UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1054 0 58

Re: Nowe prędkości internetu. Migracja z 60/120 na 150 Mb.

@brtknapisał(a):

Zeby cieszyć się internetem 150Mb/s trzeba być po prostu użytkownikiem internetu do 60Mb/s na zobowiązaniu lub bez okresu zobowiązania bądź przedłużonej  automatycznie po okresie zobowiązania. Albo jak pisałeś nowym użytkownikiem.

Osobom, co mają internet do 120Mb/s na razie prędkości nie zwiększą. Było to już pisane w tym temacie setki razy, wystarczy go przeczytać a nie pisać durnie posty bez przejrzenia chociażby kilku stron tego temtu..

No tak, może i pisze gdzieś wcześniej ale nie chce mi się szukać  to trzeba zrobić reset żeby 60Mb zamieniło się w 150Mb?

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@Pablonapisał(a):

@-napisał(a):

@Pablonapisał(a):

Dobra poświęcę się i to wytłumacze.

Sprawa wygląda następująco (z informacji które ja posiadam)

Speedupgrade z 60 do 150Mbit jest przeznaczony dla klientów którzy posiadają internet bądź internet w pakiecie 60 Mbit i są na umowie bezterminowej (skończyło im się 12 miesięczne bądź 24 miesięczne zobowiązanie terminowe czyli są poza okresem promocyjnym)

@-
Nastąpiła zmiana oferty, w chwili obecnej najniższa prędkość dla nowego klienta to 150Mbit

No właśnie, to żeby cieszyć się ze 150Mb to trzeba być nowym klientem, czyli to nie dla mnie?

Achh jak to pięknie przegląda się WP mając 150Mbit, tosz to taka różnia od 120Mbit...

Tylko pozazdrościć 150Mb, też bym chciał ale mam 120Mb, to o nas zapomnieli 

Nauczyciel
666 157 24

@Pablonapisał(a):

Speedupgrade z 60 do 150Mbit jest przeznaczony dla klientów którzy posiadają internet bądź internet w pakiecie 60 Mbit i są na umowie bezterminowej (skończyło im się 12 miesięczne bądź 24 miesięczne zobowiązanie terminowe czyli są poza okresem promocyjnym)

@-
Nastąpiła zmiana oferty, w chwili obecnej najniższa prędkość dla nowego klienta to 150Mbit

Nie prawda, nie się kolejnej dezinformacji. Klienci posiadający zobowiązanie terminowe (są w okresie promoicji) również otrzymali upgrade do 150mbs. 

Opera Zdjęcie_2018-08-27_214148_www.upc.pl.png

Omnibus
445 344 35

@zylx napisał(a):

@Pablonapisał(a):

@-

Nie prawda, nie się kolejnej dezinformacji. Klienci posiadający zobowiązanie terminowe (są w okresie promoicji) również otrzymali upgrade do 150mbs. 

Opera Zdjęcie_2018-08-27_214148_www.upc.pl.png

Ja o jednym ty o drugim.

Padło wiele odpowiedzi w tym temacie, proponuję przeczytać wszystko ze zrozumieniem.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
-
Nie dotyczy
1054 0 58

@zylx nie wszyscy.....ale tak część dostała.

Dobra Panowie (i Panie jak jakieś są )  nie ma co tego przeciągać, wymyślać teorii itp. Proponuje wszystkim ochłonąć i poczekać na oficjalny komunikat ze strony UPC, bo taki jak mniemam niedługo zapewne się ukaże i wyjaśni te wszystkie niesnaski dot. superupgrade. 

Nauczyciel
666 157 24

Oby jak najszybciej. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

@- napisał(a)

Ale czego zazdrościć jak to jest to samo?

nie zauważysz żadnej różnicy między 120 a 150

Specjalista
35 16 0

@GDAnapisał(a):

@-napisał(a)

Ale czego zazdrościć jak to jest to samo?

nie zauważysz żadnej różnicy między 120 a 150

Jak to nie zauważysz... mając 120 płace 10 zł/mc wiecej. 

THH XIV - MAX HD CI+, 120 Mb, HORIZON MultiRoom, HBO, Filmbox, Cinemax
Profesor
1512 406 77

@mmarti

No i tylko w cenie widać różnicę więc nie rozumiem narzekania na zostawienie wam 120. Zwłaszcza, że na tyle podpisaliście umowę i tylko na tyle

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
268 41 4

Pieniądze z nieba nie lecą i dlatego jest taki zgryz co widać na fb i tutaj ale cóż tak ktoś wymyślił albo taki jest plan inwestycyjny kto wie heh 😉

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

@mmarti napisał(a):

A ja mając 250 place 20 zł mniej

przecież cena zależy od danej promocji na jaką zawarłes umowę

i pisałem o różnicy technicznej a nie cenie 120 i 150 jest to samo 10 upload 

Specjalista
35 16 0

@GDAnapisał(a):

@mmartinapisał(a):

A ja mając 250 place 20 zł mniej

przecież cena zależy od danej promocji na jaką zawarłes umowę

i pisałem o różnicy technicznej a nie cenie 120 i 150 jest to samo 10 upload 

Tyle, że ja się odwołuję do promocji jaką mam ja, mój teść i znajomy. Oni płacą 10 PLN mniej i mają szybszy internet wiec ja uważam, że też powinienem dostać jasny sygnał od UPC co będzie z osobami mającymi łącze 120 w ramach tej samej umowy.

