UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
2265 532 100

Re: Kiedy Lublin dostanie 500 Mb/s?

Tak jest. A światłowód podprowadzić najlepiej do routera i do TV to internet będzie szybszy i obraz będzie ładniejszy, a w trakcie burzy obraz jeszcze się ulepszy, a internet jeszcze bardziej przyśpieszy 

https://zanimnapiszesz.info
gst
Specjalista
50 10 2

Panowie, pytam serio  jak dla mnie 18 letni przewód to trochę stary przewód technologicznie może być. Oczywiście patrzmy pod kątem 1Gb/s w przyszłości i tv 4k  

Tytan
857 552 72

To ja zadam pytanie jeszcze raz bo odpowiedzi nie było ..

Czy ten przewód generuje jakiekolwiek problemy z odbiorem usług ?

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
815 181 29

@gst @@Jeżeli przewód jest nie uszkodzony to spokojnie da radę 4K i 1 GB/s tak samo jak nowy. Wymiana na życzenie klienta (jeśli dobrze pamiętam) 50zl jeśli serwis zarządzi wymianę to 0zl

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Tytan
Tytan
1855 935 140

@gst napisał(a):

Panowie, pytam serio  jak dla mnie 18 letni przewód to trochę stary przewód technologicznie może być. Oczywiście patrzmy pod kątem 1Gb/s w przyszłości i tv 4k  

ja mam 25 letni przewod puszczony po elewacji narażony na śniegi upały itp

działa więc dlaczego mam się prosić wymiany?

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
gst
Specjalista
50 10 2

Nie mam większych problemów. Łącze jest stabilne, tv działa bez problemów. 

Może głupie pytanie ale czy Horizon przekazuje „ładniejszy” obraz niż Mediabox do telewizora? 

Tytan
Tytan
1855 935 140

wg mojej subiektywnej oceny zdecydowanie tak

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Tytan
1996 796 70

@gst napisał(a):

Nie mam większych problemów. Łącze jest stabilne, tv działa bez problemów. 

Nowy przewód często się zdarza, że ma żywotność krótszą niż przewód "dziadzio" - jeśli nie ma problemów to trzymaj się na tym starym przewodzie jak najdłużej.

Kiedyś myślano o trwałości i bezawaryjnej pracy urządzeń, okablowania itd.

Dziś producent żyje z tego ile sztuk danego towaru sprzeda a nie ile ten co masz produkt jeszcze wytrzyma.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Naukowiec
1153 336 48

@gstnapisał(a):

Może głupie pytanie ale czy Horizon przekazuje „ładniejszy” obraz niż Mediabox do telewizora? 

Wcale nie głupie pytanie. Na pewno Horizon lepiej radzi sobie z upscalingiem sd do hd. Za to mediabox można wybrać opcję "auto" rozdzielczośći co spowoduje, że upsculingiem zajmie się TV co przy dobrym TV da lepszy efekt niż Horizon. Do tego w horizonie jest możliwy deinterlancing (1080p) czego chyba nie ma w mediaboxie, więc jak nasz TV słabo sobie radzi z usuwaniem przeplotu to horizon okaże się lepszy. Głębszych analiz nie robiłem.

Moderator
1335 808 538

@GDA napisał(a):

wg mojej subiektywnej oceny zdecydowanie tak

Podzielam opinię.

Wykładowca
815 195 10

Mam Multiroom, na Horizonie ładniejszy obraz jest. Horizon ma też chyba 1080p a mediabox 1080i.

gst
Specjalista
50 10 2

Update: Nadal nie ma dostępu do 500 Mb/s, ale pojawił się komunikat o pracach serwisowych w najbliższych dniach. Czekam zatem na efekty. 

Pracuję w UPC
110 62 8

@gst cały Lublin powinien juz być w zasięgu. Sprawdzałeś u konusltanta czy na stronie?

gst
Specjalista
50 10 2

Sprawdzałem na stronie w ofertach dla obecnych klientów. 

Pracuję w UPC
110 62 8

@gst W Lublinie na pewno juz 500'tka jest dostępna, dlatego zapytaj np. na chat lub infolinii.