UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Omnibus
410 94 3

Re: Modernizacja UPC

Dostałem wiadomość na Moje UPC na temat modernizacji telewizji cyfrowejw dn 17.01.

Można uzyskać szczegółową informację co tam UPC majstrowała?

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Użytkownik
16 0 0

Na pytanie czy widzę jakieś problemy to odpowiedź jest oczywista. Są problemy. Jakiś miesiąc temu zgłaszałem problemy z przekazem Radia TokFM. Po zgłoszeniu po kilku dniach nastąpiła poprawa. Teraz znowu wraca ten sam problem zwiazany ze sposobem ucyfrowienia sygnału radia i wprowadzania go do kabla UPC. Co chwilę dźwięk jest zrywany. I nie jest to wina moich urządzeń. Mam dwa telewizory różnych marek, Jeden podłaczony poprzez modem kablowy a drugi bezpośrednio. W związku z tym posiadam dwie karty kodujące. Inne kanały radiowe działają poprawnie więc nie jest to problem przesyłania sygnału przez kabel. Weryfikacja poprzez sygnał nadawany drogą radiową i przez internet wskazuje, że nie jest to problem nadawcy sygnału radia TokFM tylko problem urządzeń UPC

Omnibus
410 94 3

Operator od dłuższego czasu nie daje sobie rady z awarią cyfrowego radia np.Radiowej Trójki.

Jeśli mowa o jakości sygnału telewizyjnego.

Jakość pseudo HD na kilkunastu kanałach też  pozostawia wiele do życzenia ( oszczędność miejsca, dodatkowa kompresja sygnału).

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."