UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Omnibus
265 41 4

Re: Horizon 4

Lepiej nie robić sobie nadzieji i podejść na "chłodno" do tego horizona bo później można bardzo się zmartwic jak nie będzie miał wszystkich opcji jak w innych krajach 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Omnibus
232 68 5

A co może mieć taki Horizon, czego nie ma tv smart? Jeśli mam za to płacić tyle co Szwajcarzy to już wolę kastrata.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Pracuję w UPC
41 48 4

Ciekawostka:

Videorecenzja w Szwajcarskim serwisie -> link Niestety po Szwajcarsku :-(

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

@Darek napisał(a):

Ciekawostka:

khem

ten link zamieściłem w ub piątek kilka postów wyżej

czekamy do jutra na ofertę cenową w jakiej Szwajcarzy otrzymają Horiozna 4K

Omnibus
299 124 12

Nikt tego retroromańskliego (czy co za dialekt) i tak nie skuma, ale gołym okiem widać że to co pokazano wygląda obiecująco. Jest ze 3 razy mniejszy od horizona, polecenia głosowe świetne ... to wyszukiwanie bazy po nazwisku aktora !  mega ! .  Chyba działa szybciej, chociaż tu nie pokazano wiele bo tylko zmiane kanałów, ogólnie recka mało profi

GDA te ceny od Helvetów coś by nam mówiły gdyby można je było porównać z okresem jak wchodził u nich horizon

Zgodnie z tym co zaprezentował pan w filmiku muszę przyznać na plus funkcjonalność Horizona 4 , również wygląd dekodera i nowoczesny pilot wypadają  lepiej niż ICU 100 od Orange.

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Pracuję w UPC
41 48 4

@GDAnapisał(a):

@Dareknapisał(a):

Ciekawostka:

khem

ten link zamieściłem w ub piątek kilka postów wyżej

czekamy do jutra na ofertę cenową w jakiej Szwajcarzy otrzymają Horiozna 4K

Sorki, umknęło Mi... :-)

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

@Mario napisał(a):

GDA te ceny od Helvetów coś by nam mówiły gdyby można je było porównać z okresem jak wchodził u nich horizon

Ceny mają takie same jak u nas - multiroom kosztuje 10,00

pakiety jak niżej

jeszcze nie ma oferty z Horizon 4K

Bez tytułu.jpg

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

I Horizon 4 w Szwacjarii odpalony i zaprezentowany

https://community.upc.ch/t5/Ank%C3%BCndigungen/bg-p/Blogs_DE-ankundigungen

a tutaj kilka słów od testerów tego box-a (przetłumaczone przez googletranslate)

https://translate.google.com/translate?sl=de&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fcommu...

Omnibus
265 41 4

Widzę że pozytywnie się wypowiadają więc chyba nie będzie powodów do narzekania. Tylko ktoś tam napisał że woli swoje smart tv od tego co oni oferują. 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Moderator
845 554 143

Kwestia przyzwyczajenia. Ja uwielbiam Tizena od Samsunga, a ktoś inny go nie lubi. Podobnie może być z interfejsem nowego Horizona 4.

Nauczyciel
665 158 24

Tylko wszystkie te funkcje horizona można by rozwiązać dobrą aplikacją na smart tv. Fajnie by było gdyby, oprócz rozwiązania hardwarowego UPC wprowadziło też rozwiązanie czysto softwerowe. Zwłaszcza, ze skoro jest cały beckend, 3/4 roboty jest już z głowy. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

Dla mnie posiadającego Androida 7 w telewizorze żaden interfejs nie rzuci na kolana ;-)

ale pierwsze wrażenia są pozytywne - a przecież chodzi aby zadowolić wszystkich abnonnetów nawet tych z telewizorami CRT

Omnibus
299 124 12

@Azarnapisał(a):

Widzę że pozytywnie się wypowiadają więc chyba nie będzie powodów do narzekania. Tylko ktoś tam napisał że woli swoje smart tv od tego co oni oferują. 

Nie do smarta tv ale do Apple TV, "ta skrzyneczka" w 5 generacji kosztuje tyle ile kilka takich H4  więc takie porównania są bez sensu .

Zastanawiąjące są te wpisy :

- Po naciśnięciu przycisku zasilania na pilocie nie mogę wyjąć skrzynki z trybu głębokiego oczekiwania / ekologicznego.

- Kilka razy miałem "mrówkę" (migoczącą z czarno-białymi punktami), kiedy pudełko zaczęło się w telewizorze. Tutaj mam doświadczenie, że odłączanie skrzynki za pomocą wyłącznika zasilania / odłączanie skrzynki od zasilania zawsze pomagało.

Deja - Vu ?

poniżej jest fajny wpis, ktoś tam ze łzami w oczach nadał przesyłkę zwotną i musi teraz wrócić do horizona, mi to w sumie wystarczy za recenzje

Manual

EDIT by @Kamil: Poprawiłem link.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.