UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
Tytan
1977 979 157

Re: Liga Mistrzów

A jak mialo byc?

przeciez to tylko "chłyt marketindody" aby podbic cene kanalów 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1247 359 57

@-napisał(a):

Jak z tą jakością "super" HD?

Chwyt nie chwyt, kanały na satelicie mają całkiem wysoki bitrate dochodzący do 18.5mbs. W UPC niestety tak dobrze nie mamy i kanał transmitowany jest z bardziej standardowym 8-10mbs. Dzieje się tak dlatego, że kanały Super HD, a więc 1 i 2 dzielą MUXa z innymi kanałami. Jest to o tyle niefortune, gdyż kanały 3-6 mają swój własny MUX, a od dłuższego czasu nadawany jest ma nich tylko baner i sporo przepustowości jest marnowane. Gdyby zamienić kanały 1 i 2 miejscami z np 3 i 4 moglibyśmy mieć taki sam bitrate jak na satelice, a do tego wzrosła by jakoś kanałów pozostałych kanałów na obecnym muxie gdzie są 1 i 2. 

Tytan
Tytan
1977 979 157

Jezeli zauwazasz roznice w obrazie nadawanym w 10 mbs a 18 mbs to gratuluje

ja nie naleze do tych ktorzy licza pixele i podniecaja sie wartoscia bitrate wiec dla mnie te kanaly wygladaja jak inne kanaly HD i nie powinny byc szumnie nazywane jakims superhade

bo to polski wynalazek tylko

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@zylx 

Jeśli chodzi o bitrate w przypadku sportowych, które w ofercie UPC posiadają najwyższy bitrate, sportowe z "+" czy Eleven?

Konto zbanowane
1247 359 57

@GDA co do nazwy to zgoda. Żadne super nie jest potrzebne i jest to tylko marketing. Jednak wyraźnie widać różnicę pomiędzy obrazem z satelity a z UPC w przypadku tych kanałów. I wydaje mi się, że sam bitrate nie jest za to odpowiedzialny gdyż różnica jest zbyt duża. Może UPC używa jakiś mniej efektywnych koderów lub ma nie do końca dopasowane ustawienia? 

@- Ja nie zapomnę to po pracy sprawdzę i Ci napisze. OIDP oba kanały pod tym względem nie błyszczą i mamy raptem jakieś 6-8mbs. Dlatego Eleven 4k byłby sporym krokiem naprzód, bo 25mbs w x265 to odpowiednik około 50mbs w x264, więc nawet upscalowane transmisje wyglądały by znacznie lepiej. 

-
Nie dotyczy

Dzisiaj dostałem propozycję od konsultantki , (a co tam zadzwoniła to poświęciłem jej czas),z uwagi , na " nagromadzoną ilość zniżek na koncie i z racji jako długoletni klient  super cenę tylko 29,99 zł.

Co ciekawe przedłużając umowę na C+ sympatyczny pan kilka m-cy temu proponował pakiet Polsat Premium za 10 zł.

Tytan
1439 822 568

Co ten post ma na celu? Jeśli nie wyrażasz zgody na marketing usług to proszę wyłącz ją, a my przestaniemy do Ciebie dzwonić. Każdy kanał kontaktu ma dostęp do różnych poziomów promocji. Ta Pani wykonywała jedynie swoją pracę i nie widzę w tym nic złego.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

-
Nie dotyczy

@GMateusznapisał(a):

Każdy kanał kontaktu ma dostęp do różnych poziomów promocji.

Ok, w sumie racja. Dziękuję za wyjaśnienie.

Jaki byl cel posta?Taki naprzykład, że można skorzystać z różnych dodatkowych promocji przy okazji np. przedłużając umowę na C+.Komuś to sie może przydać.

*Miłej konsultantce życzę jak najlepszych wyników ...;-).)

Tytan
Tytan
1977 979 157

Ani sie nie obejrzeliśmy a tutaj rusza kolejna edycja LM

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Specjalista
57 11 1

Ale na Horizon Go kicha: Działają polsat sport premium  1,2,3 a na 4, 5, i 6 tylko głos i kolorowe pasy obrazu kontrolnego . na iPadzie i laptopie z Windows 10

Użytkownik
5 0 0

A dlaczego obraz jest w UPC znacznie slabszy niż z satelity lub Ipli?

-
Nie dotyczy