UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Jak zamówic internet przez www

Dzień dobry,

chciałbym skorzystać z obecnej promocji na internet 300 Mb/s za 49.99zł.

Problem jest taki, ze na stronie www wyskakuje mi komunikat "Niestety, pod Twoim adresem nie można zainstalować usług. Na wszelki wypadek, sprawdź jeszcze raz poprawność adresu."

Zdziwiło mnie to bo ostatnio w skrzynce pocztowej znalazłem ulotke UPC od Opiekuna budynku. Zadzwoniłem więc na infolinie i nie ma problemu z podłączniem ale oni nie posiadają tej oferty. Taka samą wiadomość uzyskałem na czacie. Jakiś pomysł jak mogę skorzystać z tej oferty ?

Pozdrawiam.

5 ODPOW. 5
Highlighted
Tytan
Tytan
2342 1040 193

Re: Jak zamówic internet przez www

A opiekun budynku jaką cene na ulotce tej uslugi ma?

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Ekspert
80 21 4

To jest tak, że przedstawiciele handlowi UPC mają często inne oferty, niż te, które są oficjalnie podawane na stronie. Nie dziwi więc, że dzwoniąc na infolinię otrzymałeś inną odpowiedź, niż oczekiwałeś  ... tak wiem, ja też tego nie ogarniam 

Ale, masz ulotkę ? - masz. No to poszukaj numeru telefonu do tego przedstawiciela, i dzwoń. Powinno się udać z ofertą, która Cię interesuje

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Na ulotce jest 150 Mb/s za 49,99 i 500 Mb/s za 59,99 + aktywacja za 49,99 (przez www aktywacja jest za 1zł). Opcji 300 Mb/s nie ma w ogóle.

Troche się czuje jak w ukrytej kamerze :-) i zastanawiam sie czy jest sens zmieniać z MM skoro już od początku są takie problemy.

Highlighted
Ekspert
80 21 4

Te 150 za 49.99 to nieopłacalna inwestycja. Też z ciekawości sprawdziłem "pod adres", no i mam wybór pomiędzy 150 a 500. Oferta z internetem 300 to może była atrakcyjna, ale tak z rok temu.

Tak jak napisałem powyżej, najlepiej zadzwonić pod numer z ulotki, i dopytać o szczegóły. Być może przedstawiciel będzie miał jeszcze tą trzy-setkę, w jakiejś atrakcyjnej ofercie ?   

Highlighted
Tytan
Tytan
2342 1040 193

@SomsiadtheGreat napisał(a):

Opcji 300 Mb/s nie ma w ogóle

to tak.samo jak na stronie 

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV