UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Inspirator
42 2 0

Migracja z oferty internetowej na net+tv

Czy jest możliwość w trakcie trwania umowy przejść na ofertę z tv? Nie wiem czy chciałbym od razu brać tv a chciałbym mieć furtkę taka że no za mc będę mógł dobrać tv oczywiście w cenie promocyjnej.

19 ODPOW. 19
Konto zbanowane
2383 537 108

Re: Migracja z oferty internetowej na net+tv

Jeśli przejdziesz na ofertę net+tv, ale weźmiesz ją przez internet to testujesz ją przez 14 dni. I wtedy masz czas do namysłu czy chcesz tą TV czy nie

https://zanimnapiszesz.info
Konto zbanowane
441 160 27

Dokładne zawsze jest 14 dni na testy.

Z drugiej strony w trakcie trwania zobowiązania w każdym momencie możesz zmienić warunki umowy na lepsze tzn, coś dołożyć tv, dodatkowe kanały itd. Oczywiście praktycznie zawsze dołożenie czegoś = przedłużenie zoobowiązania + zwykle upc nalicza opłatę instalacyjną / akrtywacyjną, więc najtaniej jest wziąć wszystko za 1 razem zwłaszcza, że jak zamawiasz przez strone upc to z tego co pamiętam instalacja wynosi 1 zł

Inspirator
42 2 0

A jak myślicie lepiej wziasc dekoder Horizon czy moduł ci+ ? Mam Android tv i jeśli wziąłbym moduł to bym miał wszystko fajnie zintegrowane w systemie obok Netflix czy YouTube.. Jakie są zalety dekodera Horizon I co osobiście polecali byście?

Tytan
999 588 82

Zaleta moze byc chyba tylko jedna, nagrywarka i caly system zdalnego zlecania nagran.

-------------------------------------------

hosting
Konto zbanowane
1247 359 57

@areq1987 Ja bym brał moduł. Podłączając własny dysk, też możesz nagrywać, jednak nie 4 kanały na raz. Ale za mamy jeden pilot, wszystko dobrze zintegrowane, potencjalnie lepszy obraz (zależy od TV) i  unikamy wszystkich wad dekodera Horizon. 

Tytan
Tytan
1977 979 157

@areq1987napisał(a):

A jak myślicie lepiej wziasc dekoder Horizon czy moduł ci+ ?

wszystko zalezy od tego jak ogladasz telewizje

jezeli na zywo to wystarczy modul, jezeli nie chcesz byc niewolnikiem ramowki to wowczas Horizon zalatwia sprawe

aczkolwiek jezeli masz telewizor z Androidem to mozesz miec w nim ReplayTV ktory polowicznie zastepuje to co napisalem wyzej

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1247 359 57

Do tego na module, jeśli masz odpowiedni sprzęt, możesz mieć nieszyfrowane nagrania, które bez problemu da się przenosić pomiędzy urządzeniami. na przykład nowe telewizory philipsa z Androidem pozwalają na streamowanie kanalów TV w sieci, więc możesz oglądać wszystkie swoje kanały na tablecie czy smartfonie, a nie tylko te dostępne w Horizon GO. Ja mam moduł i horizona, na co dzień korzystam z modułu bo daje mi większa wygodę i swobodę, a Horizon leży i zbiera kurz w szafce. 

Inspirator
42 2 0

No właśnie mam Tv Philipsa 7300 series. Widzę, że z adndroidem da się naprawdę dużo no i cofanie też mogę mieć na apce Horizon Go z tego co piszecie..?

Teraz pytanie jak mam wybrać moduł CI+ w formularzu zamówienia?

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sprawdziłeś czy Twój telewizor jest na liście certyfikowanych modeli przez UPC?

Konto zbanowane
1247 359 57

Przede wszystkim musisz wybrać odpowiedni pakiet Select Extra lub Max Eextra i wtedy w adnotacjach możesz napisać że chcesz moduł zamiast mediaboxa. Aczkolwiek najlepiej to załatwić przez infolinię. Wystarczy, że powiesz że chcesz moduł. Mają też lepsze promocję niż te dostępne w Internecie zazwyczaj. 

PS: Przy module dostęp do Horizon TV musisz wykupić oddzielnie. Kosztuje to 5zl, jednak czasem konsultanci dodają gratis. Ale replay tv jest dostępny chyba tylko z dekoderem horizon. 

Inspirator
42 2 0

Tak jest certyfikacja na moj model tv.

Tzn w jakim sensie promocje lepsze? Jakoś trzeba z nimi negocjować?

Tzn Horizon TV to jest to "GO" w apce androidowej i kosztuje 5zł ekstra?

Czyli jak nie wezme dekodera Horizon to nie mogę też cofać kanałów w apce?

Konto zbanowane
441 160 27

Bez horizona w apce nie działa replay tv z tego co mi wiadomo, więc za 5 zł wykupujesz tylko dostęp do większości kanałów przez internet, ale bez możliwości przewijania.

Ja tam nie przepadam za modułami ci+, wolę dekodery, pomimo że trochę przymulają

No i przedewszystkim przy horizonie jest pewność, że nigdy nie będzie trzeba wyszukiwać kanałów, nie to co z ci+ i własną listą kanałów

Konto zbanowane
1247 359 57

@Informatyg Kanały trzeba wyszukiwać ręcznie tylko jeśli korzysta się z własnej listy. Jeśli jednak korzysta się z tej dostarczonej przez UPC nigdy nie trzeba wyszukiwać kanałów i działa to dokładnie tak samo jak na dekoderze. 

@areq1987napisał(a):

Tzn w jakim sensie promocje lepsze? Jakoś trzeba z nimi negocjować?

Tańsze. negocjować nie trzeba, ale naprawdę warto.

@areq1987napisał(a):

Tzn Horizon TV to jest to "GO" w apce androidowej i kosztuje 5zł ekstra?

Czyli jak nie wezme dekodera Horizon to nie mogę też cofać kanałów w apce?

Horizon Go, w przypadku wyboru oferty bez dekodera Horizon może kosztować 5zł ekstra. Z drugiej strony oferty z mediamodułem sa często tańsze niż te z Horizonem, więc na jedno wychodzi. Dostęp do replay TV (cofanie)  w apce masz tylko, jeśli masz dekoder Horizon, jest to dla mnie odrobinę niezrozumiałe i nielogiczne, ale taka zapadła "decyzja biznesowa".

-
Nie dotyczy

@zylx 

Jeśli chodzi o opcje dodatkowe, np pakiet Eleven to bardziej " opłacalna" jest umowa z Horizonem?