UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Omnibus
291 61 35

Jak sie pozbyć Horizona

Witam wszystkich.
Mam taki problem jak pozbyć sie złoma Horizona którgo 8 miesięcy nie uzywam. Mam C+ i wszystko mi śmiga dobrze. Internet mam z CBoxa. Po co ma lezeć bezużytecznie w domu, jak go zagospodarować,czy moze sprzedać? Myślę oddać do Biora Obsługi. Czy go przyjmą? Umowa wygasa w grudniu.Już nie chodzi o płacenie za niego chcę całkowicie się go pozbyć ewentualnie w tej cenie drugi C+. Tory wizyjne w TV4k lepiej przetwarzają obraz niz ten wynalazek. Czy przy nowej umowie bedzie można nie przyjmować żadnych wynalazków typu Horizon,czy zawsze będę skazany na nastepny złom Horizon 4k. Interesuje mnie tylko C+. Jak wyjść z tej sytuacji może pomożecie?

10 ODPOW. 10
Nauczyciel
533 140 24

Re: Jak sie pozbyć Horizona

@Fredek50napisał(a):

Witam wszystkich.
Mam taki problem jak pozbyć sie złoma Horizona którgo 8 miesięcy nie uzywam. Mam C+ i wszystko mi śmiga dobrze. Internet mam z CBoxa. Po co ma lezeć bezużytecznie w domu, jak go zagospodarować,czy moze sprzedać? Myślę oddać do Biora Obsługi. Czy go przyjmą? Umowa wygasa w grudniu.Już nie chodzi o płacenie za niego chcę całkowicie się go pozbyć ewentualnie w tej cenie drugi C+. (...) Jak wyjść z tej sytuacji może pomożecie?

Wezmę za 10 zł

A na poważnie to wypowiedz umowę z terminem zakończenia promocji i oddaj przewidzianym do tego kanałem, o ile zechcą wcześniej przyjąć.

Konto zbanowane
1247 359 57

@Fredek50 Pisząc C+ masz na myśli CI+? Przy nowej umowie (aneksie) będziesz mógł się zdecydować na promocję z modułem CI+ jako głównym urzadzeniem. Dekoder najlepiej przetrzymać do końca obecnej umowy i następnie zwrócić. Sprzedać nie możesz, bo dekoder nie jest twój. A zasgospodarować możesz chyba tylko jako odbiornik do drugiego telewizora. Sam mam Horizona, który leży w szafce i zbiera kurz. Jak zajmuje Ci za dużo miejsca, albo nie masz gdzie go przechowywać, to możesz spróbować skorzystać z tego: https://szybkiezwroty.pl/upc/

Tytan
2192 823 72

@Fredek50 

Witamy Panie Ferdku ponownie.

Dekoder Horizon niestety musi Pan zostawić do końca umowy, bo musi się Pan obowiązkowo z niego rozliczyć.

Co będzie obowiązywało w nowych umowach w grudniu nikt Panu dzisiaj nie powie.

Sprzęt ewentualnie do zwrotu przyjmują tylko w Salonach UPC. Ńie przyjmą go wcześniej jak w momencie rozwiązania a dokładnie po rozwiązaniu umowy.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
533 140 24

@zylx 

A jako Access Point WiFi da się go użyć?

Edit:

@KOCUREK1970napisał(a):

Sprzęt ewentualnie do zwrotu przyjmują tylko w Salonach UPC. Ńie przyjmą go wcześniej jak w momencie rozwiązania a dokładnie po rozwiązaniu umowy.

Ciekawe utrudnienie. Przykładowo w salonie Vectry można sprzęt zwrócić za jednym zamachem przy składaniu wypowiedzenia, sama tak zrobiłam.

Konto zbanowane
1247 359 57

Nie wiem czy coś się nie zmieniło, ale zwracałem już w UPC sprzęt kilka miesięcy przed końcem umowy i nikt nie robił problemu. spróbuj wypełnić formularz na stronie, którą Ci podałem. Jak się uda i otrzymasz numer przesyłki to chyba możesz już zwrócić. 

@zuzianapisał(a):

@zylx 

A jako Access Point WiFi da się go użyć?

Da radę. 

@KOCUREK1970napisał(a):

Sprzęt ewentualnie do zwrotu przyjmują tylko w Salonach UPC. Nie przyjmą go wcześniej jak w momencie rozwiązania a dokładnie po rozwiązaniu umowy.

Nie wprowadzaj w błąd. Obecnie nie ma już możliwości zwrotu w Salonie UPC. Są trzy opcje:

- za darmo paczkomatem po uprzednim wypełnieniu formularza na  szybkiezwroty.pl/upc/

- technik UPC

- tradycyjną pocztą bądź kurierem na własny koszt

źródło

Omnibus
291 61 35

Dzięki wszystkim za porady.

Spróbuję oddać w punkcie UPC. Może ktoś wie czy biuro obsługi klienta w Galeri MŁociny przyjmują sprzęty? Mieszkam parę kroków ale nie byłem jeszcze.

Mam taki komunikat co się dzieje ?

W rejonie ulicy PRZY AGORZE mogą występować utrudnienia w korzystaniu z usług . Nasi technicy pracują nad usunięciem usterki. Przepraszamy za niedogodności. Przewidywany czas zakończenia prac to 09.08.2019 01:00. Czy będzie jakaś przerwa?

Konto zbanowane
1247 359 57

@Fredek50 W większości punktów UPC nie przyjmują już zwrotów. Zostaje paczkomat. 

Omnibus
291 61 35

@zylx  dzięki spróbuję paczkomatem. Wcześniej może spróbować z konsutantem?

Tytan
2192 823 72

@zylx napisał(a):

@KOCUREK1970napisał(a):

Sprzęt ewentualnie do zwrotu przyjmują tylko w Salonach UPC. Nie przyjmą go wcześniej jak w momencie rozwiązania a dokładnie po rozwiązaniu umowy.

Nie wprowadzaj w błąd. Obecnie nie ma już możliwości zwrotu w Salonie UPC. Są trzy opcje:

- za darmo paczkomatem po uprzednim wypełnieniu formularza na  szybkiezwroty.pl/upc/

- technik UPC

- tradycyjną pocztą bądź kurierem na własny koszt

źródło

Jeśli już jesteś taki precyzyjny to uprzedzaj, że technik odbiera sprzęt odpłatnie za 50 zł.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
1439 822 568

Panowie @KOCUREK1970 i @zylx proszę o spokój.

@- zapytaj tych wszystkich ludzi, którzy czekają w Salonach, po co tam stoją, wtedy będziesz wiedzieć czym zajmują się nasi pracownicy. Za następne takie uwagi ban.

@Fredek50 chciałem tylko potwierdzić, że żaden Salon Obsługi nie przyjmuje już zwrotów sprzętu.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.