UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Użytkownik
2 0 0

Kiedy zostanie naprawiona awaria w Polska, Chorzów (Centrum), Śląskie, ul Dąbrowskiego Henryka

Mam pytanie do UPC kiedy naprawicie awarie w Chorzowie. Awaria cały czas zostaje przekładana miała być rozwiązana 21 listopada ale problemy z internetem i telewizją były wcześniej. Teraz czuję się oszukaną osobą

internet- nie działa-UPC ma to gdzieś

TV- nie działa-czemu pewnie się dowiecie to co wcześniej 

UPC to najgorsza firma która dostarcza internet i TV.

Teraz naprawa ma się "niby" odbyć 6 grudnia a ja chcę obejrzeć 6 grudnia na Polsacie mikołajkowy blok reklamowy ale nie obejrze.

Latać obok telewizora z anteną DVB-T pokojową to w dzisiejszych czasach to jest przesada. Pracownikom UPC przypominam jest XXI w. i kupno zepsutej części w tych czasach to nic skomplikowanego.

Pozdrawiam i proszę cały dział UPC na szybką naprawe a nie robienie w klienta w tzw. "lolo".

3 ODPOW. 3
Highlighted
Tytan
Tytan
2061 996 164

Re: Kiedy zostanie naprawiona awaria w Polska, Chorzów (Centrum), Śląskie, ul Dąbrowskiego Henryka

Trafiles na spolecznosc UPC ktora nie jest w stanie odpowiedzieć co na to pytanie

dzwon 813 813 813 i tam sie dowiaduj

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Użytkownik
2 0 0

Re: Kiedy zostanie naprawiona awaria w Polska, Chorzów (Centrum), Śląskie, ul Dąbrowskiego Henryka

Dzwonię cały czas UPC  nic z tym nie robi hoby nic się nie stało w tym rejonie

Moderator
92 48 28

@NiePolecam Witamy na Społeczności UPC.

Na wstępie chciałbym wyjaśnić, że nie jesteśmy oficjalnym kanałem kontaktu wsparcia technicznego, dlatego nasi Użytkownicy nie będą w stanie Tobie pomóc.

Abyśmy mogli zweryfikować sprawę czy udzielić dodatkowych informacji, napisz proszę na Priv, do któregoś z naszych Moderatorów. 

P.S. Rozumiem zdenerwowanie tą sytuacją, niemniej jednak proszę o przestrzeganie Zasad Społeczności UPC .

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC