UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
3 0 0

Kanały Polsatu w pakiecie Select promocja czy na stałe?

Witam. Nie znalazłem nigdzie informacji odnośnie kanałów Polsatu które od jakiegoś czasu są w pakiecie Select, tj Polsat Doku, czy np. Polsat Sport Fight i inne. Są one na jakiś okres? i na jaki? Czy też są na stałe?

6 ODPOW. 6
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Kanały Polsatu w pakiecie Select promocja czy na stałe?

Te kanały są tylko w pakiecie max i chyba jest otwarte okno, to by trzeba było poszukać do kiedy jest, ale na pewno w skład pakietu select nie wchodza.

Na stronie upc jest rozpiska https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/kanaly-tv/lista-kanalow-tv/

jakie kanały są w jakim pakiecie 

Tytan
1439 822 568

@gordonshumway witam w Społeczności UPC. Proponuję poszukaj jeszcze tutaj.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Użytkownik
3 0 0

Tu nie widze i raczej bym nie pytał.

Użytkownik
3 0 0

Nie potrzebuje listy kanałów bo wiem jaka jest, ale odpowiedzi na moje pytanie. Czy kanały Polsatu tj. Polsat Doku, Polsat Rodzina, Polsat play i inne, których nie ma w pakiecie Select chociażby na tej liście, są obecnie w promocji i do kiedy w pakiecie Select czy jakimś cudem na stałe w ww. pakiecie? Nigdzie nie widzę takiej informacji a ciekawi mnie to po prostu. No i poszukam dalej.

Innowator
28 8 1

Lata temu, gdy miałem tylko pakiet SELECT, to gdy UPC włączało kanały z pakietu MAX w tzw. otwartym okienku, leciała czasem na pasku, na tych właśnie kanałach. Tam było od kiedy i do kiedy. W Mediaboksie była też taka zakładka "wiadomości", i tam też były zamieszczane informacje od UPC. Nie wiem jak jest teraz, i czy się nie zmieniło - bardzo rzadko oglądam tv.., ale kiedyś właśnie w ten, sposób dowiadywałem się o otwartych oknach z kanałami z pełnego pakietu. 

Konto zbanowane
441 160 27

Przecież Ci napisałem, że nie są w pakiecie select i nigdy nie były...