UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
Tytan
1939 965 152

Re: Liga Mistrzów

kanały z galami bokserskimi PPV pojawiają się nz czas dostępu w telewizorze z modułem CI+ więc nie widzę problemu aby tak się stało z Polsat Premium PPV

tym bardziej że pewnie będą to stałe źródła sygnału które podczas kiedy nie bedą nadawane mecze będą świeciły informacją

tak zakładam - trzeba poczekać jak dzis się pojawią te kanały (może już są na dekoderach) ja będę mógł potwierdzić czy w telewizorze się pojawiły wieczorem

-----
Nie karm trolla. Zgłoś post moderacji!
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgadza się co do KSW i gal bokserskich... i wydaje mi się że w reklamie widziałem że jak masz Mediabox to możesz zamówić przez niego a jak Horizon lub moduł to telefonicznie....ale jak pisałem niech ktoś z UPC Team to potwierdzi...

Użytkownik
4 0 0

Hej,

to samo wlasnie sugerowalem Pani w czasie mojej rozmowy, pozostala jednak nieugieta w kwestii dostepnosci uslug na module. Kanaly sie pojawiaja, podejrzewam jednak, ze moze brakowac mozliwosci ich "domowej" aktywacji bez dekodera. Z 2 strony czemu ktos z UPC nie moglby tego zrobic manualnie.

Moze ktorys z przedstawicieli UPC wlaczy sie do rozmowy, a jesli nie to najblizsze dni faktycznie dadza odpowiedz.

Dzieki

Tytan
Tytan
1939 965 152

Kanały pojawiły się w dekoderach i HorizonGO

tak jak myślałem - jest to stały dostęp do dodatkowych kanałow nazwanych PPV a więc w telewizorach z CI+ będą dostępne

ps.PNG

-----
Nie karm trolla. Zgłoś post moderacji!
Tytan
2365 537 108

Zdaje się, że poprzednie serwisy PPV były tak samo realizowane

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
1436 818 568

@chester_2420 przykro mi, że nasz pracownik wprowadził Ciebie w błąd. 

Poniżej kilka cennych informacji, które rozwieją wszelkie wątpliwości. Proszę oczywiście traktować to jako oficjalną wypowiedź naszej firmy.

Pakiet Polsat Sport Premium
To nowy pakiet dający dostęp do 6 kanałów sportowych, na których transmitowane będą mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy UEFA. To bezpośrednie transmisje z największych aren sportowych, relacje z nowoczesnego studia meczowego z komentatorskimi gwiazdami i do tego nieprzerywane blokami reklamowymi.

W ramach kanałów linearnych Polsat Sport Premium 1 i 2 dostępne będą:

• wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA
  • wybrane mecze Ligi Europy UEFA na żywo
  • powtórki meczów, studio
  • bez bloków reklamowych

W ramach serwisów telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6

• pojedyncze mecze na żywo bez studia
  • plansza w okresach przerw emisyjnych

Na jakich pozycjach będą dostępne kanały Polsat Sport Premium?
Dostępne będą na poniższych pozycjach bez względu na typ dekodera:

• 81 - Polsat Sport Premium 1
  • 82 - Polsat Sport Premium 2
  • 83 - Polsat Sport Premium 3
  • 84 - Polsat Sport Premium 4
  • 85 - Polsat Sport Premium 5
  • 86 - Polsat Sport Premium 6

Kto może zamówić Pakiet Polsat Sport Premium?
Pakiet dostępny jest dla wszystkich klientów mających Pakiet Select lub Max na dekoderach Mediabox, Horizon i CI+. Pakiet ten nie będzie dostępny na dekoderze Kaon.

Czy kanały Polsat Sport Premium są dostępne w Horizon Go?
Tak, Polsat Sport Premium 1, 2, 3, 4, 5, 6 będą dostępne „w domu i poza domem" dla posiadaczy Polsat Sport Premium.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Użytkownik
4 0 0

No to swietnie!

Dzieki za informacje!

Użytkownik
4 0 0

GMateusz, mam jeszcze jedno pytanko odnosnie oferty sportowej, moze wiesz cos w temacie. Czy UPC ma w ogole w planach dodanie 4 kanalu Eleven do swojego pakietu MegaSport czy taki temat nie jest w ogole rozwazany?

Inspirator
4 0 0

Właśnie Dzisiaj Sobie Odpaliłem Wszystkie 6 Kanałów Polsat Sport Premium i Padam z Wielkiej Ekstasy Istny Cyrk w Wspaniałym Wykonaniu UPC

Konto zbanowane
815 181 29

@GMateusz jest szansa na częstotliwości tych polsatow premium prawdopodobnie dla miasta Bolesławiec (najbliżej mojej miejscowości)

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Inspirator
4 0 0

Wielkie Dzięki Za Informacje

Nauczyciel
666 167 6

Potwierdza ktoś ofertę Polsat Premium za 10 zł dla abonentów C+?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Innowator
40 6 1

Również jestem ciekaw bo w róznych miejscach w internecie przewija się ten temat.Niektórzy twierdzą,że istnieje takie coś dla klientów C+, a niektórzy,że dla każdego przy umowie na 24 miesiące.Ja mam wypowiedzenie złożone na Canal Plus Select więc jestem żywotnie zainteresowany tematem.

Nauczyciel
666 167 6

Daj znać jak coś uzyskasz.

10 zł za LM dodatkowo do C+ jako bonus.

Tym bardziej że w Orange za free dodają osobom z pakietem C+.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Innowator
40 6 1

9,99 załatwione przez DUK bez C+