UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1274 658 101

Re: Kiedy usługi Fiber Power będą miały większy upload?

@MarekR  dzięki za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z GigaNetem

jeżeli możesz to spisz w jakich warunkach następują restart, jakie masz błędy w logach i prześlij na priv do @Kamil

takie uwagi są bardzo cenne i pomagają w dopracowaniu uslugi

Użytkownik
2 2 0

Jasne, jak tylko wrócę do domu po nowym roku to napiszę

Profesor
1364 605 50

@MarekRnapisał(a):

Ogólnie prędkość nigdy nie doszła do 100% ale to może być spowodowane kiepską jakąścią kabli, które posiadam w domu, albo już ograniczeniem karty sieciowej

To uwarunkowanie karty sieciowej, protokołów komunikacji, pakietów itd - na sieciówce 1Gb max to +/- 940Mb.

@MarekRnapisał(a):

Jeszcze jedna uwaga do oferty 1Gb - po 3 miesiącach używania zaczął mi się zawieszać "Giga ConectBox" - średnio raz na parę dni muszę zrestartować - może przypadek, ale w planach mam postawić swoje urządzenie np. Cisco a urządzenie od UPC ustawić jako bridge - bo to kolejne urządzenie, z którym mam jakiś problem...

By to zrobić GCB musi mieć protokół IPv4 (jeśli ma IPv6 to tam trybu mostu nie ma).

No i czekamy za info czy w trybie mostu GCB też się wiesza.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Specjalista
40 19 0

@GMateusz czy po redukcji kanałów analogowych, w planach UPC jest zwiększenie ilości kanałów US - tym samym zwiększenie upload dla oferowanych usług ?

Wiem, że pytanie jest naiwne bo dotyczy strategii UPC, która z uwagi na konkurencję jest tajna, natomiast może w końcu, tak jak zwiększony został upload w usłudze biznes 1Gb doczekamy się ruchów w ofercie dla klienta indywidualnego ?

THH XIV - Horizon MAX HD & MR CI+, 120 Mb, HBO, Netflix 4K, Filmbox, Cinemax
Moderator
923 601 148

@mmarti nic mi na ten temat nie wiadomo. Redukcja analoga w głównej mierze, ma zapewnić miejsce dla 1 Gb.

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz