UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
444 87 3

Re: Nowe prędkości internetu. Migracja z 60/120 na 150 Mb.

Orange...Przed podpisaniem umowy wszystko pięknie, łącznie z wizytą handlowca w mieszkaniu.

Do czasu.

Rezygnacja z usług to droga pod górkę z kulminacyjnym punktem dotyczącym domniemanego braku zwrotu sprzętu po 7 miesiącach od rezygnacji ,z rachunkiem na kwotę ok 1500 zł.

Dobrze, że potwierdzenie się znalazło.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
ads
Inspirator
6 4 0

Re: Nowe prędkości internetu. Migracja z 60 na 150 Mb.

U mnie po upgrade 60->150 i po resecie, prędkości po eth to 80-90/10 w dzień i w nocy, raz było 100/10 na obu kartach sieciowych 100 i 1000.

Jak wygląda u was plik konfiguracyjny w ConnectBoksie? Plik znajduje się w Ustawienia zaawansowane > Narzędzia > Status sieci > Konfiguracja. U mnie bez zmian jest to fiberpower60_062013_nowifi4all_v4-sip.cfg.

PS. Niech ktoś usunie z nazwy tematu ten /120, bo to mylące.

Wykładowca
754 175 32

@ads, u mnie plik wygląda tak: 

fiberpower60_062013_nowifi4all_v4.cfg

Co do predkości, to 150mbs jest osiągalne bez problemu przez wifi i kbel. Jest nawet lepiej, bo mając 60mbs osiągałem maks 58 i 5,9 uploadu, mając 120 podobnie, 119mbs i 9.5 uploadu. Teraz jest 152 i 10.3 za każdym razem. 

Specjalista
43 5 2

@zylxnapisał(a):

@ads, u mnie plik wygląda tak: 

fiberpower60_062013_nowifi4all_v4.cfg

Co do predkości, to 150mbs jest osiągalne bez problemu przez wifi i kbel. Jest nawet lepiej, bo mając 60mbs osiągałem maks 58 i 5,9 uploadu, mając 120 podobnie, 119mbs i 9.5 uploadu. Teraz jest 152 i 10.3 za każdym razem. 

Potwierdzam przy zmianie z 250 na 300

250 - 243 245 upload 19,6 19, 5

300 - 303 305 upload 20,9 21,1Screenshot_2018-09-07 Internet.png

a tak to wygląda w moje upc.

Widać przestali przycinać pasmo z kalkulatorem co do jednej tysięcznej tylko dali z górką i tak powinno to wyglądać, mała rzecz a cieszy.

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Wykładowca
754 175 32

Dokładnie. Drobna rzecz, ale efekt psychologiczny ogromny. 

Użytkownik
2 0 0

Jak zmieniles 250 na 300 Mb ? Mi powiedzieli, że nie moge podnieść jeżeli nie podpisze umowy na 2 lata. Mam UPP od 11 lat a w tym momencie nie moge podnieść predkości bez podpisania umowy. Wyliczyli mi. że za podniesienie na 500Mb dla istniejacego klienta na umowe bez czasu zobowiazania zaplace 320 zl ..... rece mi opadaja. Chyba czas poszukac jakiegos normalnego operatora...

Omnibus
271 41 4

Nieźle Cię policzyli wyslij wypowiedzenie i wtedy zacznij z nimi rozmawiać 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
GDA
Pan Abonent ;-)
1263 648 103

@Azar ja cię proszę czytaj ze zrozumieniem

napisał że nie chce podpisywać umowy na kolejne 2 lat

więc dostał ofertę bez zobowiazania

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Omnibus
271 41 4

A no ta 

Ale takie stawki to są normalne bez promocji bo tak mają w regulaminach napisane 

Specjalista
43 5 2

@sputniknapisał(a):

Jak zmieniles 250 na 300 Mb ? Mi powiedzieli, że nie moge podnieść jeżeli nie podpisze umowy na 2 lata. Mam UPP od 11 lat a w tym momencie nie moge podnieść predkości bez podpisania umowy. Wyliczyli mi. że za podniesienie na 500Mb dla istniejacego klienta na umowe bez czasu zobowiazania zaplace 320 zl ..... rece mi opadaja. Chyba czas poszukac jakiegos normalnego operatora...

Ja podpisałem kolejną umowę na dwa lata 4 miesiące przed zakończeniem. Za 59,,99 PLN.
Zadzwoniłem, poprosiłem o ofertę (nie licząc na żadną fajną) a umowa mnie nie przeraża, jak będę się musiał przeprowadzić, (mało prawdopodobne) to i tak bedzie to raczej lokalizacja z UPC, a jak nie to umowę się rozwiąże, bo nie będą kazali płacić za internet, którego nie są wstanie dostarczyć np. Zakopane :-)

Z drugiej strony bez lojalki, co za problem jak nie zaproponują nic satysfakcjonujacego dla Ciebie, to rozwiąż i zamów nową mowę. O ile to pasuje CI.

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Profesor
1380 609 54

@Adamz napisał(a):

jak nie to umowę się rozwiąże, bo nie będą kazali płacić za internet, którego nie są wstanie dostarczyć

Skoro Ty się przenosisz to Ty zmieniasz warunki umowy - więc po przeprowadzce w miejsce gdzie nie ma UPC nadal płacisz abonament dla UPC.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Specjalista
43 5 2

Znam przypadki, kiedy klient zmienił, miejsce zamieszkania, i jak udowodnił po przez wysłanie skanu nowej umowy najmu lokalu i rozwiązaniu poprzedniej, to operator godził się na wcześniejsze zakończenie umowy, pod warunkiem, że w nowej lokalizacji upc nie świadczy usług.

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Nauczyciel
570 394 49

@Adamz napisał(a):

Znam przypadki, kiedy klient zmienił, miejsce zamieszkania, i jak udowodnił po przez wysłanie skanu nowej umowy najmu lokalu i rozwiązaniu poprzedniej, to operator godził się na wcześniejsze zakończenie umowy, pod warunkiem, że w nowej lokalizacji upc nie świadczy usług.

Nic innego jak dobra wola operatora, nie traktował bym tego jak zasady

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Omnibus
271 41 4

kwestia dogadania jak się dobrze ubierze w słowa rozwiązanie umowy to wiele można zdziałać