UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Inspirator
42 2 0

Migracja z oferty internetowej na net+tv

Czy jest możliwość w trakcie trwania umowy przejść na ofertę z tv? Nie wiem czy chciałbym od razu brać tv a chciałbym mieć furtkę taka że no za mc będę mógł dobrać tv oczywiście w cenie promocyjnej.

19 ODPOW. 19
Highlighted
Tytan
2522 553 123

Re: Migracja z oferty internetowej na net+tv

Jeśli przejdziesz na ofertę net+tv, ale weźmiesz ją przez internet to testujesz ją przez 14 dni. I wtedy masz czas do namysłu czy chcesz tą TV czy nie

Highlighted
-
Nie dotyczy

Dokładne zawsze jest 14 dni na testy.

Z drugiej strony w trakcie trwania zobowiązania w każdym momencie możesz zmienić warunki umowy na lepsze tzn, coś dołożyć tv, dodatkowe kanały itd. Oczywiście praktycznie zawsze dołożenie czegoś = przedłużenie zoobowiązania + zwykle upc nalicza opłatę instalacyjną / akrtywacyjną, więc najtaniej jest wziąć wszystko za 1 razem zwłaszcza, że jak zamawiasz przez strone upc to z tego co pamiętam instalacja wynosi 1 zł

Highlighted
Inspirator
42 2 0

A jak myślicie lepiej wziasc dekoder Horizon czy moduł ci+ ? Mam Android tv i jeśli wziąłbym moduł to bym miał wszystko fajnie zintegrowane w systemie obok Netflix czy YouTube.. Jakie są zalety dekodera Horizon I co osobiście polecali byście?

Highlighted
Tytan
1120 607 100

Zaleta moze byc chyba tylko jedna, nagrywarka i caly system zdalnego zlecania nagran.

-------------------------------------------
Highlighted
-
Nie dotyczy

@areq1987 Ja bym brał moduł. Podłączając własny dysk, też możesz nagrywać, jednak nie 4 kanały na raz. Ale za mamy jeden pilot, wszystko dobrze zintegrowane, potencjalnie lepszy obraz (zależy od TV) i  unikamy wszystkich wad dekodera Horizon. 

Highlighted
Tytan
2177 1017 183

@areq1987napisał(a):

A jak myślicie lepiej wziasc dekoder Horizon czy moduł ci+ ?

wszystko zalezy od tego jak ogladasz telewizje

jezeli na zywo to wystarczy modul, jezeli nie chcesz byc niewolnikiem ramowki to wowczas Horizon zalatwia sprawe

aczkolwiek jezeli masz telewizor z Androidem to mozesz miec w nim ReplayTV ktory polowicznie zastepuje to co napisalem wyzej

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
-
Nie dotyczy

Do tego na module, jeśli masz odpowiedni sprzęt, możesz mieć nieszyfrowane nagrania, które bez problemu da się przenosić pomiędzy urządzeniami. na przykład nowe telewizory philipsa z Androidem pozwalają na streamowanie kanalów TV w sieci, więc możesz oglądać wszystkie swoje kanały na tablecie czy smartfonie, a nie tylko te dostępne w Horizon GO. Ja mam moduł i horizona, na co dzień korzystam z modułu bo daje mi większa wygodę i swobodę, a Horizon leży i zbiera kurz w szafce. 

Highlighted
Inspirator
42 2 0

No właśnie mam Tv Philipsa 7300 series. Widzę, że z adndroidem da się naprawdę dużo no i cofanie też mogę mieć na apce Horizon Go z tego co piszecie..?

Teraz pytanie jak mam wybrać moduł CI+ w formularzu zamówienia?

Highlighted
-
Nie dotyczy

Sprawdziłeś czy Twój telewizor jest na liście certyfikowanych modeli przez UPC?

Highlighted
-
Nie dotyczy

Przede wszystkim musisz wybrać odpowiedni pakiet Select Extra lub Max Eextra i wtedy w adnotacjach możesz napisać że chcesz moduł zamiast mediaboxa. Aczkolwiek najlepiej to załatwić przez infolinię. Wystarczy, że powiesz że chcesz moduł. Mają też lepsze promocję niż te dostępne w Internecie zazwyczaj. 

PS: Przy module dostęp do Horizon TV musisz wykupić oddzielnie. Kosztuje to 5zl, jednak czasem konsultanci dodają gratis. Ale replay tv jest dostępny chyba tylko z dekoderem horizon. 

Highlighted
Inspirator
42 2 0

Tak jest certyfikacja na moj model tv.

Tzn w jakim sensie promocje lepsze? Jakoś trzeba z nimi negocjować?

Tzn Horizon TV to jest to "GO" w apce androidowej i kosztuje 5zł ekstra?

Czyli jak nie wezme dekodera Horizon to nie mogę też cofać kanałów w apce?

Highlighted
-
Nie dotyczy

Bez horizona w apce nie działa replay tv z tego co mi wiadomo, więc za 5 zł wykupujesz tylko dostęp do większości kanałów przez internet, ale bez możliwości przewijania.

Ja tam nie przepadam za modułami ci+, wolę dekodery, pomimo że trochę przymulają

No i przedewszystkim przy horizonie jest pewność, że nigdy nie będzie trzeba wyszukiwać kanałów, nie to co z ci+ i własną listą kanałów

Highlighted
-
Nie dotyczy

@- Kanały trzeba wyszukiwać ręcznie tylko jeśli korzysta się z własnej listy. Jeśli jednak korzysta się z tej dostarczonej przez UPC nigdy nie trzeba wyszukiwać kanałów i działa to dokładnie tak samo jak na dekoderze. 

@areq1987napisał(a):

Tzn w jakim sensie promocje lepsze? Jakoś trzeba z nimi negocjować?

Tańsze. negocjować nie trzeba, ale naprawdę warto.

@areq1987napisał(a):

Tzn Horizon TV to jest to "GO" w apce androidowej i kosztuje 5zł ekstra?

Czyli jak nie wezme dekodera Horizon to nie mogę też cofać kanałów w apce?

Horizon Go, w przypadku wyboru oferty bez dekodera Horizon może kosztować 5zł ekstra. Z drugiej strony oferty z mediamodułem sa często tańsze niż te z Horizonem, więc na jedno wychodzi. Dostęp do replay TV (cofanie)  w apce masz tylko, jeśli masz dekoder Horizon, jest to dla mnie odrobinę niezrozumiałe i nielogiczne, ale taka zapadła "decyzja biznesowa".

Highlighted
-
Nie dotyczy

@- 

Jeśli chodzi o opcje dodatkowe, np pakiet Eleven to bardziej " opłacalna" jest umowa z Horizonem?