UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
4 0 0

Kiedy nowe urzadzenia?

Slyszalem iz w maju maja byc wymieniane zwykle Connect Box, oraz ma zostac tez zastapiona firma dostarczajace te modemy. 

W zwiazku z tym mam pytanie, czy nastapi to w maju, i czy Giga Connect Box tez zostana wymienione na cos normalnego (co sie nie zacina co 24h i posiada wiecej ustawien dla zaawansowanych uzytkownikow, bo kto inny wezmie 1gb/s?) i kiedy? 

6 ODPOW. 6
GDA
Pan Abonent ;-)
1416 655 115

Re: Kiedy nowe urzadzenia?

A zastanowiles sie co mialoby sie stac z tymi setkami tysiecy boxow obecnych aktualnie u abonentow?

 

Taka plotka jest z zalozenia jakas bzdurą bo zadna firma nie pozowlilaby sobie na takie koszta

---
Nie mów do mnie szeptem.
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!
Omnibus
280 42 4

Re: Kiedy nowe urzadzenia?

Dopóki nie ma oficjalnej informacji od upc o wymianie modemów nie ma co się nakręcać.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Wykładowca
923 238 39

Re: Kiedy nowe urzadzenia?

Nawet jeśli UPC wprowadzi nowe modemy do ofert to nie ma co liczyć, że od razu wymieni kilkaset tysięcy urządzeń w domach klientów. 

Ciągle jest spore grono użytkowników starszych modemów niż CB, które zostały już wycofane, a UPC nie spieszy się żeby je wymienić. 

Highlighted
Nauczyciel
691 445 66

Re: Kiedy nowe urzadzenia?

Skoro dziala i spelnia oczekiwania to po co pchac sie w koszty?

 

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Moderator
40 26 12

Re: Kiedy nowe urzadzenia?

@k4rol 

 

Nie wiem skąd taka informacja, natomiast nie jest w żaden sposób potwierdzona przez nas. Jeśli dokonujemy jakichś większych zmian zarówno pod kątem sprzętu jak i oferty to zawsze informujemy o tym oficjalnie na naszej stronie, mediach społecznościowych oraz w osobnej korespondencji do Abonentów.

 

Na Społeczności UPC panuje ta sama zasada, jeśli coś jest potwierdzone w 100% to dopiero wtedy umieszczamy taką nowinkę.

Proszę wobec tego w przyszłości o niezamieszczanie postów prowadzących do treści niepokrywających się z prawdą czy będących jedynie przypuszczeniem, ponieważ wprowadza to tylko niepotrzebny zamęt oraz utrudnia dostęp do prawdziwych informacji.

Użytkownik
4 0 0

Re: Kiedy nowe urzadzenia?

Nie napisalem ze beda na 100% to raz, a dwa, to tak powiedzial jeden z waszych technikow wiec teoretycznie “upc” puscilo plotke.