UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Adept
1 0 0

Jestem nieslyszaca

Jestem nieslyszaca nie potrafię zadzwonić do upc żeby odblokowali mi Internet a dziecko nie wytrzyma się do cholery bo zapłaciłam wczoraj a mnie nie było w domu bo byliśmy na wakacje A pokaże że już mam zapłacone to ***** mam czekać na zaksięgować wpłaty to głupie tego proszę odpowiedź 

1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted
Tytan
1441 824 567

Re: Jestem nieslyszaca

@Aneta1977 rozumiem zdenerwowanie i to że jesteś niesłysząca nie uprawnia Cię to jednak do używania wulgaryzmów, proponuję ponownie zapoznać się z Zasadami Społeczności UPC. Społeczność UPC nie jest oficjalnym kanałem kontaktu i nie służy załatwianiu indywidualnych zgłoszeń klientów. Zrobię jednak w Twojej sprawie wyjątek - wyślij proszę w prywatnej wiadomości do @Adam dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko). Jeśli będą podstawy ku temu aby odblokować Twoje konto abonenckie to tak też uczynimy.

 

Temat od razu zamykam, bo Społeczność i tak nie będzie w stanie udzielić Tobie wsparcia.

---------------------------------------


Przestrzegaj tak jak ja, Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.


Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.