UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 1 0

Re: NETFLIX w UPC

Nadal cisza z Netflixem na Horizon?

Highlighted
Ekspert
114 27 3

Netflix  pewnie sie pojawi w UPC razem z dekoderami 4K :-)

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Użytkownik
2 1 0

Temat niekatualny.

Kupiłem Xiaomi Mi BOX 4K, pilot od Horizona wylądował w szufladzie...

Mogę polecić z całą odpowiedzialnością.

Konto zbanowane
815 181 29

Netflixa uzywam na XBOX 360 , szału nie ma jeśli chodzi o mnie. Wiadomo, że 4K XBOX nie udzwignie , ale HBO Go mi bardziej leży tylk to już na XBOX nie działa

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Innowator
26 22 0

Szczerze mówiąc, polska oferta Netflixa jest coraz gorsza. Szczególnie ta filmowa.

Zresztą nadprodukcja serialowa też jakoś nie zachwyca czymś wyjątkowym.

Cóż z tego, że można oglądać Netflixa w 4K. Pytanie czy jest co oglądać (oczywiście rzecz gustu)

Inspirator
4 0 0

Netflix w tym roku ?

Do wiadomości jak ktoś czeka na netflixa info z twitera

Screenshot_2018-12-13 UPC Polska on Twitter.png

Tagi (4)
Konto zbanowane
1248 359 57

Re: Netflix w tym roku ?

Biorąc pod uwagę, że do końca roku zostało kilkanaście dni, raczej bym się nie nastawiał, ale było by świetnie gdyby UPC zrobiło wszystkim gwiazdkowy prezent-niespodziankę i pojawiło się nowe oprogramowanie do dekoderów Horizon. 

Sam Netflix na dekoderze szału nie robi, działa praktycznie na wszystkim, wiec liczba osób która odpali go na dekoderze nie jest pewnie duża. Przy czym trzeba pamiętać, że na Horizon będzie mocno ograniczony technicznie (ograniczenia dekodera). Jeśli by jednak UPC udało się dogadać z Netflix i pojawił się korzystne cenowo pakiety na niego  w ofercie z telewizją, to może to być bardzo ciekawe. 

Omnibus
345 55 4

dobry krok netflixa więcej ludzi skorzysta ^^

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
668 167 6

Aplikacja Netflix na obecnym Horizon-ie mnie nie przekonuje, ale już współpraca między UPC a tym serwisem a zasadzie promocyjnego dostepu do serwisu poza dedykowanym sprzętem od operatora jak najbardziej mile widziana.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Tytan
Tytan
1948 968 151

@Szeptacznapisał(a):

na zasadzie promocyjnego dostepu do serwisu poza dedykowanym sprzętem od operatora jak najbardziej mile widziana.

tak tak

dalej się nakrecajcie a potem będzie lament i wylewanie żółci jak w przypadku ceny za C+

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Nauczyciel
668 167 6

@GDA

Nikt się nie nakręca.

Abonuję C+ od dobrych paru lat

Od czasu fuzji nc+ gdzie pakiet miałem za "grosze".

Obecnie zgodnie z sygnaturą nadal z niego korzystam i cena z DUK jest do zaakceptowania.

Skoro nie wiedzieć czemu podpiąłeś to do tematu z Netflixem razi tylko brak pełnego pakietu ze zrozumiałych powodów C+4K.

Pojawi się a UPC poda akceptowalną cenę to nie widzę powodu aby nie zaabonować.

A Netflix ..kto tam wie jak wyglądają negocjacje UPC ..np.Play umiał się jakoś dogadać.

UPC może stać się nowoczesnym operatorem łączącym różne usługi.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Konto zbanowane
1248 359 57

@GDA nikt się nie nakręca, z Netflix jest wybór więc żadne problem. Jak pojawi się tańsza oferta subskrypcji niż bezpośrednio to super. Jak nie, to nic się nie zmieni. Analogicznie jak teraz z HBO GO, przez jakiś czas od obniżki do 19,99 nie opłacało się go abonować za pośrednictwem UPC, ale weszła promocja kosmiczne święta i to się zmieniło. 

Osobiście stawiam, że będzie podobnie jak w przypadku telekomów. Do umowy będzie można dostać jakiś darmowy okres testowy, po którym normalnie będziemy musieli płacić normalną opłatę za subskrypcję.