UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
2062 813 71

Re: Kiedy usługi Fiber Power będą miały większy upload?

@GDAnapisał(a):

@KOCUREK1970napisał(a):

No to teraz pytanie - kiedy większy upload dla pozostałych niższych prędkości?

https://forum.upc.eu/t5/pomiar-predkosci/za-szybkie-wysylanie-w-500-mb-s/m-p/14562#M692

Widziałem, widziałem

Pierwsze koty za płoty ( ) poczynione - no to czekamy za dalszymi działaniami i dla tych wolniejszych

A ja zwyczajowo w tej sprawie znowu się delikatnie przypomnę tak za 2-3 mc - nie, że nie wierzę firmie UPC Polska, ale warto trzymać rękę na pulsie i sprawdzać jak się to rozwija.

Dobry ruch UPC Polska!

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
Tytan
1899 951 148

wg mnie to sie troche pospieszyli

mogli na jesień przy okazji prezentacji FP1000 zaprezentować też nowe parametry mniejszych prędkości i dać w każdej stosunek 1/10

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Tytan
2062 813 71

@GDA

Raczej nie, że pospieszyli, tylko wynik sprzedaży za 1 kwartał 2018 nie napawał optymizmem - no było słabo.

To czuję, że drugi kwartał 2018 też nie będzie rewelacyjny, więc jakoś muszą klientów zatrzymać lub zachęcić do swojej oferty.

Nie ma UPC Polska ostatnio dobrej passy - sprzętowo kaplica, ofertowo no tu już zależnie co kto oczekuje, ale w sumie też bez rewelacji.

To półrocze 2018r myślę, że UPC Polska NIE zaliczy do udanych (założenie były inne niż realne pozyskania).

Co więcej, czuję, że dlatego obecnie takie nagłe ruchy z decyzjami - nowy sprzęt, nowe usługi, niby nowy dekoder 4K, szybszy net 1 Gb.

To nie jest przypadek, że teraz się to wszystko dzieje - UPC Polska przespała sporo czasu i teraz musi to nadrobić.

No i trzeba pamiętać, że praktycznie wszystkie UPC w koło Polski się sprzedały innemu oferentowi - a to też wymusza zmiany w Polsce.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
Tytan
1899 951 148

Widzę za próbujesz sie bawić w głównego analityka UPC Polska tylko na jakich podstawach skoro oficjalne dane wyglądają tak

large_Q1_2018_01_last

---
Tytan
2062 813 71

@GDA

Ja wiem jakie są dane bo je też widziałem.

Trzeba tylko pamiętać, że to dane przedstawione przez FIRMĘ UPC Polska a nie niezależnego "księgowego".

Nie ma nikt pewności, że realnie nie jest gorzej (@GDA Pan ma taką pewność lub wiedzę?)

Wierzyć we wszystko co jest na ładnych obrazeczkach to też swego rodzaju naiwność i ja już z tego wyrosłem.

Gdyby było lepiej to by się tym chwalili, a skoro się nie chwalą to nie mają się czym chwalić.

Analitykiem tu nie trzeba żadnym być, ot wystarczy potrafić logicznie myśleć i składać pewne fakty i zależności "w kupę".

Tytan
Tytan
1899 951 148

UPC jako spółka giełdowa nie może sobie podawać danych jakie im pasują - muszą to być dane prawdziwe

I jak widać wbrew twojemu czarnowidztwu abonentów wciąż przybywa

---
Tytan
2062 813 71

@GDAnapisał(a):

I jak widać wbrew twojemu czarnowidztwu abonentów wciąż przybywa

Niech firma UPC Polska poda jekie mają miesięczne plany i założenia pozyskiwania nowych klientów, a skonfrontujemy to z tymi pięknymi tabelkami.

Pan wybaczy, ale nie nazwałbym tego ekspansją - to co najwyżej pełzające liczby.

I nie przez taki pozytywny rozwój bazy klientów poprzedni CEO stracił pracę.

Tytan
Tytan
1899 951 148

@KOCUREK1970napisał(a):

Niech firma UPC Polska poda jekie mają miesięczne plany i założenia pozyskiwania nowych klientów, a skonfrontujemy to z tymi pięknymi tabelkami.

Chyba żartujesz pisząc że takie informacje chciałbyś pozyskać

---
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@GDA@KOCUREK1970 dajcie już spokój co? Poważnie obaj macie wiedzę, oboje nie raz udowodniliście swoją wartość, po co te słowne przepychanki... jest jak jest każdy odbiera UPC po swojemu i ma do tego prawo i nikomu je krytykować. Zawsze będą zadowoleni i nie zadowoleni i nigdy się tego pogodzić nie da. Dlatego proszę, dajcie już spokój  

P.S.
Proszę nie krzyczeć chciałem dobrze

Tytan
Tytan
1899 951 148

@-- spokojnie póki co strzelamy sobie kapiszonami po nogach ;-)

btw: my urodzeni w 1970 r. mamy w sobie samozaparcie wrodzone takze ciężko jest zmienić racje 

---
Tytan
2062 813 71

@GDAnapisał(a):

Chyba żartujesz pisząc że takie informacje chciałbyś pozyskać

Kolega coś pisał, że to spółka giełdowa więc muszą pisać prawdę - chętnie poznam ich sprawozdania, wyliczenia itd - mogę prosić jakiś link, dane? (dziękuję).

W sumie to nawet nie muszą ich publikować - zmiana CEO, obecna panika inwestycyjna, podniesienie UL w usłudze FB 500 Mb, ukrycie straty w ludziach w usłudze tv analogowej (dałbym głowę, że widziałem takie zestawienie, że liczba klientów tv analoga maleje) - jednoznacznie jak dla mnie wskazuje, że nie jest tak jak chcieli.

W sumie wnioski nasuwają się same - próbują odzyskać utraconą (na własne życzenie) pozycję LIDERA.

@GDAnapisał(a):

btw: my urodzeni w 1970 r. mamy w sobie samozaparcie wrodzone takze ciężko jest zmienić racje 

Kolega też 1970? - ponoć to najbardziej upierdliwy rocznik

W sumie to nie różnimy się tak bardzo - fakt, każdy z nas często inaczej na coś patrzy, ale ten drugi też wskazuje inny punkt widzenia tamtemu i warto się z takim zapoznać, bo wtedy łatwiej zrozumieć punkt widzenia tego drugiego.

@-

-
Nie dotyczy

@GDA@KOCUREK1970 coś ja już wiem o upartym charakterze  

Tytan
Tytan
1899 951 148

@-- też z najlepszego rocznika jesteś? 

---
-
Nie dotyczy

@GDA niestety nie...w sumie duchem tak ale ciałem 80-siąte  

ex-Moderator
181 130 26

Panowie,

widzę, że została nawiązana kolejna nić porozumienia . Trzymajmy się jednak proszę tematu.

No chyba, że to taka dygresja, że od 1970 nieco upload jednak poszedł do góry