UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Innowator
20 3 0

nie działa UPC Wi-Free

Od kilku dni nie działa UPC Wi-Free.
Z siecią daje się połączyć, ale potem jest informacja "Połączono, Brak Internetu"

Jest jakaś awaria?

Jest jakaś planowana data zakończenia tej awarii?

29 ODPOW. 29
Tytan
Tytan
1970 977 156

Re: nie działa UPC Wi-Free

Zgadza sie 

UPC WiFree nie dziala

Screenshot_20190418-174834_Settings.jpg

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
1439 822 568

Jak to u Was wygląda obecnie?

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Użytkownik
2 0 0

Wi-Free nie działa od wtorku 16.04.2019 (Warszawa). Najpier przy połączeniu wyskakiwał wykrzyknik i brak dostępu, a obecnie po usunięciu zapamiętanej konfiguracji UPC Wi-Free i ponownym wpisaniu danych logowania wyskakuje komunikat "Nie można połączyć się z tą siecią" - Windows (podobnie Android i iOS).
Problem zgłaszany na infolinię techniczną UPC w środę czyli 17.04  - konsultat stwierdził, że istnieje globalna awaria którą właśnie zarejestrowali i mają 24h na naprawę.

Niestety do dziś nic się nie zmieniło w tym temacie.

Właśnie przed chwilą  rozmawiałem z technikiem UPC: nadal pracują nad rozwiązaniem problemu i nie potrafią odpowedzieć jak długo awaria jeszcze potrwa.

Tytan
Tytan
1970 977 156

@djschadenapisał(a):

Właśnie przed chwilą  rozmawiałem z technikiem UPC: nadal pracują nad rozwiązaniem problemu i nie potrafią odpowedzieć jak długo awaria jeszcze potrwa.

Dziwne bo jednak dziala

Screenshot_20190423-201115_Settings.jpg

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Użytkownik
2 0 0

@GDAnapisał(a):

Dziwne bo jednak dziala

Screenshot_20190423-201115_Settings.jpg

To masz farta u mnie nadal nie działa.

Inspirator
4 2 0

Wiadomo coś kiedy to będzie naprawione tak na 100%?

Inspirator
4 2 0

@GMateusznapisał(a):

Jak to u Was wygląda obecnie?

Witam,

Ja mam dokładnie ten sam problem co kolega, który założył temat. Wi-Free nie działa od chyba 5 dni. Dziś nadal nie działa. Próbowałem już wszystkiego, lączenie się z maca, androida, iphona. Zmiana i reset hasła itp.

Na infolinii cały czas mówią, ze jest problem i niewiadomo kiedy będzie usunięta usterka (choć podobno juz raz naprawili).

Rejon Warszawa - Grójecka.

Jest możliwość jakoś sprawdzenia punktów dostepu UP Wi-Free, czy wszystko z nimi ok? Mam wokół 3 punkty i znam ich mac adresy i zawsze działały sprawnie, a teraz wogóle nic.

Tytan
1439 822 568

Czekam na informacje zwrotne, ale z tego co wiem, ogólnopolska awaria dostępu do Wi-Free została już pomyślnie usunięta. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie z Waszej strony jakichś określonych działań aby przywrócić dostęp - gdy tylko się dowiem to dam znać.

Tytan
1439 822 568

A więc tak - ogólnopolskiej awarii na 100% już nie ma. Proszę wszystkich, którzy nadal obserwują problem z połączeniem w pierwszej kolejności o zmianę hasła do wi-free, następnie gdy wpiszecie w urządzeniu prawidłowy login i hasło i nadal nie uzyskacie połączenia konieczny będzie kontakt indywidualny z naszą infolinią (Dział Wsparcia Technicznego) pod numer 813 813 813 lub poprzez Czat na naszej stronie www. W każdym takim przypadku zostanie utworzone indywidualne zgłoszenie TT i przekazane do weryfikacji i ręcznego poprawienia konta w systemie, co problem z połączeniem rozwiąże. 

Inspirator
4 2 0

no i niestety zwykłe ustawienie nowego hasła na moje upc nie podziałało.

Kontakt z infolinią, poprosili żebym ustawił nowe hasło jeszcze raz i przyjeli zgłoszenie.

Teraz mam już nic nie ruszać z hasłem i maja to sprawdzić.

Jak tylko coś się ruszy w jedną lub drugą stronę to dam tu znać.

Inspirator
4 2 0

no wiec jakieś 10 minut temu udało mi sie podłączyć... i działa. Po południu jeszcze nie dało się podłączyć.

Ogólnie jak zwykle, wyrzucało mi błedy, że "Złe hasło", "Nie moża podłączyć sieci" itp , ale próbowałem tak z kilka dobrych razy i o dziwo za którymś tam razem weszło i trzyma.

Jak dla mnie to sprawa powiedzmy rozwiązana ale obstawiam, że pewnie jeszcze troche osób ma ten sam problem.

Użytkownik
1 0 0

Czy są jakieś aktualnie wiadomości na temat awarii Wi-free?

Przed chwilą rozmawiałam z pracownikiem infolini i poinformował mnie, że globalna usterka nada występuje. Dodam, że nie mam połączenia z siecią od ponad tygodnia. Reset hasła i wielokrotne łączenie nie pomaga.

Nauczyciel
515 139 24

Problem nie jest globalny raczej, owszem była przerwa jakieś kilka dni, ale u mnie (Świętokrzyskie) wszystko dość szybko wróciło do normy i UPC Wi-Free działa prawidłowo. Cieszy zwiększona prędkość do 50/5 Mbps, Full HD działa elegancko.

PS. Sprawdźcie u siebie jak już problemy znikną, u mnie jest tyle:

8215663970.png

Inspirator
8 0 1

Kraków nie działa Upc  wi free