UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Karta CI tylko z internetem 300mbit?

Tylko na wykresie. Poza tym, pamiętaj, ze przepustowość to nie wszystko. Jeśli grasz online bardzo ważne są też opóźnienia. Co z tego, że taki Orange ma 1gbs po światłowodzie, jak trasy są tak skopane, że ping do Warszawy potrafi wynieść 50-70ms. 

Highlighted
Innowator
24 4 1

@-napisał(a):

Tylko na wykresie. Poza tym, pamiętaj, ze przepustowość to nie wszystko. Jeśli grasz online bardzo ważne są też opóźnienia. Co z tego, że taki Orange ma 1gbs po światłowodzie, jak trasy są tak skopane, że ping do Warszawy potrafi wynieść 50-70ms. 

No niestety nie tylko na wykresie, bo widzę różnicę między 300, a 500mbit (ściąganie 3 gier wygodnie jednocześnie jest warte tych 10zl).

Routing Orange znam i faktycznie nie jest kolorowo, Netia też średnio mnie cieszy. 

Highlighted
-
Nie dotyczy

Ja mam 300Mb/s i pobieranie gier nie stwarza problemu. Ostatnio pobierałem Forze Horizon 4, poszedłem zrobić sobie obiad, wracam i jest. Chyba, że ty lubisz patrzeć na pasek pobierania.

A jeżeli chodzi o routing, ze wszystkich wymienionych Netia ma najlepszy.

Highlighted
Innowator
24 4 1

Ja sobie zdaję sprawę, że 300 to nie jest tragedia, więc wiem, że da się z tym żyć, ale jeśli może być szybciej za niewielkie pieniądze to zawsze przyjemniej będzie.

Highlighted
-
Nie dotyczy

Jeżeli faktycznie pobierasz co chwilę po 3 gry jednocześnie co waza po parędziesiąt GB, to może i warto Według mnie bardziej warto dla większego uploadu jak ktoś sporo wrzuca w chmurę, niż dla samego downloadu.

Highlighted
Innowator
24 4 1

Myślę, że znacznie odbiegamy od głównego zagadnienia (już chyba 5x wyjaśnionego) jakim było 'ale to ciężko durny pomysł, żeby nie można było mieć serio nie można mieć 500+CI'. Lubię jak megabajty lecą szybko i byłoby fajnie jakbym mógł je miec szybciej niż wolniej.

Highlighted
-
Nie dotyczy

UPC przyjęło taką strategię biznesową, by zwiększyć sprzedaż Horizonow. Ja myślę, że z DUK jakoś by dało się dogadać, albo jak pisałem, próbować zrobić upgrade neta. Ktoś pisał, że się nie da, ja myślę, że warto spróbować.

Highlighted
Tytan
1441 824 567

@- nie da się i DUK tutaj nie pomoże. Taka decyzja biznesowa została podjęta i nie ma żadnego obejścia tego rozwiązania. Chcesz Internet do 500 mb/s i posiadasz pakiet z TV? To musisz mieć Horizona. Czy ktoś jeszcze chce coś dodać, czy temat może zostać zamknięty?

---------------------------------------

Przestrzegaj tak jak ja, Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.

Highlighted
Innowator
24 4 1

Można zamknąć, będę w duchu brzydko myślał o tym, czemu taka tragedia się dzieje w UPC.

Highlighted
Innowator
42 3 1

W podsumowaniu powinno być, że rozwiązaniem jest jedynie multiroom - i ja tak zrobiłem.

Na codzień używam karty CI, a gdy chcę obejrzeć coś wstecz to odpadalam Horizona (skoro nie ma Horizon Go na Smart TV).

Highlighted
Tytan
Tytan
2308 1037 191

@saibotnapisał(a):

p.s.

Tak, wiem, że mógłbym wziąć multiroom z kartą CI.

@kranu  o jakim podsumowaniu piszesz

przeciez autor tematu doskonale o tym wie ale woli szukac dziury w calym

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Innowator
24 4 1

Dziury? Nie wydaje mi się, żeby to była dziura, a jedynie głębokie zdziwienie. Nie jest to zrozumiałe?

Highlighted
Tytan
1441 824 567

Dalsza dyskusja jest bezcelowa. Zamykam temat.

---------------------------------------

Przestrzegaj tak jak ja, Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.