UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
920 577 77

Re: IPv4 a IPv6

@DOROTAMARKOnapisał(a):

PC uzywa obu protokolow tj. TCP/IPv4  i TCP/IPv6. IPv4 dla protokolu TCP/IPv4 pozostalo niezmienne, dlatego wlasnie w dalszym ciagu mozna zaatakowac moj internet. Jedynym rozwiazaniem jest zmiana IPv4 przez UPC. 

https://forum.upc.eu/t5/lacznosc-i-konfiguracja/ipv4-a-ipv6/m-p/28136#M3550

Brawo "mistrzu" zaprzeczasz sam sobie

-------------------------------------------

hosting
Użytkownik
16 0 0

Gruba akcja co?

Tak czy siak to:

"PC uzywa obu protokolow tj. TCP/IPv4  i TCP/IPv6. IPv4 dla protokolu TCP/IPv4 pozostalo niezmienne, dlatego wlasnie w dalszym ciagu mozna zaatakowac moj internet. Jedynym rozwiazaniem jest zmiana IPv4 przez UPC."

jest prawda i uratuje mnie jedynie zmiana IPv4 przez UPC.

Wykładowca
815 196 10

Jak zmieniasz IPv4 na IPv6, to IPv4 uzyskujesz przez CGN, byś mógł korzystać ze stron IPv4. Uzyskane IP przez CGN jest inne, niż to w konfiguracji pliku wsadowego z IPv4.

Pierwsze pytanie. TS3, na który wchodzisz jest Twój, czy osoby obcej? Jeżeli nie Twój, to nie wchodz dalej na niego, to nie będzie Twoje IP wyciekać.

Druga sprawa. Inne IP możesz uzyskać podłaczając jakiś router do ConnectBoxa i komputer do tego routera, gdzie zestawiasz połaczenie, ConnectBox musi być z plikiem wsadowym IPv4, by mieć dostep do konfiguracji BRIDGE, by taką opcję mieć w ConnectBoxie..

Tytan
920 577 77

@brtkszkoda czasu

Ten użytkownik nie kuma tego że komputer w sieci wewnetrznej to jedno a adres przydzielany dla CB to drugie

-------------------------------------------

hosting
Zawodowiec
400 154 30

DOROTAMARKO proponuje poczytać na temat ip publicznego (od operatora) i lokalnego (przydzielanego przez connectboxa w tym przypadku dla Twojego kompa)

Użytkownik
16 0 0

Tak czy siak moje stare IP tj. IPv4 jest atakowane, a ja mimo ze uzywam IPv6 otrzymuje ten atak. 

Wykładowca
815 196 10

Ok, żyj w tej świadomości, że tak jest, choć to niemożliwe. Dodatkowo ja już nie udzuelam się w tym temacie, bo nie odpowiadasz na postawione pytania.

Zawodowiec
400 154 30

DOROTAMARKO tyle,że jedyny sposób aby ktoś ddosował Twoje IPV4 to musiałby być podpięty do Twojej sieci.

Ta dyskusja nawet nie ma sensu, bo zaraz się okaże, że wyłączysz modem i dalej "otrzymujesz atak" według Ciebie

Użytkownik
16 0 0

@brtknapisał(a):

Ok, żyj w tej świadomości, że tak jest, choć to niemożliwe. Dodatkowo ja już nie udzuelam się w tym temacie, bo nie odpowiadasz na postawione pytania.

Wchodze sobie freeboot.is, wale sobie bombe na swoje stare IP i nie mam neta - wiec?

Sorry ze nie odpisalem na pytanie. Oczywiscie ze nie wchodze na czyjes tsy, siedze na swoim. 

Naukowiec
1213 363 52

@DOROTAMARKO, koledzy tutaj już Ci podali właściwe informację więce nie będe się powtarzał. Jeśli tylko chcesz zmienić swój adres IPv4 możesz to zrobić tylko sam. Przestaw modem w tryb bridge i podłącz do niego komputer/router. Za każdym razem jak zmienisz mac komputera/routera (mac spoofing) zmieni się adres zewnętrzny IPv4. Możesz tak sobie zmieniać nawet co kilka minut. 

Moderator
1426 825 566

Temat wielokrotnie poruszany (mówię o zmianie IP przez OP) np. tutaj. Więc nie ma o czym mówić. Nikt w UPC nie zmieni Tobie adresu IP @DOROTAMARKO . W jaki sposób zrobić to samemu podał Tobie wyżej @zylx. Przeczysz sama sobie (nie wiem czy użyłem odpowiedniego rodzaju gramatycznego jak co proszę mi nie mieć za złe) i odrzucasz pomoc ludzi, którzy pisali w tym temacie. Ja nie mam nic do dodania, bo wszystko zostało już napisane. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Tytan
2062 813 71

Temat zamykam.

Jeśli Autor będzie chciał coś dodać do wątku, lub ktokolwiek będzie chciał temat uzupełnić - proszę o informację na PW do Moderacji lub dowolnego Tytana i temat zostanie ponownie otwarty.
W wiadomości proszę podać adres/link do tego tematu.
Dziękujemy za udział w dyskusji.
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.