UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Omnibus
281 113 11

Re: Horizon 4

@GMateusznapisał(a):

@Azar niech unia zajmie się tym co im najlepiej wychodzi czyli niczym. Prostowanie bananów, dywagowanie czy pomidory to owoce czy warzywa. Netflixa proszę zostawić w spokoju.

no ale to wszystko już unormowali, łącznie z tym że ślimak to .... ryba, no to czym się ma teraz zajmować ta cała rzesza brukselskich kosmitów, teraz czas na internet i streamy

Podejrzewam, że nowy Horizon już u kogoś leży pod Tv co nie @GMateusz 😉

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Nauczyciel
443 87 3

Wiem, wiem...uczepiłem się tego 4K.

Może coś mi umknęło, albo coś przeoczyłem.W opcji VOD w Horizon4 są oferowane treści UHD?

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Nikt nie ma abonamentu w platformie UPC TV więc cieżko odpowiedzieć czy treści UHD są juz dostępne w VOD

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Omnibus
281 113 11

Czy przed wprowadzeniem u nas H4 planowane są  jeszcze jakieś testy ?

Bo jeśli nie to by mogło znaczyć że dostaniemy sprzęt identyczny i przetestowany przez szwajcarów,  bez żadnych kastracji dla "mniej wymagającego rynku"

1070 0 58

@Mario narazie to nie ma konkretnej daty wprowadzenia w Polsce H4. Więc może warto dać sobie na wstrzmanie i spokojnie poczekać co czas przyniesie?

Moderator
932 600 151

@ogromny napisał(a):

Podejrzewam, że nowy Horizon już u kogoś leży pod Tv co nie @GMateusz 😉

@ogromny przepraszam za bałagan z kablami (jak to mówią - szewc w dziurawych butach chodzi), ale z tego co widzę, to u mnie go nie ma 

IMG-5336.JPG

Nauczyciel
537 137 22

@GMateusz nie jest tak źle, ale myślalem że już testujecie sprzęt

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Omnibus
233 73 5

@GDAnapisał(a):

#UPCPolska bierzcie przykład od najlepszych

https://www.upc.ch/de/fernsehen/infos-zu-tv/tv/

Przechwytywanie.PNG

Co? 79 franków za miesiąc? I ty chcesz, żeby nasi szli tą drogą? 

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

ale nie rozumiem? To drogo czy tanio?

wg mnie bardzo tanio zakładając że w Szwajcarii średnia pensja to 6000 franków brutto

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Omnibus
281 113 11

tak samo pomyślałem, przecież to trzeba podzielić przynajmniej przez 5 i wychodzi 60zł , całkiem do przyjęcia

szkoda tylko że u nas ceny jak najbardziej zachodnie a płace wschodnie, więc nie ma co się łudzić

ktoś śledzi ich forum może ? jakie są tam opinie zwykłych userów ?

Czy uważacie, że producent Horizona też sprzeda go nam 5x taniej? Są koszty stałe dla wszystkich rynków i tego się nie przeskoczy. Koszty ludzkie to tylko ułamek kwot wydawanych na infrastrukturę i licencje. Oczywiście rozumiem, że przeciętnego Szwajcara wydanie owych 79 franków nie boli tak jak nas 100 zł, ale skądś się u nich ta cena wzięła... Gdy porównywałem 10-15 lat temu ceny polskie z austriackimi, niemieckimi czy holenderskimi to u nich podobne usługi były tylko 20-30% droższe. Dziś ta różnica zaczyna być większa, i miejmy nadzieję, że to dzięki konkurencji, której u nich brak. 

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Użytkownik
1 0 0

Chętnie poczekam na nowego horizona. Po obejrzeniu dostępnych filmików nadal nowy horizon wydaje mi się zmulony. Oczywiście mniej niż stary. 

Zastanawiam się czemu horizony nie mogą załadowywać wszystkich informacji o programach jeszcze zanim zmienię stronę lub przełączę kanał. Nadal widać jak dekoder doładowuje informacje. Nawet starsze TV Samsung potrafią zaciągać całe listy programów TV w tle.

Profesor
1380 608 54

Trochę nowości o "naszym" H4:

https://www.broadbandtvnews.com/2018/09/12/telenet-to-test-new-4k-stb-with-20000-customers/

https://www.totaaltv.nl/nieuws/ziggo-krijgt-4k-uhd-cloudbased-mediabox/

A tu krótkie info o H Go:

https://www.broadbandtvnews.com/2018/06/14/ziggo-go-enables-offline-viewing-of-movies-and-series/

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
2 3 0

Hej

@GMateusz czy w temacie nowego HORIZON 4 coś już majaczy na horyzoncie?

Temat trochę przygasł a tu wszyscy ciekawi ;-)

Ktoś coś testuje? Jakieś przynajmniej przybliżone daty wdrożenia w PL?

Może chociaż coś w stylu Q2, Q3, Q4?

Tagi (1)