UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 1 0

Jednolity, sensowny układ kanałów na wszystkich dekoderach

Witam, czy jest szansa na ujednolicenie listy kanałów na wszystkich dekoderach UPC? Aktualny układ na Mediaboxach jest już "rozjechany", nowe kanały są często dodawane w miejscach przypadkowych, głównie kanały lifestyle są w nie tych grupach tematycznych co powiny być. czy nie można przynajmniej zrobic taki sam układ jak na Horizon?

6 ODPOW. 6
Innowator
20 18 0

Re: Jednolity, sensowny układ kanałów na wszystkich dekoderach

Popieram.

Pamiętam, że gdy ujdnolicali numerację w dekoderach KAON, zapowiadali, że podobnie będzie w Mediaboksach. Ale chyna im się odechciało.

Albo jak zawsze... chodzi o kasę od nadawców. Bo to, że kanały Grupy TVN dali wyżej w dekoderach, to nie dobrotliwość UPC, a zapewne dobre argumenty finansowe nadawcy

Moderator
1058 639 176

W odpowiedzi na Wasze pytanie nie planujemy na tą chwilę ujednolicenia numeracji kanałów na platformie Horizon i Mediabox. Nie wykluczone jednak, że w związku ze stałym rozwojem oferty Telewizji Cyfrowej UPC oraz chęcią ułatwienia abonentom dostępu do ulubionych programów kiedyś takie zmiany zostaną wprowadzone. Jeśli coś w temacie by się zmieniło to wrócimy do Was z informacjami. 

Profesor
1518 597 61

A ja bym bardziej oczekiwał, kiedy w końcu na dekoderze będę sobie mógł SAM poukładać kanały jak JA chcę - JA abonent.

I nie mam tu na myśli ulubionych czy tworzenia list programów - przeszukuję częstotliwości, co mnie interesuje zostawiam na liście głównej, resztę kasuję bo dla mnie akurat to śmieci (coś na wzór tunerów zakupionych normalnie w sklepie).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
1 0 0

Przez kilka lat byłem klientem NC+. Od  listopada przeszedłem do UPC. Generalnie otrzymałem to, czego oczekiwałem.

Natomiast lista kanałów i jej konfiguracja (Horizon i Mediabox - multiroom) to jest ... no cóż :

- lista i jej konfiguracja w NC+ to dobre nowe VOLVO

- konfiguracja listy w UPC to stary Trabant.

Nie jest to tylko efekt przyzwyczajenia - u konkurencji jest pełna konfiguracja układu kanałów.

Pytanie:

Czy UPS zamierza popracować nad umożliwieniem klientowi doboru listy przez niego ułożonej z pełnym podglądem kilku ułożonych programów (np. jak w NC+) ?

W moim przypadku ma to na celu całkowite wyeliminowanie z przeglądu takich śmieci jak: tvp1, tvp2, tvp info, trwam, rebublika ... itd. oraz dobór listy według moich upodobań z wyświetleniem kilku pozycji jednocześnie (z informacjami, nagrywaniem itp.).

No i ta pixeloza na nagranych audycjach ... tego się nie spodziewałem. Mam nadzieję, że to zniknie.

Będzie to na pewno miało wpływ na przedłużenie umowy.

Nauczyciel
578 163 24

Dlatego moduł CI+ jest rozwiązaniem. To czego niezamierzam oglądać skasowałem

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Nauczyciel
616 164 8

@juros tvn24 sobie poogladaj a później na ulicę i podpalać biuro peselskie I nie UPS, tylko UPC.

A wracając do kanałów, dawno powinno być posortowane na każdym z dekoderów identycznie, bo to jest bez sensu, że w jednym pokoju mamy jeden układ a w drugim drugi.. Ewentualnie samemu by można było sortować te kanały jak jest u konkurencji.