UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Profesor
1474 641 61

Re: Kiedy usługi Fiber Power będą miały większy upload?

@GDAnapisał(a):

@KOCUREK1970napisał(a):

No to teraz pytanie - kiedy większy upload dla pozostałych niższych prędkości?

https://forum.upc.eu/t5/pomiar-predkosci/za-szybkie-wysylanie-w-500-mb-s/m-p/14562#M692

Widziałem, widziałem

Pierwsze koty za płoty ( ) poczynione - no to czekamy za dalszymi działaniami i dla tych wolniejszych

A ja zwyczajowo w tej sprawie znowu się delikatnie przypomnę tak za 2-3 mc - nie, że nie wierzę firmie UPC Polska, ale warto trzymać rękę na pulsie i sprawdzać jak się to rozwija.

Dobry ruch UPC Polska!

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

wg mnie to sie troche pospieszyli

mogli na jesień przy okazji prezentacji FP1000 zaprezentować też nowe parametry mniejszych prędkości i dać w każdej stosunek 1/10

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1474 641 61

@GDA

Raczej nie, że pospieszyli, tylko wynik sprzedaży za 1 kwartał 2018 nie napawał optymizmem - no było słabo.

To czuję, że drugi kwartał 2018 też nie będzie rewelacyjny, więc jakoś muszą klientów zatrzymać lub zachęcić do swojej oferty.

Nie ma UPC Polska ostatnio dobrej passy - sprzętowo kaplica, ofertowo no tu już zależnie co kto oczekuje, ale w sumie też bez rewelacji.

To półrocze 2018r myślę, że UPC Polska NIE zaliczy do udanych (założenie były inne niż realne pozyskania).

Co więcej, czuję, że dlatego obecnie takie nagłe ruchy z decyzjami - nowy sprzęt, nowe usługi, niby nowy dekoder 4K, szybszy net 1 Gb.

To nie jest przypadek, że teraz się to wszystko dzieje - UPC Polska przespała sporo czasu i teraz musi to nadrobić.

No i trzeba pamiętać, że praktycznie wszystkie UPC w koło Polski się sprzedały innemu oferentowi - a to też wymusza zmiany w Polsce.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

Widzę za próbujesz sie bawić w głównego analityka UPC Polska tylko na jakich podstawach skoro oficjalne dane wyglądają tak

large_Q1_2018_01_last

---
Profesor
1474 641 61

@GDA

Ja wiem jakie są dane bo je też widziałem.

Trzeba tylko pamiętać, że to dane przedstawione przez FIRMĘ UPC Polska a nie niezależnego "księgowego".

Nie ma nikt pewności, że realnie nie jest gorzej (@GDA Pan ma taką pewność lub wiedzę?)

Wierzyć we wszystko co jest na ładnych obrazeczkach to też swego rodzaju naiwność i ja już z tego wyrosłem.

Gdyby było lepiej to by się tym chwalili, a skoro się nie chwalą to nie mają się czym chwalić.

Analitykiem tu nie trzeba żadnym być, ot wystarczy potrafić logicznie myśleć i składać pewne fakty i zależności "w kupę".

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

UPC jako spółka giełdowa nie może sobie podawać danych jakie im pasują - muszą to być dane prawdziwe

I jak widać wbrew twojemu czarnowidztwu abonentów wciąż przybywa

---
Profesor
1474 641 61

@GDAnapisał(a):

I jak widać wbrew twojemu czarnowidztwu abonentów wciąż przybywa

Niech firma UPC Polska poda jekie mają miesięczne plany i założenia pozyskiwania nowych klientów, a skonfrontujemy to z tymi pięknymi tabelkami.

Pan wybaczy, ale nie nazwałbym tego ekspansją - to co najwyżej pełzające liczby.

I nie przez taki pozytywny rozwój bazy klientów poprzedni CEO stracił pracę.

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@KOCUREK1970napisał(a):

Niech firma UPC Polska poda jekie mają miesięczne plany i założenia pozyskiwania nowych klientów, a skonfrontujemy to z tymi pięknymi tabelkami.

Chyba żartujesz pisząc że takie informacje chciałbyś pozyskać

---
-
Nie dotyczy
1270 0 76

@GDA@KOCUREK1970 dajcie już spokój co? Poważnie obaj macie wiedzę, oboje nie raz udowodniliście swoją wartość, po co te słowne przepychanki... jest jak jest każdy odbiera UPC po swojemu i ma do tego prawo i nikomu je krytykować. Zawsze będą zadowoleni i nie zadowoleni i nigdy się tego pogodzić nie da. Dlatego proszę, dajcie już spokój  

P.S.
Proszę nie krzyczeć chciałem dobrze

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@-- spokojnie póki co strzelamy sobie kapiszonami po nogach ;-)

btw: my urodzeni w 1970 r. mamy w sobie samozaparcie wrodzone takze ciężko jest zmienić racje 

---
Profesor
1474 641 61

@GDAnapisał(a):

Chyba żartujesz pisząc że takie informacje chciałbyś pozyskać

Kolega coś pisał, że to spółka giełdowa więc muszą pisać prawdę - chętnie poznam ich sprawozdania, wyliczenia itd - mogę prosić jakiś link, dane? (dziękuję).

W sumie to nawet nie muszą ich publikować - zmiana CEO, obecna panika inwestycyjna, podniesienie UL w usłudze FB 500 Mb, ukrycie straty w ludziach w usłudze tv analogowej (dałbym głowę, że widziałem takie zestawienie, że liczba klientów tv analoga maleje) - jednoznacznie jak dla mnie wskazuje, że nie jest tak jak chcieli.

W sumie wnioski nasuwają się same - próbują odzyskać utraconą (na własne życzenie) pozycję LIDERA.

@GDAnapisał(a):

btw: my urodzeni w 1970 r. mamy w sobie samozaparcie wrodzone takze ciężko jest zmienić racje 

Kolega też 1970? - ponoć to najbardziej upierdliwy rocznik

W sumie to nie różnimy się tak bardzo - fakt, każdy z nas często inaczej na coś patrzy, ale ten drugi też wskazuje inny punkt widzenia tamtemu i warto się z takim zapoznać, bo wtedy łatwiej zrozumieć punkt widzenia tego drugiego.

@-

-
Nie dotyczy
1270 0 76

@GDA@KOCUREK1970 coś ja już wiem o upartym charakterze  

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@-- też z najlepszego rocznika jesteś? 

---
-
Nie dotyczy
1270 0 76

@GDA niestety nie...w sumie duchem tak ale ciałem 80-siąte  

ex-Moderator
135 131 19

Panowie,

widzę, że została nawiązana kolejna nić porozumienia . Trzymajmy się jednak proszę tematu.

No chyba, że to taka dygresja, że od 1970 nieco upload jednak poszedł do góry