UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Highlighted
Specjalista
53 7 1

Re: Nowe dekodery 4K

Jakoś w Play Now niby jest Eleven w 4k. To chociaż jeden będzie można oglądać .

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

Ile jest transmisji w 4K na tym Eleven? jedna w tygodniu?

ale ok to dla kibicow pilki kopanej, a co dla reszty abonentow?

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Innowator
47 6 1

A  Netflix będzie miał ?

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

@grzesio1985 napisał(a):

A  Netflix będzie miał ?

Pomijajac fakt ze aplikacja Netflix jest pre-instalowana na kazdym telewizorze, 

to należy założyć ze pojawi sie rowniez na nowym dekoderze gdyz LG podpisalo niedawno nową umowę z Netflixem

https://www.libertyglobal.com/liberty-global-netflix-deal/

-----
Highlighted
Ekspert
79 21 0

Dzięki za linka. Czytając dalej widać, że jest szansa na to czego nie ma cześć odbiorników TV - Amazon Prime TV. Poza tym w końcu może STB będzie future-proof. 

Highlighted
Zawodowiec
284 45 12

Ciekawe info przeczytałem na portalu media2.pl

Czyżby 4K wraz z nowym dekoderem zawitał do UPC latem?

https://media2.pl/media/160219-Era-4K-wreszcie-nadejdzie-do-UPC-Polska-Latem-nowy-dekoder-Horizon.ht...

Highlighted
Innowator
18 7 0

Ostatnio można było się zapisać na testy nowego sprzętu w UPC.Więc idąc tym tropem pewnie chodzi o testy nowego dekodera.

Highlighted
Tytan
1441 824 567

No muszę przyznać że bardzo mocno jest przekonujący ten artykuł z media2.pl Zwłaszcza gdy czyta się takie stwierdzenia jak: "Według nieoficjalnych informacji..." 

---------------------------------------

Przestrzegaj tak jak ja, Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

@GMateusz napisał(a):

"Według nieoficjalnych informacji..." 

... ze Społeczności bym dopisał 😉 bo w tym temacie kolega @nik1974 o tym wspomniał 

tak więc czekamy do maja a potem zobaczymy na ile te nieoficjalne informacje się sprawdzą 😁

-----
Highlighted
Innowator
35 7 1

Abstrachując od tego kiedy będzie nowy dekoder, to w sumie nie mogę się doczekać. Ciekaw jestem też, czy zmieni to jakość obecnych kanałów, czy tylko po prostu dodanie nowych kanałów w jakosci 4K. Oglądałem też prezentację na innym rynku i naprawdę uważam, że jest na co czekać

Highlighted
Innowator
18 7 0

Oby tylko działał lepiej niż obecny Horizon na początku swojej "kariery".

Highlighted
-
Nie dotyczy

A teraz Horizon działa niby dobrze? UPC ma go już w nosie. O aktualizacji softu można zapomnieć. Tak samo jak o możliwości skutecznego usunięcia nagrywania serii konkretnego programu. Ja zrobiłem ten błąd, że Horizona zamówiłem pierwszego dnia jego dostępności w sprzedaży. Kolejnego błędu nie zrobię i umowy tez nie przedłużę. Końćzy się już za chwilę.

Highlighted
Innowator
43 2 0

Producent Horizona wie czy nie wie o problemach z softem. Skoro raz nagrywa raz nie "wariuje" wskazując na wymaginowane konflikty to wydaje mi się, że proponowana usługa działa wadliwie.

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

@andreas123 Nie mozesz zakladac ze to globalny błąd bo tych dekoderow jest ponad 700 tys w kraju

wg mnie problem polega na slabej kondycji sieci, sygnalu, okablowania u abonenta ktore powoduje brak komunikacji 

bo pomimo ze dekoder ma wlasny dysk to i tak zlecanie nagrań realizowane jest przez chmurę 

-----
Highlighted
Innowator
43 2 0

@GDAnapisał(a):

@andreas123 Nie mozesz zakladac ze to globalny błąd bo tych dekoderow jest ponad 700 tys w kraju

wg mnie problem polega na slabej kondycji sieci, sygnalu, okablowania u abonenta ktore powoduje brak komunikacji 

bo pomimo ze dekoder ma wlasny dysk to i tak zlecanie nagrań realizowane jest przez chmurę 

W moim mieszkaniu trzy lata temu zapewniano mnie, że coś UPC zrobi z okablowaniem które w jednym z pomieszczeń staje się coraz krótsze.. Każda zmiana usługi sprowadzała się do modernizacji tego kabla. Teraz to technicy boją się go nawet ruszać. W sprawie zapadła głęboka cisza.