UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
513 372 46

Re: Kiedy usługi Fiber Power będą miały większy upload?

Temat wraca ja bumerang a bijecie pianę o to co w perspektywie paru lat jest nieralne.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Zawodowiec
144 31 5

Nie wiem czy jest ktoś przebić tego operatora jmdi

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Omnibus
268 41 4

w Katowicach jest lokalny operator Systel który przebija w uploadzie daje 1000/Mbps ciekaw jestem jaki upload da upc przy takim pobieraniu. Chyba że upc nie wprowadzi w tym roku takiej prędkości.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
513 133 22

@Azartylko jest jeden problem (podstawowy) zasięg na chwilę obecną UPC tu wygrywa i raczej przez parę ładnych lat tak będzie

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Moderator
914 596 148

@Azar Systel w Katowicach oferuje swoje łącza symetryczne np. 1000/1000 i wszystko na prawdę działa jak w bajce. Problemem jest jedynie dostępność ich sieci bo to tak na prawdę jedno osiedle w Katowicach (Tysiąclecie) i parę wybranych innych ulic. 

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Omnibus
268 41 4

Tak wiem ich dostępność jest bardzo mała i dlatego większy operator zawsze będzie wygrywał bo ma większy zasięg.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Profesor
1344 600 50

@Pablonapisał(a):

Temat wraca ja bumerang a bijecie pianę o to co w perspektywie paru lat jest nieralne.

Perspektywa czasowa nie ma znaczenia - ważne by UPC Polska miało świadomość, że MY ich klienci potrzebujemy też większego uploadu.

I to należy Im co jakiś czas też przypominać.

Skoro klienci marudzą o Horizonie, marudzą o Compalu i marudzą o kanałach - to i my możemy marudzić o większym uploadzie .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
513 372 46

Kolego sympatyczny klientów którzy potrzebują UP większy niż oferuje operator jest max 5%, oczywiście tendencja jest wzrostowa ale nadal jest to margines który można potraktować jako błąd statystyczny.

Większość klientów "chce mieć internet z szybkim ściąganiem", tak było jest i będzie.

Ktoś tu przytoczył bardzo ciekawy przykład gdzie opisywał abonenta który nawet nie wiedział co ma na umowie, dla niego liczy się że działa i to względnie szybko.

Takich klientów (obstawiam) że jest z 90%.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Profesor
1569 417 80

@Pablo

Nie wiem jak Ty, ale ja obstawiam, że ludzie biorą jakikolwiek internet nie patrząc nawet na prędkość ściągania byle by jakiś był. Ale też nie można ciągle na takich ludzi patrzeć bo za chwilę Zachód nas prześcignie i znowu się z nas będą śmiać, że jesteśmy 100 lat za murzynami.

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1344 600 50

@Pablonapisał(a):

Kolego sympatyczny klientów którzy potrzebują UP większy niż oferuje operator jest max 5%, oczywiście tendencja jest wzrostowa ale nadal jest to margines który można potraktować jako błąd statystyczny.

U innych operatorów zapewne jest podobnie - a jednak firmy te wykonują taki ukłon w stronę swoich klientów.

Nawet, jeśli to będzie opcja dodatkowo płatna, trudno niech będzie, ale przynajmniej niech będzie oferowana.

Widać, że ostatni rok UPC Polska przespała (sprzętowo), niech więc choć może ofertami się poprawią.

W gruncie rzeczy - każdy klient który chce zmian jest takim nic nie znaczącym % i tak go firma traktuje, ale nich przynajmniej firma wie co klient o tym myśli.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1569 417 80

To samo jest ze stałym IP. Też jest tendencja wzrostowa, ale klientów to chcących też jest za mało. Ale jednak operatorzy to oferują. Albo tryb bridge. Też mało kto go potrzebuje, ale jednak jest u prawie każdego.

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1344 600 50

@MrPepka

Rzekłbym nawet, że to normalne, że nikt z klientów się tym nie interesuje - skoro UPC Polska tego nie oferuje, to jak może to klientowi zaoferować!

"nie biorę bo nie ma, nie ma to nie biorę"

Ekspert
91 22 1

O ja pierdziu... 1000/1000 Mb/s bajka i cena bajka!

A swoją drogą ja znowu mam problem z transferem tylko teraz zamiast 500 jest ok 250 hihi

Użytkownik
2 0 0

Witam,

Może jakiś update? W sierpniu kończy mi się umowa, jeśli chodzi o stabilność usługi nigdy nie narzekałem na UPC, ale jeśli nadal przy największej prędkości 500 Mb/s będzie tylko 25 Mb/s uploadu to będę zmuszony zaprzyjaźnić się z Orange, oni przynajmniej dają 60 Mb/s przy 600 Mb/s downloadu.

Zawodowiec
111 33 9

@janekiwannapisał(a):

Witam,

Może jakiś update? W sierpniu kończy mi się umowa, jeśli chodzi o stabilność usługi nigdy nie narzekałem na UPC, ale jeśli nadal przy największej prędkości 500 Mb/s będzie tylko 25 Mb/s uploadu to będę zmuszony zaprzyjaźnić się z Orange, oni przynajmniej dają 60 Mb/s przy 600 Mb/s downloadu.

no niestety... to jest wada DOCSIS 3.0

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX