UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Korzystanie z internetu w piwnicy

Witam,

Czy tylko po kablu uda mi się skorzystać z Internetu w piwnicy? Dodam, że Horizona mam na 1 piętrze. Jak inaczej mógłbym rozwiązać problem, by nie musieć ciągnąć kabla. 

4 ODPOW. 4
Omnibus
268 41 4

Re: Korzystanie z internetu w piwnicy

To zależy jak gruby jest sufit w piwnicy musisz sprawdzić wi fi np na laptopie lub smartfonie jaki będzie sygnał, albo  ten wi fi booster od UPC mógłby pomoc w tym przypadku 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Wykładowca
711 168 26

@PETERLAN, Ciężko wyrokować nie znając szczegółów. Rozwiązań może być kilka: Dodatkowy AP, WiFi reapeter, PLC, sieć mesh.

Pracuję w UPC
30 18 6

@PETERLANnapisał(a):

Witam,

Czy tylko po kablu uda mi się skorzystać z Internetu w piwnicy? Dodam, że Horizona mam na 1 piętrze. Jak inaczej mógłbym rozwiązać problem, by nie musieć ciągnąć kabla. 

Zobacz jak wygląda oferta "Internet Booster"od UPC. Jeśli dopasowuje się to do Twoich warunków to rozwiąże problem z zasięgiem do piwnicy.

UPC Internet Booster

Profesor
1344 600 50

@PETERLAN napisał(a):

Witam,

Odpalić apke np. na fonie i sprawdzić poziom sygnału z Horizona w tej piwnicy.

Na 2,4 GHz może, może, ale na 5 GHz nie licz.

Na 2,4 GHz może, może, ale pod warunkiem, że sieci w bloku jest nie więcej niż kilka.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.