UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Menedżer Społeczności
238 303 81

Re: Kiedy nowe dekodery ?

@RadkoR napisał(a):

@Kamil, czy planujecie udostępnienie nowego testowego firmware w ramach testów, tak jak to miało miejsce z obecnym softem z nowym UI?

Społeczność to doskonałe miejsce do wykonywania takich testów. Bardzo pozytywnie oceniam zaangażowanie użytkowników w testy, nawet jeśli oznacza to dla nas więcej pracy.

Rozmawiałem z opiekunami różnych usług i takich testów raczej będzie przybywać  ...i to nie tylko w zakresie dekoderów i modemów. 

Kiedy? Nie znam jeszcze przybliżonych dat

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (1)
GDA
Pan Abonent ;-)
1184 627 95

@brodacz napisał(a):

Cha, cha koledzy niewtajemniczeni w arkana zawiłości sprzętowych...

Czasami operatorzy zmuszeni są dogadać ze sobą różnych producentów i wtedy tylko naklejkami ich sprzęt się różni..

Jeżeli ten SAMSUNG dla UPC przypomina ci naszego PACE to ja nie mam więcej pytań

timthumb.php.jpg

Omnibus
296 123 12

@GDA napisał(a):

@brodacz napisał(a):

Czasami operatorzy zmuszeni są dogadać ze sobą różnych producentów i wtedy tylko naklejkami ich sprzęt się różni..

Jeżeli ten SAMSUNG dla UPC przypomina ci naszego PACE to ja nie mam więcej pytań

timthumb.php.jpg

lol, no jak to ? pilot prawie jak z Horizona

a że pudło inne ? to najłatwiej zmienić, liczy się to co w bebechach

@Mario napisał(a):

@GDA napisał(a):

@brodacz napisał(a):

timthumb.php.jpg

lol, no jak to ? pilot prawie jak z Horizona

a że pudło inne ? to najłatwiej zmienić, liczy się to co w bebechach

Nie zgodze się,że pilot prawie taki sam bo różnic sporoIMG_20171025_145420.jpgIMG_20171025_145449.jpg

Inspirator
6 0 1

Super, ale nadal dekodery nie nagrywają??? Trzeba je restartować by można obejżeć nagrany materiał? O co chodzi czy jest to tak trudne do zrobienia? Stare Philips-y nie miały z tym problemu... a zapomnałem ten problem jest od roku lub dłużej!!!!

Omnibus
403 320 33

Przelacz dekoder w tryb szybki, powinno pomoc

Bądź człowiekiem, przeczytaj !
https://zrzutka.pl/w358u9
Zawodowiec
90 36 0

Miej tylko świadomość ile ten tryb szybki zużywa energii w czasie czuwania i czy chcesz płacić tyle pieniędzy za prąd...

Jeżeli to świadomie akceptujesz to nie ma problemu.

Omnibus
366 88 3

@Krzysztof11110

A jest inne wyjście jak @erbuko chce sobie coś nagrać bez narażania się na stres i niepotrzebne nerwy?

Nie pierwsza sytuacja i nie ostatnia gdy w trybie szybkim dekoder "hula.

Z resztą cała dyskusja  w tym i innych tematach dotyczących pracy Horizona  kręci się wokół jednego.

Tryb szybki -tryb najmniej awaryjny.

Jak długo jeszcze?

Zawodowiec
576 145 22

Jak ktos bardzo chce, to zawsze można wziąć mediamoduł, wsadzić w dekoder VU, nagrywać  i  niczym się nie przejmować. O dostepnie do wszystkich kanałów przez sieć nawet nie wspominając. 

Omnibus
366 88 3

@zylx

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.Czekam jednak co UPC postanowi w kwestii UHD.

Nauczyciel
437 116 18

@Kamilnapisał(a):

@RadkoRnapisał(a):

@Kamil, czy planujecie udostępnienie nowego testowego firmware w ramach testów, tak jak to miało miejsce z obecnym softem z nowym UI?

Społeczność to doskonałe miejsce do wykonywania takich testów. Bardzo pozytywnie oceniam zaangażowanie użytkowników w testy, nawet jeśli oznacza to dla nas więcej pracy.

Rozmawiałem z opiekunami różnych usług i takich testów raczej będzie przybywać  ...i to nie tylko w zakresie dekoderów i modemów. 

Kiedy? Nie znam jeszcze przybliżonych dat

@Kamil szkoda tylko , że przy kolejnych testach zapomnieliscie o społeczności.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|