UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 0 1

Ilość kabli do działania usług

Hej!

Szukajka nie działa (odświeża się strona po kliknięciu w pole wpisywania) a spieszę się żeby dopiąć sprawę do końca.

Wczoraj istalator podłączył router do kabla który wg mnie wygląda na przewód antenowy z telewizji. Router nie miał połączenia z internetem. Pokombinował i stwierdził, że nie ma kabla internetowego w mieszkaniu chociaż z klatki schodowej kabel jest poprowadzony. Mniejsza z tym gdzie się gubi.

Fakty: instalator podłącza router do kabla który już jest. Pyta czy będę korzystał z TV w pakiecie więc zamontuje rozdzielacz na tym kablu i przygotował dwa kolejne kable dla TV i routera.

Jak to w końcu jest... skoro mam jeden kabel i ten jeden ma być rozdzielony na dwa urządzenia to po co drugi kabel osobno dla routera, skoro wcześniej podłączał router do istniejącego już kabla?

Ile w końcu potrzeba tych kabli?

Oczywiście w tym wszystkim mam na myśli internet światłowodowy z telewizją. Instalacja nie została zakończona.

1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted
Użytkownik
2 0 1

Re: Ilość kabli do działania usług

Dobra, poczytałem forum i już wiem o co chodzi. Technik mówiąc "nowy kabel" miał na myśli CAŁKIEM nowy a nie drugi. I wszystko jasne.

Proszę o zamknięcie tematu bo jako nowicjusz nie wiem jak to zrobić.