To co pisze wielu - jednym w ramach tej samej umowy daje się więcej a drugim nie daje się nawet informacji czego i czy w ogóle czegoś mogą się spodziewać. Inni operatorzy, o których było tu wspominane są w stanie traktować klientów równo, to dlaczego nie oczekiwać tego samego od UPC.

Moje powtarzające się posty - i tu mogę się narazić na zbanowanie - mają na celu wywarcie lekkiej presji, o ile to możliwe, na osobach decyzyjnych by klarowna informacja w odniesieniu do reszty abonentów się w końcu pojawiła.

Większość piszących odnosi wrażenie, że mamy w tym przypadku do czynienie z dużym bałaganem informacyjnym – wiec nie należy odpuszczać i wymagać klarownej informacji dla wszystkich.

Jeśli nie to pewnie temat umrze i za kilka tygodni zapadnie cisza w tym wątku.

THH XIV - MAX HD CI+, 120 Mb, HORIZON MultiRoom, HBO, Filmbox, Cinemax
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

@GMateusz poprosimy o oficjalne stanowisko UPC w tej sprawie bo drepczemy w miejscu od kilku stron juz

Profesor
1292 586 48

@mmarti

Dostali ci co powinni, dostali ci co nie powinni.

Zastanawia mnie tylko, dlaczego w wątku podnoszone są kwestie netu 60 Mb i 120 Mb - idąc dalej tym tokiem argumentów, to ja pytam a co z tymi co mają 250 Mb, a co z tymi co mają 500 Mb - o takich się zapomniało, czy takich w ogóle ten wątek nie powinien dotyczyć.

Piszecie, że albo wszyscy albo nikt - więc co z pozostałymi.

Co więcej, mało albo wręcz nikt się nie wypowiedział mając 250 Mb czy 500 Mb - ci coś mało lub wręcz wcale nie podnoszą kwestii upgradu a niejednokrotnie płacą więcej niż Wy.

Ci nie naciskają a Wy przecie jak taran.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
844 551 143

Drodzy, dziękujemy za Wasze komentarze i zainteresowanie. Nasze inwestycje i program podnoszenia prędkości zakładają oferowanie coraz szybszego Internetu wszystkim naszym klientom, ale proces ten, także ze względów technicznych, jest rozłożony w czasie. Program speedupgrade realizowany w sierpniu bieżącego roku, dotyczył grupy wybranych klientów posiadających usługę Internetu do 60mb/s, którzy zupełnie za darmo otrzymali przyśpieszenie prędkości do 150 mb/s od 21 sierpnia 2018. Speedupgrade dotyczył zarówno klientów, którzy byli na umowach bezterminowych (po okresie obowiązywania promocji) oraz klientów, z terminowym zobowiązaniem promocyjnym, z pewnymi wyjątkami opisanymi poniżej.

Projekt speedupgrade 60/150 nie dotyczył:

• Klientów, którzy podpisali umowy po 1 maja bieżącego roku, na warunkach promocyjnych przeznaczonych jedynie dla nowych klientów.
  • Klientów, którzy zdecydowali się przedłużyć z nami umowę na warunkach utrzymaniowych tzw. promocjach retencyjnych wystawianych przez Dział Utrzymania Klienta i podpisanych po 1 maja bieżącego roku.

W ramach przeprowadzonej akcji speedupgrade, prędkość została przyśpieszona dla ponad 300 tysięcy naszych klientów.

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy planujemy dalej podnosić prędkość Internetu naszym klientom, jednakże proces ten z wielu względów musi być rozłożony w czasie. Przyśpieszenie prędkości Internetu dla klientów korzystających z prędkości do 120mb/s nie było planowane w ramach projektu zrealizowanego w sierpniu bieżącego roku i nie nastąpi wcześniej jak w przyszłym roku. Obecnie zrealizowany etap przyśpieszenia prędkości Internetu dla naszych klientów, uwzględniał jedynie prędkości do 100 mb/s. Dlatego też uprzejmie prosimy Was o cierpliwość w tym zakresie, ale zapewniamy, że będziemy na bieżąco informować o naszych kolejnych przyśpieszeniach.

Zachęcamy jednak wszystkich klientów, którzy korzystają z usługi Internetu do 120 mb/s, do kontaktu z naszą Infolinią. W ramach nowych ofert, które zakładają przedłużenie umowy z naszą firmą, możecie otrzymać prędkość do 150 mb/s, w wielu przypadkach, bez wzrostu miesięcznej opłaty abonamentowej lub przy minimalnej różnicy cenowej zależnie od wybranej promocji.

Pragniemy także jak najszczerzej przeprosić naszych klientów, którzy błędnie otrzymali komunikację informującą o przyśpieszeniu prędkości łącza do 150 mb/s. Przepraszamy także za nieprawidłową treść przesłanego do wszystkich komunikatu dotyczącego projektu speedupgrade 60/150, który to nie zawierał informacji o przyznaniu przyśpieszenia łącza dla klientów na umowach terminowych podpisanych przed 1 maja bieżącego roku. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości. 

Jeżeli pojawiłyby się dodatkowe pytania, to jestem do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam
Mateusz
Moderator Społeczności UPC