anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
3 0 0

Nowe osiedle

Witam.

Pod koniec roku, przeprowadzam się do nowego domku na kompletnie nowym osiedlu, gdzie docelowo będzie blisko setka domków w pierwszej części inwestycji. Lada moment oddane będzie wcześniej budowane, podobne osiedle przez tego samego dewelopera.Obecnie, nie ma w okolicy żadnego operatora TV+Net. Jedynie Orange ale pomijam ich "ofertę". Gdzie można zgłosić swoją lokalizację by ktoś zainteresował się podpięciem naszego osiedla do UPC? Jestem obecnie klientem UPC i wolałbym nie przechodzić do innego operatora.  

5 ODPOW. 5
Highlighted
Tytan
2253 1029 189

Re: Nowe osiedle

Moze najpierw zapytaj dewelopera z kim zawarl umowe na dostarczanie uslug telekomunikacyjnych

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Moderator
123 60 40

@ZimnyKartofel  Witaj na naszej Społeczności.

Jeśli mówimy o nowym osiedlu/budynku, gdzie dotychczas nie było usług UPC,  to w tej sytuacji powinien skontaktować się z nami zarządca budynku/developer (osoba decyzyjna) z wnioskiem o podłączenie sygnału.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

@Adrian  Dziękuje. I chyba o taką odpowiedź mi chodziło.  

Co w sytuacji gdy jest to mała mieścina na której w ogóle nie ma żadnego operatora "kablówki"?  Tak jak wspomniałem, jest tylko pomarańczowy operator telefonii stacjonarnej.

Highlighted
Moderator
123 60 40

@ZimnyKartofel ,

niestety ale na tym etapie nie jestem w stanie Tobie udzielić bardziej precyzyjnej odpowiedzi.

Jeśli zarządca terenu/developer będzie zainteresowany podłączeniem sygnału UPC, powinien się do nas zgłosić z wnioskiem, następnie my sprawdzamy czy jest możliwość doprowadzenia tam naszej infastruktury.

Oczywiście, może okazać się że w danej lokalizacji jest to technicznie niemożliwe.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Dziękuje za konkretne odpowiedzi. Temat można zamknąć.