UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Wykładowca
721 173 26

Re: Jak uruchomić IPv6

Po prostu w konfiguracjki compala nie przewidzano takiej opcji. Technicznie jest to wykonalne. 

Inspirator
8 2 0

Nie wiem czemu uparcie ktoś oznacza temat jako rozwiązany, skoro rozwiązany nie jest.

Liczę nadal, że może ktoś z UPC z faktyczną wiedzą odpowie, jak możliwe jest używanie modemu (w trybie bridge) wraz z IPv6

Ewentualnie dlaczego nie jest możliwe, ale może coś więcej niż tylko "nie bo nie"

Pozdrawiam

Sławek

Moderator
922 601 148

@slawek na tą chwilę korzystanie z IPv6 w trybie bridge na naszych urządzeniach nie jest możliwe. Nie wykluczamy, że w przyszłości, wraz z kolejnymi wersjami softu na naszych modemach będzie to możliwe. Na tą chwilę brak takiej możliwości jest uwarunkowany pewnymi technicznymi aspektami, o których nie mogę nic więcej powiedzieć. 

UWAGA! Obecnie z powodów rodzinnych przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Najwcześniej można się spodziewać mojego powrotu po 7 kwietnia. Nie odpisuję na wiadomości prywatne i nie biorę czynnego udziału w życiu Społeczności UPC. Pod moją nieobecność wszystkie sprawy prywatne proszę kierować do pozostałych moderatorów. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian, któremu przekazałem wszystkie niedokończone sprawy przesłane w wiadomościach prywatnych. Pozdrawiam całą Społeczność UPC Polska.

GMateusz, Moderator Społeczności UPC

Debiutant
1 0 0

Jak można aktywować IPv6 z powrotem na Connect Box. Poprosiłem o możliwość włączenia trybu bridge więc to wyłączono. Ale teraz chciałbym wrócić do konfiguracji z IPv6. Jak można to zrobić?

Nauczyciel
514 376 46

Infolinia 813813813

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Moderator
922 601 148

@dzienciou napisał(a):

Jak można aktywować IPv6 z powrotem na Connect Box. Poprosiłem o możliwość włączenia trybu bridge więc to wyłączono. Ale teraz chciałbym wrócić do konfiguracji z IPv6. Jak można to zrobić?

Zaznaczam, że przywrócenie ipv6 uniemożliwi korzystanie z CB w trybie bridge.

UWAGA! Obecnie z powodów rodzinnych przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Najwcześniej można się spodziewać mojego powrotu po 7 kwietnia. Nie odpisuję na wiadomości prywatne i nie biorę czynnego udziału w życiu Społeczności UPC. Pod moją nieobecność wszystkie sprawy prywatne proszę kierować do pozostałych moderatorów. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian, któremu przekazałem wszystkie niedokończone sprawy przesłane w wiadomościach prywatnych. Pozdrawiam całą Społeczność UPC Polska.

GMateusz, Moderator Społeczności UPC