UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
gst
Specjalista
45 9 2

Kiedy Lublin dostanie 500 Mb/s?

Bardzo proszę o odpowiedź, kiedy (orientacyjnie) Lublin dostanie 500 Mb/s? Ostatnio co chwilę pojawiają się informacje o przeprowadzanych pracach modernizacyjnych, lecz w ofercie pod adres wskoczyło jedynie z 250 na 300 Mb/s... niedługo koniec umowy i nie przedłużę jej w dniu zawarcia przy starych parametrach łącza na kolejne dwa lata. Konkurencja w mojej lokalizacji ma już 900 Mb/s i 1 Gb/s (nazwy zbędne)...

41 ODPOW. 41
Pracuję w UPC
48 53 6

Re: Kiedy Lublin dostanie 500 Mb/s?

@gst Do końca września 2018 zakończą się wszystkie prace w Lublinie mające na celu udostępnienie 500 Mb/s. Sprawdź proszę 17'ego czy nie pojawia się już oferta z szybszym Internetem.

gst
Specjalista
45 9 2

@Darek to jest dobra wiadomość,dziękuję za szybką odpowiedź. Czy wraz z modernizacją sieci polepsza się także jakość odbioru sygnału telewizyjnego? 

-
Nie dotyczy
1369 0 90

@Darek

Bardzo proszę o odpowiedź, kiedy (orientacyjnie) Wrocław dostania 1 Gb/s ? mam koniec umowy i nie przedłużę jej w dniu zawarcia przy starych parametrach łącza na kolejne dwa lata. Konkurencja w mojej lokalizacji ma już 900 Mb/s i 1 Gb/s (nazwy zbędne)...

Pracuję w UPC
48 53 6

@gstnapisał(a):

@Darek to jest dobra wiadomość,dziękuję za szybką odpowiedź. Czy wraz z modernizacją sieci polepsza się także jakość odbioru sygnału telewizyjnego? 

@gst Nie ma w Lublinie "globalnego" problemu z telewizją. Jeśli Twój obraz telewizyjny jest złej jakości lub z widoczną pikselizacją to sprawdź połączenie kablowe pomiędzy dekoderem a gniazdkiem sieci kablowej, jeśli jest ok, to zadzwoń na infolinie techniczną 813 813 813 w celu umówienia technika z miernkiem na regulacje sygnału telewizji w Twoim lokalu.

Pracuję w UPC
48 53 6

@-napisał(a):

@Darek

Bardzo proszę o odpowiedź, kiedy (orientacyjnie) Wrocław dostania 1 Gb/s ? mam koniec umowy i nie przedłużę jej w dniu zawarcia przy starych parametrach łącza na kolejne dwa lata. Konkurencja w mojej lokalizacji ma już 900 Mb/s i 1 Gb/s (nazwy zbędne)...

@- W 2019 roku na pewno 1 Gb/s będzie uruchamiany w kolejnych miastach, jednak jest to perspektywa nie kilku, lecz bardziej kilkunasto miesięczna, więc w tej chwili nie jesteśmy w stanie potwierdzić konkretnej daty i miasta.

GDA
Pan Abonent ;-)
1415 655 115

@Darek a szkoda bo już podają konkretne daty tutaj na społeczności podawane przez #niewiadomokogo

---
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!
gst
Specjalista
45 9 2

@gst Nie ma w Lublinie "globalnego" problemu z telewizją. Jeśli Twój obraz telewizyjny jest złej jakości lub z widoczną pikselizacją to sprawdź połączenie kablowe pomiędzy dekoderem a gniazdkiem sieci kablowej, jeśli jest ok, to zadzwoń na infolinie techniczną 813 813 813 w celu umówienia technika z miernkiem na regulacje sygnału telewizji w Twoim lokalu.

Nie twierdzę, że jest jakiś problem globalny. Bardziej na myśli miałem: jeśli modernizujecie sieć (Internet, telewizja, telefon) to i może zwiększacie bitrate obrazu. 

Moderator
1058 639 176

@GDA ty akurat dobrze wiesz, że w czyjeś domysły, a nie oficjalne informacje z naszej firmy nie warto wierzyć  Wielokrotnie pisałem, że harmonogram modernizacji sieci pod kątem udostępniania łącza 1 gbps nie zostanie opublikowany i nie będziemy tak poufnych informacji nikomu udostępniać.

Profesor
1516 597 61

@GMateusz napisał(a):

Wielokrotnie pisałem, że harmonogram modernizacji sieci pod kątem udostępniania łącza 1 gbps nie zostanie opublikowany i nie będziemy tak poufnych informacji nikomu udostępniać.

Takie info i tak nic nie da.

Stawiam diamenty kontra orzechy, że to tylko kwestia czasu, kiedy pododne wątki i tak się pojawią.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
1058 639 176

@KOCUREK1970 wylądują od razu w koszu. Nie będę 20 razy pisać tego samego. Znalezienie odpowiedzi na forum to kwestia 5 minut.

gst
Specjalista
45 9 2

@Dareknapisał(a):

@gst Do końca września 2018 zakończą się wszystkie prace w Lublinie mające na celu udostępnienie 500 Mb/s. Sprawdź proszę 17'ego czy nie pojawia się już oferta z szybszym Internetem.

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że 500 jeszcze się nie pojawiła. Może do końca miesiąca się wyrobicie szkoda by było po 18 latach się z Wami rozstawać 

Swoją drogą, czy nie powinniście ewentualnie wymienić mi kabla wchodzącego do mieszkania po takim czasie? 

Nauczyciel
691 445 66

A czy ten kabel generuje jakieś problemy ?

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
578 163 24

.Swoją drogą, czy nie powinniście ewentualnie wymienić mi kabla wchodzącego do mieszkania po takim czasie? 

@gst jezeli jest cały i sygnał ok to nic Ci nie poprawi wymiana po za bielsza bielą izolacji.

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
GDA
Pan Abonent ;-)
1415 655 115

18 letni kabel?

toz to zabiera z 50 Mb/s transferu i 25% jakości z telewizji - słabe kolory, ostrość 

Wymieniać natychmiast najlepiej na światłowód!

---
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!