UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Inspirator
3 2 1

Horizon czy Connect box

Witam.Jak w tytule ,co lepsze do wifi Horizon czy connect box.Na modemie mam straty dosc znaczne w drugim koncy mieszkania, i zastanawiam sie czy Horizon ma może macniejszy sygnal.Ktos testowal co lepsze?

Pozdrawiam

10 ODPOW. 10
Zawodowiec
144 31 5

Re: Horizon czy Connect box📶

@dredorc40Jak chcesz mieć lepszy zasieng to proponuje zakup własnego routera taki jak ja mam Netgear R7800 i będziesz miał zasieng WIFI w kazdym koncie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Inspirator
3 2 1

Rozwiązanie może i dobre tylko ta cena

Zawodowiec
144 31 5

@dredorc40A jak duże masz mieszkanie ? Co za coś 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Zawodowiec
111 33 9

Oczywiście że Connect Box lepszy, a jeżeli masz problemy z sygnałem na koncentryku to wystarczy odpowiedni wzmacniacz wpiąć

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
-
Nie dotyczy
1055 0 57

Ja mam Connect Box i mam zasięg nawet na dworze 

Inspirator
3 2 1

Dziekuje wszystkim.Temat mozna zamknąć.

Zawodowiec
144 31 5

@dredorc40napisał(a):

Dziekuje wszystkim.Temat mozna zamknąć.

Czy ta odpowiedż jest prawdziwym rozwiazaniem ?

-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Profesor
1344 600 50

@vdsl2

Pytasz o to usera z 3 postami, który już tu zapewne więcej nie zajrzy?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
5 0 0

Dlaczgo Horizon lepszy? Zastanaiwma sie bo mi proponowlai Conect BOX ktorego mam teraz a do TV Horizon, niby ze jak bedzie za 2 lata wieksza szybckosc to conect box se poradzi Horizont niekoniecznie, ktos cos wiecej na ten temat?

Profesor
1344 600 50

@DJPAWCIO

Nikt nie wie co będzie za 2 lata a Ty dziś pytasz?

Za 2 lata będzie zapewne zupełnie inny dekoder i inny modemorouter.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.