UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
20 3 0

nie działa UPC Wi-Free

Od kilku dni nie działa UPC Wi-Free.
Z siecią daje się połączyć, ale potem jest informacja "Połączono, Brak Internetu"

Jest jakaś awaria?

Jest jakaś planowana data zakończenia tej awarii?

29 ODPOW. 29
Highlighted
Tytan
Tytan
2342 1040 193

Re: nie działa UPC Wi-Free

Zgadza sie 

UPC WiFree nie dziala

Screenshot_20190418-174834_Settings.jpg

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Tytan
1441 824 567

Jak to u Was wygląda obecnie?

---------------------------------------

Przestrzegaj tak jak ja, Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Wi-Free nie działa od wtorku 16.04.2019 (Warszawa). Najpier przy połączeniu wyskakiwał wykrzyknik i brak dostępu, a obecnie po usunięciu zapamiętanej konfiguracji UPC Wi-Free i ponownym wpisaniu danych logowania wyskakuje komunikat "Nie można połączyć się z tą siecią" - Windows (podobnie Android i iOS).
Problem zgłaszany na infolinię techniczną UPC w środę czyli 17.04  - konsultat stwierdził, że istnieje globalna awaria którą właśnie zarejestrowali i mają 24h na naprawę.

Niestety do dziś nic się nie zmieniło w tym temacie.

Właśnie przed chwilą  rozmawiałem z technikiem UPC: nadal pracują nad rozwiązaniem problemu i nie potrafią odpowedzieć jak długo awaria jeszcze potrwa.

Highlighted
Tytan
Tytan
2342 1040 193

@djschadenapisał(a):

Właśnie przed chwilą  rozmawiałem z technikiem UPC: nadal pracują nad rozwiązaniem problemu i nie potrafią odpowedzieć jak długo awaria jeszcze potrwa.

Dziwne bo jednak dziala

Screenshot_20190423-201115_Settings.jpg

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

@GDAnapisał(a):

Dziwne bo jednak dziala

Screenshot_20190423-201115_Settings.jpg

To masz farta u mnie nadal nie działa.

Highlighted
Inspirator
4 2 0

Wiadomo coś kiedy to będzie naprawione tak na 100%?

Highlighted
Inspirator
4 2 0

@GMateusznapisał(a):

Jak to u Was wygląda obecnie?

Witam,

Ja mam dokładnie ten sam problem co kolega, który założył temat. Wi-Free nie działa od chyba 5 dni. Dziś nadal nie działa. Próbowałem już wszystkiego, lączenie się z maca, androida, iphona. Zmiana i reset hasła itp.

Na infolinii cały czas mówią, ze jest problem i niewiadomo kiedy będzie usunięta usterka (choć podobno juz raz naprawili).

Rejon Warszawa - Grójecka.

Jest możliwość jakoś sprawdzenia punktów dostepu UP Wi-Free, czy wszystko z nimi ok? Mam wokół 3 punkty i znam ich mac adresy i zawsze działały sprawnie, a teraz wogóle nic.

Highlighted
Tytan
1441 824 567

Czekam na informacje zwrotne, ale z tego co wiem, ogólnopolska awaria dostępu do Wi-Free została już pomyślnie usunięta. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie z Waszej strony jakichś określonych działań aby przywrócić dostęp - gdy tylko się dowiem to dam znać.

Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.

Highlighted
Tytan
1441 824 567

A więc tak - ogólnopolskiej awarii na 100% już nie ma. Proszę wszystkich, którzy nadal obserwują problem z połączeniem w pierwszej kolejności o zmianę hasła do wi-free, następnie gdy wpiszecie w urządzeniu prawidłowy login i hasło i nadal nie uzyskacie połączenia konieczny będzie kontakt indywidualny z naszą infolinią (Dział Wsparcia Technicznego) pod numer 813 813 813 lub poprzez Czat na naszej stronie www. W każdym takim przypadku zostanie utworzone indywidualne zgłoszenie TT i przekazane do weryfikacji i ręcznego poprawienia konta w systemie, co problem z połączeniem rozwiąże. 

Highlighted
Inspirator
4 2 0

no i niestety zwykłe ustawienie nowego hasła na moje upc nie podziałało.

Kontakt z infolinią, poprosili żebym ustawił nowe hasło jeszcze raz i przyjeli zgłoszenie.

Teraz mam już nic nie ruszać z hasłem i maja to sprawdzić.

Jak tylko coś się ruszy w jedną lub drugą stronę to dam tu znać.

Highlighted
Inspirator
4 2 0

no wiec jakieś 10 minut temu udało mi sie podłączyć... i działa. Po południu jeszcze nie dało się podłączyć.

Ogólnie jak zwykle, wyrzucało mi błedy, że "Złe hasło", "Nie moża podłączyć sieci" itp , ale próbowałem tak z kilka dobrych razy i o dziwo za którymś tam razem weszło i trzyma.

Jak dla mnie to sprawa powiedzmy rozwiązana ale obstawiam, że pewnie jeszcze troche osób ma ten sam problem.

Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Czy są jakieś aktualnie wiadomości na temat awarii Wi-free?

Przed chwilą rozmawiałam z pracownikiem infolini i poinformował mnie, że globalna usterka nada występuje. Dodam, że nie mam połączenia z siecią od ponad tygodnia. Reset hasła i wielokrotne łączenie nie pomaga.

Highlighted
-
Nie dotyczy

Problem nie jest globalny raczej, owszem była przerwa jakieś kilka dni, ale u mnie (Świętokrzyskie) wszystko dość szybko wróciło do normy i UPC Wi-Free działa prawidłowo. Cieszy zwiększona prędkość do 50/5 Mbps, Full HD działa elegancko.

PS. Sprawdźcie u siebie jak już problemy znikną, u mnie jest tyle:

8215663970.png

Highlighted
Inspirator
8 0 1

Kraków nie działa Upc  wi free