i to jakiej jest jakosci i jakie ma możliwości nie powinno być dodatkowym bonusem, za który musimy dopłacać a wartością dodaną dzięki której dostawca może zyskać nowych abonentów.

No ale wkrótce zobaczymy te oferty, jak będą przesadzone to w większości miejsc (głównie osiedla) jest już duża konkurencja, nie tak jak kiedyś.

1259 646 103

@Mario napisał(a):

Dekoder to sprzęt niezbędny w kablówkach (jak na razie) i to jakiej jest jakosci i jakie ma możliwości nie powinno być dodatkowym bonusem,

mylisz się

można korzystać z UPC poprzez mediamoduł a więc nie trzeba mieć dodatkowego dekodera

możesz otrzymać podstawowy dekoder do odbioru CATV lub ten nowy przystosowany do 4K i jak dla mnie jest normalnym że cena za abonament będzie wyższa

karta CI+ abo na jakimś poziomie

dekoder Horizon - aby wyższy ze wzgledu na funkcje Replay TV itp

dekoder Horizon z PVR - abo wyższy ze względu na możliwość nagrywania

dekoder Horizon 4 - aby wyższy ze względu na dostęp do treści 4K

decyzja ile chcesz płacić należy do Ciebie

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Nauczyciel
443 87 3

Zgadzam się z @Mario.

Jest konkurencja , która na chwilę obecną proponuję dekoder 4K z 1 razową opłatą za dysk do nagrywania a do tego udostępnia treści 4K.

W mojej lokalizacji UPC zatem ma konkurencję.

Cena w dużym stopniu zadecyduje czy abonować dalej usługi czy rozglądnąć się za alternatywnym operatorem.

Mam moduł CI+ jednak dekoder daje dodatkowe możliwości.

Czy UPC poda cenę jaką będę mógł przeznaczyć z budżetu czas pokaże.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Omnibus
281 113 11

@GDAnapisał(a):

mylisz się

można korzystać z UPC poprzez mediamoduł a więc nie trzeba mieć dodatkowego dekodera

Tu się nie zgodzę, to jest jedynie opcja, nie każdy telewizor ma złącza Cl+

Co do reszty to ok, wyrażałem wyłacznie osobistą opinię i napisałem co zrobię jak za rok skończy mi się umowa i będe miał do wyboru warunki UPC (tylko H4 bo aktualny horizon mnie nie przekonał) i inych dostawców.

Mam tylko nadzieję że UPC bierze pod uwagę obecne warunki rynkowe przy szacowaniu cen na "nowe" abonamenty

https://forum.satkurier.pl/topic/13293-upc/?do=findComment&comment=1414540

Ktoś coś potwierdza z postu z powyższego linka?

https://zanimnapiszesz.info
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

A co tam wymaga potwierdzenia?

Horizon 4 to dopiero rok przyszły a ceny do tego czasu mogą być wyższe również dla obecnych ofert

---
Profesor
1380 608 54

@MrPepka

Przecież to widać, że żywcem z tego tematu zerżnięte

Zobacz sobie post otwierający

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Pracuję w UPC
47 51 5

@GDAnapisał(a):

IMG_20180919_220640.jpg

IMG_20180919_220631.jpg

Na tym oficjalnym filmie od Liberty Global możecie przez ułamek sekundy zoabczyć jak ta nowa platforma pracuje -> link

Drugi film, bardziej "zajawka" -> link

Oficjalny komunikat Liberty Global -> link

Omnibus
271 41 4

Czyli to będzie ostatni dekoder z rodziny horizon?

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

nie 

następnym będzie Horizon 8

---
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

pierwsza oferta z nowym Horiozn 4 zostanie w najbliższą środę udostępniona w Szwajcarii

https://amp.blick.ch/digital/sie-versteht-ein-wenig-schweizerdeutsch-die-neue-upc-tv-box-exklusiv-au...

trzeba będzie zacząć śledzić społeczność szwajcarska UPC jakie wrazenia

---
Nauczyciel
443 87 3

Pewności nie ma czy w Polsce zostanie udostępniony taki sam pod względem oprogramowania i funkcjonalności sprzęt jak w Szwajcarii

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

mając na uwadze obecna wykastrowana wersje Horizona żywię nadzieję że UPC Polska nie popełni drugi raz tego błędu i zaimplemetuje dokładnie ten box jaki pojawia się najpierw u Szwajcarow 

---
Nauczyciel
443 87 3

Wyższy abonament przy zaimplementowaniu u nas kolejnego kastrata -przepis na antyreklamę nowego sprzętu m.i. tu na forum gotowy.

Ale nie o to przecież UPC chodzi? ;-)

Profesor
1380 608 54

@GDA napisał(a):

mając na uwadze obecna wykastrowana wersje Horizona żywię nadzieję że UPC Polska nie popełni drugi raz tego błędu i zaimplemetuje dokładnie ten box jaki pojawia się najpierw u Szwajcarow 

Ja bym powiedział więcej - oczekuję boxa znacznie bardziej "wypasionego".

W końcu coś lepszego nam się za te lata poniewierki należy  

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.